Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(vanda_zydi @ 2011 03 04, 16:03)
Sveikos merginos,

gal kuri esate uzmaciusi ar galite patarti kur galeciau ieskoti padoraus stovo - pakabos virsutiniams rubams?


pati šio gėrio ieškau, bet turbūt pirksiu atskirus kablius ir susuksiu į sieną, kažkada neblogus mančiau "Dubingiuose" pirkt nes nieko tokio padoresnio arba, kad kaina nekastų nesu užmačius
Atsakyti
QUOTE(bugagašenka @ 2011 03 04, 12:38)
Žaneta, padirbėta iš peties, variantas PO man labiau patinka nei prieš  wub.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 03 04, 15:03)
Sveikos merginos,

gal kuri esate uzmaciusi ar galite patarti kur galeciau ieskoti padoraus stovo - pakabos virsutiniams rubams?


gal cia

as praeita saviet pardaviau paskutini kaltini kuri turejau ... tikrai super gera kabykla buvo, bet tau dabar is to jokios naudos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2011 03 04, 14:07)
Kad ne provansas čia smile.gif  Spintelė ale iš Senukų.  smile.gif  O kėdutė graži.

QUOTE(Cobre @ 2011 03 04, 14:45)
Tai juk rase, kad pati supranta, jog ne provansas, o tik bandymas kazka keisti i ta puse  smile.gif  o kedute provansas?  rolleyes.gif

ko mes cia gincijames, jei pati Medeilė nebutu pasakiusi, kad cia provansas (arba kryptis i provansa), tai niekas nebutu net atspejes ax.gif .
Atsakyti
[quote=Zaneta75,2011 03 01, 20:01][img]
Žaneta, ką laikot tuose stikliniuose induose, kur anksčiau virtuvės foto įdėta buvo? Žiūriu žiūriu aš į juos Jūsų "Butike" ir taip jų užsimaniau wub.gif . Stabdo tai, kad galvoju jie labiau į vonią tiktų, bet matau, kad virtuvėj irgi labai gražu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gricė: 04 kovo 2011 - 17:49
QUOTE(vida777 @ 2011 03 04, 19:33)
ko mes cia gincijames, jei pati Medeilė nebutu pasakiusi, kad cia provansas (arba kryptis i provansa), tai niekas nebutu net atspejes  ax.gif .

gerai.... tebūnie eklektika...
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 04, 18:37)
gerai.... tebūnie eklektika...

tebunie tai, kas yra 4u.gif . Galima panaudoti bet kokios pakraipos stiliaus detales, kas grazu ir sirdziai miela ir visai nebutina savo namams klijuoti etiketes - gi ne pardavimui, o sau daromes smile.gif .
Dabar visos tarsi uzsikirtusios su tuo provansu...
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 03 04, 20:45)
tebunie tai, kas yra  4u.gif  . Galima panaudoti bet kokios pakraipos stiliaus detales, kas grazu ir sirdziai miela ir visai nebutina savo namams klijuoti etiketes - gi ne pardavimui, o sau daromes  smile.gif  .
Dabar visos tarsi uzsikirtusios su tuo provansu...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Zaneta75
Labai gražus pasikeitimai. wub.gif O kad as mokeciau ir tureciau kantrybes siuti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziviliuke96: 04 kovo 2011 - 19:20
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 03, 11:32)
Sveikutės, mano bandymas daryti provanso vonią g.gif



Tikrai labai jauku 4u.gif Isvis labai dekinga vonia sukurti kazka labai grazaus smile.gif

QUOTE(mamagabi @ 2011 03 04, 10:23)
Perskaicius straipsni pritariu sioms mintims:
"Ypač neigiamai psichiką veikia sienų apmušalai su baltos ir rudos, baltos ir juodos bei baltos ir raudonos spalvų deriniais.

Dabar galvoju, ir kas gi negerai su mano vaiku psichika g.gif Lyg nieko itartino nepastebiu biggrin.gif ir kazkaip man is vis keista, kad taip kategoriskai teigiama, aciu die visi esame skirtingi, vaikai manau taip pat ir galbut vieno psichika negriztamai butu suzalota po vienos dienos praleistos tokiame kambaryje, o kitam tie pozymiai pasireiskia kuribingumu, pazangumu, zaismingumu, nieko kas keltu nerima.
Galiu pasakyti, kad savo kambari tikrai labai megsta ir uzsiminus, kad noreciau kazka keisti (mano manymu prasoviau kazkiek su spalva) kol kas stoja piestu smile.gif
Galbut butu galima prisikabinti, abu maniskiai judrus, bet nei kiek ne maziau buvo judrus ir gyvendami pasteliniame kambaryje biggrin.gif

QUOTE(Zaneta75 @ 2011 03 04, 11:06)


o as jum rodziau kada kaip pertvarkiau pati miegama? Buvom pasidare labai sviesu, man norejosi tamsesnio, tai MB vasara kai buvo isvaziaves savaitei pati skyles uzsspakliavau, sveiciau, daziau, lovatiese ir pagalveles siuvau... MB istikes sokas buvo hihihi.gif

Zaneta75 ir mane istiktu sokas...is labai malonaus netiketumo wub.gif Padirbejai kaip reikiant, saunuole 4u.gif

QUOTE(vida777 @ 2011 03 04, 18:45)
tebunie tai, kas yra  4u.gif  . Galima panaudoti bet kokios pakraipos stiliaus detales, kas grazu ir sirdziai miela ir visai nebutina savo namams klijuoti etiketes - gi ne pardavimui, o sau daromes  smile.gif  .
Dabar visos tarsi uzsikirtusios su tuo provansu...

drinks_cheers.gif ir ne tik del etikeciu, bet ir del diagnoziu smile.gif , kurias pabandziau pakomentuoti pirmame poste.
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 04, 14:59)
Užėjau ant įdomaus puslapiuko, kur galima matyti spalvas inerjere ir iš karto kokiais dažais dažyta. Įdomu ar tokiais dažais prekiaujama LT?
Gaila tik, kad neleidžia foto išsisaugot  ax.gif

Žiūriu, kad  oranžinės sienos visai gražiai žiūrisi ir klasikinime interjere  wub.gif
Behr
Pasiskaičiau kitoj temoj, kad šių dažų Europoj nėra, tik iš JAV reiktų siųstis...
Ir kodėl vos tik užrandi kažką geresnio, tuoj išlenda kita medalio pusė  doh.gif



Provanso stiliaus interjere koloritas artimas gamtos spalvoms, tai ir dominuoja pagrinde (geltonos, oranžinės, mėlynos, violetinės, alyvuoges, žalios ir raudonos) spalvos. Klasikinis stilius jau visai kitas reikalas. Jai truputi leisit apie ji parasysiu.
Klasikinio stiliaus interjerui būdingas subtilus dekoras, brangios ir kokybiškos medžiagos (natūralus medis, akmuo, šilkas ir t. t.). Interjeras puošiamas skulptūromis, kolonomis, lipdiniais. Grindys klojamos iš brangios medienos, sienos klijuojamos specialiomis medžiagomis, langai puošiami drapiruotomis užuolaidomis. Baldai masyvūs, pagaminti iš natūralios medienos (ąžuolo, uosio), dekoruoti vyšnios, riešuto, Karelijos beržo mediena. Aksesuarai solidūs – šviestuvai, skulptūros, antikvariniai daiktai, porcelianas, paveikslai, veidrodžiai, knygos ir t. t.

Spalviniai sprendimai: ramūs tonai, švelnių pastelinių spalvų sienų, šiltų rudų atspalvių baldų bei grindų dermė. Yra galimybė įsigyti antikvarinių baldų kopijas, kuriose išlaikyta konstrukcija, spalva bei puošybos elementai.

Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2011 03 04, 19:45)
tebunie tai, kas yra  4u.gif  . Galima panaudoti bet kokios pakraipos stiliaus detales, kas grazu ir sirdziai miela ir visai nebutina savo namams klijuoti etiketes - gi ne pardavimui, o sau daromes  smile.gif  .
Dabar visos tarsi uzsikirtusios su tuo provansu...



Na bet tam ir sukurta tema "Provansas ir klasika mūsų namuose". Dėl to čia ir apsilankiau nes kaip tik esu tokiu stilių didžiulė gerbėja kadangi kuriamės sodyba tokio stiliaus, pirtis Provanso stiliumi o namą tik klasikiniu stiliumi. Man įdomu ir maniau tam ir tema sukurta pokalbiams apie šiuos stilius. blush2.gif
Tikiuosi nesupyksit uz issireiskima.
Atsakyti
[quote=ziviliuke96,2011 03 04, 19:49]Papildyta:
Na bet tam ir sukurta tema "Provansas ir klasika mūsų namuose".  Dėl to čia ir apsilankiau nes kaip tik esu tokiu stilių didžiulė gerbėja kadangi  kuriamės  sodyba tokio stiliaus, pirtis Provanso stiliumi o namą tik klasikiniu stiliumi.  Man įdomu ir maniau tam ir tema sukurta pokalbiams apie šiuos stilius.  blush2.gif
Tikiuosi nesupyksit uz issireiskima.
[/quote]
[/quote]
Siaip ar taip sioje temoje apie tai ir diskutuojama, tik panasu, kad suprantama skirtingai smile.gif Juk ir be etiketes atsirinksite kas jums patinka ir tinka smile.gif Su tokiais isgrynintais stiliais ne tiek daug cia besilankiusiu-besilankanciu ir buvo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesax: 04 kovo 2011 - 20:06