Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(Bananamio @ 2011 03 03, 19:28)
Medeile, labai grazu, is kur veidrodis?  4u.gif

Mergaites, kur galima butu gauti tokiu remu veidrodziui ir kad kaina butu ne kosmine? biggrin.gif


Ačiukas, tokį pat pirkti neseniai mačiau Akropolį - antrame aukšte, kur baldai, vienoje iš interjero parduotuvių - kaina berods 240.
Papildyta:
QUOTE(coffe @ 2011 03 03, 18:55)
Medeile ir kitos merginos, nesupykit, bet ten i Provaca visai nepanasu, net is tolo nekvepia
smile.gif


Na juk ir rašiau, kad tai tik bandymai daryti provansą, kadangi buvo šiuolaikiškas interjeras, kuris man pasirodė nejaukus, todėl detalėmis bandau jį keisti. Čia tik pradžia, dabar baltu laku lakuosiu lubas su balkėmis, na su laiku gal ir bus panašu į provansą bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos,gal kuri turite issisaugojusios bevardes virtuviu klasikiniu kolekcija,kazkurioje temoje buvo,bet nebezinau,kur,jei ikeltumete nuoroda-buciau dekinga ax.gif
Atsakyti
ar sitas puslapiukas?

http://photofile.ru/...rdexxx/2261804/
Papildyta:
merginos, gal kas matet kur tokiu kabliuku? arba stikliniais, o ne keraminiais galiukais? ax.gif

ech, neduoda pacios foto ikelt, tik nuoroda g.gif
http://farm3.pics.ob...l...g&sizex=848
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvietkas: 03 kovo 2011 - 19:04
aciu,daug klasikiniu virtuviu yra cia,bet as kazkokia kita nuoroda dar pamenu,bet kadangi galva mano tinkama tik kad lapu i pilva neprikristu,tai gal sumaisiau kieno ten buvo nuorodos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 03, 20:00)
merginos, gal kas matet kur tokiu kabliuku? arba stikliniais, o ne keraminiais galiukais? ax.gif
ech, neduoda pacios foto ikelt, tik nuoroda g.gif
http://farm3.pics.ob...l...g&sizex=848


Maciau "Panoramoje", toje dideleje namu dekoro parduot., bet kaina speju bus nepigi g.gif
Jie man sakyciau "brangininkai". Kas ten ka perka? Kiek uzeinu - tai vis viena vaikstau, niekad nemaciau, kad kas nors, nors ka nors pirktu unsure.gif
Kaip jie ir issilaiko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 03 kovo 2011 - 20:34
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 03, 20:32)
Maciau "Panoramoje", toje dideleje namu dekoro parduot., bet kaina speju bus nepigi g.gif
Jie man sakyciau "brangininkai". Kas ten ka perka? Kiek uzeinu - tai vis viena vaikstau, niekad nemaciau, kad kas nors, nors ka nors pirktu unsure.gif
Kaip jie ir issilaiko g.gif

aciu, turit galvoj ta Almi decor? g.gif reiks uzsukt..oj ten jau kelis menesius vitrinoj kabejo "viskam 25 ar 30% nuolaida" biggrin.gif bet turbut ir su nuoliada nieks neipeka g.gif
Atsakyti
Turiu Klaipedos baldu lova, jau antri metai. Nu patinka ji man. Medziagas rinkausi is didelio katalogo. Kol kas kitos ir nenoreciau.
Prasau patarimo dar jusu: ar galiu bute deti ant plastikinio lango romanetes? Langas atidaromas tik is virsaus, o kita puse neatsidaro. Aciu 4u.gif
Papildyta:
[quote=kvietkas,2011 03 03, 20:00]

merginos, gal kas matet kur tokiu kabliuku? arba stikliniais, o ne keraminiais galiukais? ax.gif

O Dubingiuose ziurejote? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 03, 21:47)
aciu, turit galvoj ta Almi decor?


Ne, ta kur salia jos, didesne smile.gif

QUOTE(pienia @ 2011 03 03, 21:58)
Prasau patarimo dar jusu: ar galiu bute deti ant plastikinio lango romanetes? Langas atidaromas tik is virsaus, o kita puse neatsidaro. Aciu 4u.gif


Viska galite smile.gif
Man asmeniskai romanetes retai kada buna l.grazu, ypac kai esu didele uzuolaidu gerbeja ax.gif
Romanete - tai tarsi "juosta" palubyje diena, ir tiesus/statiskas audinio "gabalas", medziagine sienele vakare arba sauleta diena. Man jos graziau ziurisi modernesnio stiliaus interjeruose/namuose, kur ir vyrauja panasios tiesios linijos/juostos bei lakoniskumas:
user posted image

Manyciau daug kas priklauso nuo lango dydzio, formos, radiatoriu, bendro kambario vaizdo ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 03 kovo 2011 - 21:33
Nepamenu kuri ieškojot tosterio ir virdulio. Gal tiktų toks

Tosteris
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trolėmolė: 03 kovo 2011 - 21:46
Galvojau vaiku kambaryje deti juostuotus tapetus , bet perskaicius si straipsni kazkaip suabejojau g.gif http://www.ve.lt/nau...tis-interjeras/
Atsakyti
QUOTE(michele @ 2011 03 04, 11:05)
Galvojau vaiku kambaryje deti juostuotus tapetus , bet perskaicius si straipsni kazkaip suabejojau  g.gif  http://www.ve.lt/nau...tis-interjeras/


Perskaicius straipsni pritariu sioms mintims:
"Ypač neigiamai psichiką veikia sienų apmušalai su baltos ir rudos, baltos ir juodos bei baltos ir raudonos spalvų deriniais.
Kampuoti griežtų formų radiatoriai visiškai nepadeda harmonizuoti erdvės. Vaizdo ekologai rekomenduoja pridengti juos naktinėmis arba tiulio užuolaidomis.
Beje, lengvomis klostėmis krintantis tiulis yra kur kas geresnis pasirinkimas nei žaliuzės, nesvarbu, ar jos būtų vertikalios, ar horizontalios.
Didžiausia mūsų namų bėda yra tiesių linijų perteklius.
Vaizdo ekologijos esmė - žmogui patogu tada, kai malonu akiai. O akiai malonu tada, kai yra už ko "užsikabinti".
Didžiulės plokštumos su pasikartojančiais elementais, plikos sienos nesuteikia žvilgsniui jokio peno..."

O nenoreciau sutikti su angelais ir debesimis ant lubu, bei plytelesmis su zvereliais -pradeda kvepeti kicu smile.gif

Del juostuotu tapetu vaiku kambariui netinkamumo pritarciau tik tuomet, jei tos linijos/juostos yra labai ryskiaspalves ir kontrastingos, o jei pastelines - man labai grazu ir manau, kad tikrai nekenksminga smile.gif :
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 04 kovo 2011 - 10:33
juostiniai tapetai ir pas mus vaikų kambaryje, tai ten taip miela ir jauku wub.gif Visi kas tik pamato, sakė tapetai nerealūs rolleyes.gif Taip ir glaustosi lotuliukas.gif
Atsakyti