Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(Medeilė @ 2011 03 03, 11:32)
http://s1217.photobu...nt=DSC02601.jpg[/IMG]

Sveikutės, mano bandymas daryti provanso vonią g.gif

jei pavyks įkelti šias nuotraukas, įkelsiu savas užuolaidas

gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2011 03 03, 13:45)
Mergaites, kaip ebejuje nusistatyti automatini bidinima, na manau, gal kas supras ko as noriu. Kazkuri mamyte rase, bet tuo metu nereikejo, o dabar uzmirsau 4u.gif


reikia arba per interneto kokia svetaine arba tureti programa parsisiuntusi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke74 @ 2011 03 03, 15:27)


Ačiū labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 03 03, 13:12)
tikrai kad smile.gif
man net taip parista kaip graziai atrodo...

drinks_cheers.gif As pas save taip ir darysiu, kur darbastalis. nes dabar yra kazkas panasaus i romanete, tai is lauko man nelabai patinka, plika kazkaip atrodo schmoll.gif

QUOTE(Medeilė @ 2011 03 03, 13:32)
http://s1217.photobu...nt=DSC02601.jpg[/IMG]

Sveikutės, mano bandymas daryti provanso vonią g.gif

jei pavyks įkelti šias nuotraukas, įkelsiu savas užuolaidas

Labai dailu, jauku. tik man kedute nepatinka ir i spintele kitas rankeneles isukciau. O siaip super, nieko mandro, o efektas labai geras wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 03, 11:32)

veidrodis atrodo labai graziai, o augalu, kaip ziemos sode rolleyes.gif .
Jeigu galima butu pritaikyti taisykle "maziau yra daugiau", tai ji siuo atveju labai tiktu.
Atsakyti
Medeile ir kitos merginos, nesupykit, bet ten i Provaca visai nepanasu, net is tolo nekvepia
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 03, 11:07)
kodel sakot, kad nelietuviski baldai? g.gif kad klaipedieciu firmos ekspozicijoj stovejo..
taip, kaina uz viska
aciu labai




Zinau del to,kad pati turiu baldu salona ir zinau is kur ir kokie sie baldai. Baldai labai geri kas liecia kokybe nesigincinu tikrai,tik tikrai zinau kad jie ne Lietuviski. Ir kaina didoka uzsideja ,bet cia ne mano reikalas blush2.gif O kas liecia gabalenu pasirinkima ne butinai gaminys turi buti Lietuviskas,kad ji eitu pasirinkti kito audinio. Zmogus uzsisako pasakai gamintojui uzsakyma modelio ir gabaleno kodo ir padaro mirksiukas.gif Pristato i firma arba patys pasiima ir viskas smile.gif Tik nezinau kodel dar, daug baldu salonu meluoja, kad baldai tikrai arba Lietuviski arba Vokiski biggrin.gif Zmones nusivyle Lenkiskais baldais matau dar labai.
Atsakyti
QUOTE(ziviliuke96 @ 2011 03 03, 17:13)
Zinau del to,kad pati turiu baldu salona ir zinau is kur ir kokie sie baldai. Baldai labai geri kas liecia kokybe nesigincinu tikrai,tik tikrai zinau kad jie ne Lietuviski. Ir kaina didoka uzsideja ,bet cia ne mano reikalas

aaa g.gif tai sakykit kur gaut tokiu paciu, tik pigiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 03, 12:32)
http://s1217.photobu...nt=DSC02601.jpg[/IMG]

Sveikutės, mano bandymas daryti provanso vonią g.gif

jei pavyks įkelti šias nuotraukas, įkelsiu savas užuolaidas


Medeile, labai grazu, is kur veidrodis? 4u.gif

Mergaites, kur galima butu gauti tokiu remu veidrodziui ir kad kaina butu ne kosmine? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 03 03, 18:32)
veidrodis atrodo labai graziai, o augalu, kaip ziemos sode  rolleyes.gif .
Jeigu galima butu pritaikyti taisykle "maziau yra daugiau", tai ji siuo atveju labai tiktu.



Neišeina - augalai mano didžioji silpnybė, bet kadangi patalpa yra didelė, kampelis augalų tikrai netrukdo - ypatingai, kai eini pagulėti į voniąsmile.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image



Na as provanso stiliu irgi kitaip isivaizduoju ax.gif Bet maciau labai dailiu varijantu ir pakeitimu sitoje temukeje pas moteris.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziviliuke96: 03 kovo 2011 - 17:34
QUOTE(coffe @ 2011 03 03, 18:55)
Medeile ir kitos merginos, nesupykit, bet ten i Provaca visai nepanasu, net is tolo nekvepia
smile.gif

Tarp kitko, visada galvojau, kad rasosi "provansas", o ne "provancas" ax.gif . Nepyk, ne savo isprusima demonstruoju, pati pastoviai klaidu priveliu ir lietuvisku raidynu tingine nesinaudoju blush2.gif , tiesiog gal paciai bus smagiau ateityje rasyti teisingai mirksiukas.gif Ziuriu vis pasitaiko, kad kuri nors ima ir paraso taip, kaip tu, pataisyti nepatogu, bet pagalvojau, kad gal vistik reiktu blush2.gif

QUOTE(Medeilė @ 2011 03 03, 19:28)
Neišeina - augalai mano didžioji silpnybė, bet kadangi patalpa yra didelė, kampelis augalų tikrai netrukdo - ypatingai, kai eini pagulėti į voniąsmile.gif

O man grazu augalai, mylit matyt, kad taip bujoja biggrin.gif Sename zurnale maciau labai originalu interjera. Augalai buvo to interjero dalis, nebutu augalu, nebutu absoliuciai jokio vaizdo, tiesiog viskas buvo derinta: daiktai prie geliu, geles prie daiktu, niekaip neimanoma atskirti vieno nuo kitu. Man tai vienas is graziausiu matytu interjeru, dar ir dabar akyse stovi ne tik arkos, baldai, bet ir kur kokia ir kaip augo ten geles wub.gif Jei geles myli, tai nori nenori, turi joms rasti vieta, norisi, kad jos butu visur, tiesiog seimos nariais tampa, be ju namai tusti ir nykus biggrin.gif
Atsakyti