Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

Zaneta75, o aš žiūrėjau žiūrėjau į tavo virtuvę, ir man kažkaip kilo mintis, kad užuolaidas linines kokias imt ir spalvą derint prie sienų plyteliųk, tokia gyva, šviesi spalva thumbup.gif Ir kokiu smulkiu rašteliu, galbūt net ir vienspalviu raštu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 03 01, 19:01)

Zaneta75, daugiau tos ankstesnes virtuves foto nebenaudok, sita virtuve netgi labai maloniai ziurisi biggrin.gif .
Kad rodos sienu spalvos uzuolaidu niekas lyg ir nesiule, o ir nelabai logiska butu prie sienu derinti, jei ruosiates perdazyti. Kalba ejo apie derinima prie sieniniu plyteliu spalvos arba grindu plyteliu bazines spalvos. Kadangi virtuvyte maza, tada ji bent igautu vientisumo, o spalvu pakaks nuo smulkmenu. Galima kabinti tamsius uzuolaidu karnizus kaip ryskesni akcenta.
Jusu virtuve yra bendra patalpa su kambariu, todel reiketu nepamirsti, kad ta bendra erdve turetu dar ir tarpusavyje dereti.

QUOTE(indregu @ 2011 03 01, 08:08)

Aga, lenkaite irgi turi veidrodeli kokio tu nori smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 02 kovo 2011 - 09:56
QUOTE(kaubojey @ 2011 03 01, 21:10)
Kažkokia nereali kaina  doh.gif , kur tokią radote? Gal nuorodą įmestumėt?



na, kodel nereali, parasiau fakta, lentu (pusiniu lentu, grindys 13-14 kvadratu, kainavo 6000lt su darbu, su medziagom, su viskuo) Neturiu kontaktu, Siauliuose drauge daresi, pries koki pusmeti...
Atsakyti
Man irgi reikia pagalbos dėl užuolaidų, bet daugiau idėjų. Turiu apvalių langų vienam kambary, kyla noras juos "aprėdyt". Sienos raudonų plytų.

Gal turite kokių nors pavyzdžių, kaip gražiai būtų galima padaryt.

Ir prie to pačio - gal kas žino, kur galima kreiptis dėl šviestuvo restauravimo. Jis metalinis - bet nei koks metalas, nei kuo dengtas jokio supratimo neturiu. Būtų super šviestuvas, bet labai apsinešęs, vietomis pajuodavęs, reikia tvarkyt.
Atsakyti
Man tai ta plytu siena pas lenkaite nereali bigsmile.gif

Aciu uz komentarus labai smile.gif reikes vaziuoti prasyti medziagos pavyzdziu ir pasiziuret vietoje - bus lengviau nuspresti.

Dar vat derinant prie plyteliu tokias medziagas nuziurejus:
user posted image
user posted image

tik mano planuotam modeliui nelabai tiktu, pergalvoti reiketu. Noreciau tokio modelio uzuolaidu
user posted image

Beje, kazkada jums minejau, kad jei tektu daryti is naujo baldus, darbastali kur jis bebutu saloje ar ne daryciau zemiau. Taigi parsisiunciau pora knygu apie virtuves, ten taip ir pazymeta, kad darbastalis turi buti zemiau del patogumo.
Pan pavyzdziui kai daug gaminu namie, tai vakare pecius skauda - nes jie pakelti buna tiek pjaustant tiek minkant ir pan. Nors nesu labai maziuke... 166 cm
vat perfotografavau keleta nuotrauku is knygu:
Stalvirsio aukscio skirtumas:
user posted image
Darbo vieta virtuveje smile.gif
user posted image
Siaura spintele atskirianti virtuve nuo svetaines (kai nera galimybiu padaryti sala)
user posted image
labai idomiai man atrode eko stalvirsis is perdirbto stiklo (pas mus tokiu nesu uzmacius)
user posted image
Atsakyti
Dėl darbastalio aukščio - pas mus 90 cm, mano ūgis 172cm. Jei esu be šlepečių - šiek tiek nepatogu, jei apsiavusi - pats tas. Juokinga, bet 1 - 1,5 cm reiškia laaabai daug...
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 01, 19:29)

Kiek groziu bigsmile.gif ir Kaune thumbup.gif reiks nuvaziuoti apsidairyti cool.gif

Atsakyti
Zaneta, o kaip toks modelis vadinasi? ar cia vadinama ausrtijete? gal toks modelis pigiau, nei romanete? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2011 03 02, 14:24)
Dėl darbastalio aukščio - pas mus 90 cm, mano ūgis 172cm. Jei esu be šlepečių - šiek tiek nepatogu, jei apsiavusi - pats tas. Juokinga, bet 1 - 1,5 cm reiškia laaabai daug...


o čia tai geras bigsmile.gif
mano ūgis 1.77 bariausi del darbastalio su baldžium ir derėjausi 95 cm. bet tas užsispyres vis tiek 90 cm laikės, pasirodo gal ir gerai, kad man nenusileido g.gif
Atsakyti
QUOTE(bugagašenka @ 2011 03 02, 13:03)
o čia tai geras  bigsmile.gif
mano ūgis 1.77 bariausi del darbastalio su baldžium ir derėjausi 95 cm. bet tas užsispyres vis tiek 90 cm laikės, pasirodo gal ir gerai, kad man nenusileido  g.gif

nezinau, nezinau g.gif jau rasiau pries kelias savaites cia, kad pasak mano architektes pastaraisiais metais auksteja darbastaliai..as irgi 177, tai stalvirsi apie 93 cm aukstyje darysim..
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 02, 14:01)
Zaneta, o kaip toks modelis vadinasi? ar cia vadinama austrijete? gal toks modelis pigiau, nei romanete? g.gif


Pfff ne nezinau g.gif Austrietes pagal mane yra labiau rauktos, "balionais" mano uzuolaidu knygose vadinamos. SIos gal butu labiau i romaneciu siuvimo specifika panasios, tik siam modeliui nereikia metaliniu/plastikiniu skersiniu juosteliu ir svorio juosteles.
As kai siuvuosi uzuolaidas pati tai skaiciuoju tik medziaga ir mechanizmus, o darbas kuriu brangiau nei nezinau smile.gif

Del darbastaliu dar - teko nemazai metu Danijoj praleisti, tai vis nesuprastavau kodel ten beveik visur dalis spinteliu budavo zemiau - matot patirties virtuvej tuomet dar nebuvo, uztat dabar viskas aisku smile.gif
Dabat tikrai daryciau dali spinteles zemiau - as esu uz patoguma labiau kai reikia rinktis tarp grozio ar patogumo - ypac kai virtuvej gaminama, o ne del grozio 'kompozicijos' is inventoriaus deliojamos smile.gif
Atsakyti
user posted image

pries kelias dienas akropoly visai patiko sitas komplektelis ax.gif lietuviu gamybos, ale kaina tai doh.gif 6700 jei neklystu..bet kampinis variantas ir be miegamo mechanizmo tukstanciu pigiau..siaip galima kelis klaiskinio dizaino modelius, turi daug visai graziu gobelenu..viva sofa firma vadinasi, gal kam pravers ax.gif
Atsakyti