Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(Cobre @ 2011 03 01, 01:27)
Kaip tik nesenai rase ir siame bloge apie grindu plyteles  smile.gif

http://urzadzam-dom-...e.blogspot.com/

plytelės fantastiškos, bet su lietuviškais orais net su šildomomis grindimis mano meilė joms ribota
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2011 03 01, 00:09)
Aš tai čia seniai mirkstu, kaifuoju, svaigstu, einu iš proto wub.gif Nors, neturiu galimybės šiam stiliui, gyvendama vieno kambario butuke,


žinot jei jūs rašytumėt, kad gyvenat nedideliame butuke, o svaigstat del rokoko stiliaus na pagalvočiau, kad sudėtingiau su šiuo stilium nedidelėje erdvėje, o provansas.... na jį net virtuvės spintelėje galima pasidaryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bugagašenka @ 2011 03 01, 10:19)
plytelės fantastiškos, bet su lietuviškais orais net su šildomomis grindimis mano meilė joms ribota

nelabai supratau, ar visoms plytelems, ar kazkokioms konkreciai? ir del ko? g.gif
As savo plyteliu nemegstu tik del prieziuros, norejau, kad butu lengvesne prieziura, o gavosi, taip jog geriau buciau visur dariusi radiatorius ir alyvuota masyva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 01 kovo 2011 - 10:15
QUOTE(Cobre @ 2011 03 01, 12:15)
nelabai supratau, ar visoms plytelems, ar kazkokioms konkreciai? ir del ko?  g.gif
As savo plyteliu nemegstu tik del prieziuros, norejau, kad butu lengvesne prieziura, o gavosi, taip jog geriau buciau visur dariusi radiatorius ir alyvuota masyva.


na čia mano giliai subjektyvi nuomonė, man tisiog plytelės asocijuojasi su vėsa kai namuose norima sukurt vėsesnę atmosferą nei lauke, pvz jei visus metus lauke karšta, tai labai malonu koją padėt ant vėsių grindų, šiltuose kraštuose plytelės gėris, jei gyvenčiau ten kur šilta arba karšta plyteles mylėčiau meile begaline, dabar gyvenu Lietuvoje kur pusę metų šilta, pusę metų šalta tai niekad nekločiau visų namų grindų plytelėms kaip, kad dažnai tenka matyt interjero kataloguose su šiltų kraštų interjerų vaizdais, vat apie ką aš rolleyes.gif

o del priežiūros tai nežinau, nusipirkau plyteles virtuvei grindims ir sienai juostai tarp spintelių, tai su grindų gal ir nebus problemų jos tokios alia sendintos, alia murzinos, tai kiekvinas kleckas ant jų turėtų gražiai atrodyt lotuliukas.gif o vat su sieninėms kažkaip pradėjau jaust, kad galiu turėt problemų rolleyes.gif bet kol pirmą kart nenuvalysiu turbūt nesužinosiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bugagašenka @ 2011 03 01, 10:33)
na čia mano giliai subjektyvi nuomonė, man tisiog plytelės asocijuojasi su vėsa kai namuose norima sukurt vėsesnę atmosferą nei lauke, pvz jei visus metus lauke karšta, tai labai malonu koją padėt ant vėsių grindų, šiltuose kraštuose plytelės gėris, jei gyvenčiau ten kur šilta arba karšta plyteles mylėčiau meile begaline, dabar gyvenu Lietuvoje kur pusę metų šilta, pusę metų šalta tai niekad nekločiau visų namų grindų plytelėms kaip, kad dažnai tenka matyt interjero kataloguose su šiltų kraštų interjerų vaizdais, vat apie ką aš  rolleyes.gif


4u.gif
Labai tau pritariu dėl mūsų atšiauraus klimato ir plytelių, esu tos nuomonės,kad jei kada ir negalėsiu šildyt grindų,nebus tarkim už ką,nors jau kilima patiesiu galėsiu vaikštinėt neužgeltom pėdom.
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2011 03 01, 08:08)
Lenkaitės butukas  wub.gif

Jauku wub.gif
Atsakyti
Mergaites, padekit issirinkti medziaga virtuves uzuolaidai...
kazkada jau buvau issirinkus, gerai kad pasitariau su jumis - paziurejau 'kitom akim' ir ta medziaga tikrai nebutu tikusi...

Primenu virtuve:
http://i154.photobuc...AI/DSC05572.jpg

Grindys gan margos, reiketu uzuolaidu 'ramesniu'
sirdis linksta link sios medziagos
1.languota
user posted image

kitas variantas butu kaip ir vienspalve, bet 'ismustais' rastais
2.
user posted image

sita atrodo pilka (bent jau pas mane kompe), bet is tiesu ji rusva
3.
user posted image

sita pati medziaga man patiko labiausiai, nors spalvos joje identiskai atitinka spalvas grindy plytelese, itariu pats rastas per margas butu sad.gif
4.
user posted image

Siaip graziu medziagu uzsivezus ta audiniu parduotuve prie Kalvariju turgaus, ir gan protingom kainom...
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 03 01, 12:54)
sita pati medziaga man patiko labiausiai, nors spalvos joje identiskai atitinka spalvas grindy plytelese, itariu pats rastas per margas butu sad.gif
4.

Siaip graziu medziagu uzsivezus ta audiniu parduotuve prie Kalvariju turgaus, ir gan protingom kainom...

man gal ta paskutine medziagyte g.gif kitos kazkaip nesusisaukia su virtuve, bent is nuotraukos unsure.gif

o, reiks ir man begt i ta krautuve paveizot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 02 27, 19:59)
merginos, kazi toj Kalvariju audiniu parduotuvej buna tokiu geletu audiniu, kaip sitose Iriskos idetose foto?..as taip noreciau geleto audinio savo virtuvei rolleyes.gif


Nors Iriskos sukeltu nuotrauku man neberodo ( sad.gif ), toj parduotuvej maciau viena medziaga kuri man labai patiko - iamzinau, nes sese kuriasi bute, tai pamaniau gal pravers
user posted image
buvo ir daugiau...
Atsakyti
Zaneta75, kiek matosi is nuotrauku, ko gero rinkciausi 3 varianta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 02 25, 22:13)
Man dabar reik iš IKEA veidrodėlio, nu neveža nieks, per maža suma cray.gif


Nu sugraudino tavo asaros mane smile.gif rasyk man az kokio reikia - MB ryt poryt bus Varsuvoj (Ikea Torgowek) - turesiu jam ten nurodymu, paprasyciau kad paimtu
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 03 01, 12:54)
Mergaites, padekit issirinkti medziaga virtuves uzuolaidai...

o kodel nepasirinkus vienspalvio audinio sieniniu plyteliu spalvos arba grindu pagrindo? Juk tos uzuolaidos tures kazkoki modeli, gal bus klostes, paraukimai ir to pilnai uzteks.
Jei atvirai, tai man galva sukasi nuo visko gausos net ir be uzuolaidu, o jei dar margos uzuolaidos ax.gif .
Siaip paskutiniai audiniai ispudingi wub.gif .
Atsakyti
Zaneta, cia kazkas panasaus i jusu virtuve ir uzuolaidos neutralios 4u.gif
user posted image
Atsakyti