Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema


user posted image

user posted image

Pirmoji tema

Antroji tema

Trečioji tema

Ketvirtoji tema

Penktoji tema

Šeštoji tema

Kviečiu visas ir toliau dalintis savo kuriamų, įrenginėjamų, kai kurių dar tik svajonėse esančių, namų vaizdais.
Dalinkimės naudingomis nuorodomis, parduotuvių adresais, taip pat idėjomis, kaip padaryti,
kad kiekvienos iš mūsų namučiai būtų wub.gif wub.gif wub.gif HOME SWEET HOME
wub.gif wub.gif wub.gif


-----------------------------------------------------------------------------------------------





Pasinaudojau indregu sena tema pirmai žinutei blush-anim-cl.gif

Iriska, labai labai panašią lovą šiandien Kaune SBA balduose mačiau, tik šviesią, virš 700 kažkiek kainavo, ir staliukas dar buvo prie jos, nus super atrodė thumbup.gif
Va radau, ir juoda yra http://www.idejosnam...e_lova_90x200cm

Beja, atradau švedišką parduotuvę šiandien Kaune Skyrup. www.skyrup.lt
Tikrai nemažai daikčiukų ir baldų yra provanso stiliaus. Nukoviau žvakidę, ryt pafotkinsiu šviesoj. Ir greit ten grįšiu ilgėliau pasidairyt, dabar kaip tik 50 procentų nuolaida viskam smile.gif
Atsakyti
Lova is Sba nebloga, bet kainu skirtumas lyginant su Ikea nemazas smile.gif
Atsakyti
Na, jei dar pridėt nuvažiavimą, manau panašiai gaunas g.gif na nebent važiuojama kažko labai daug pirkt. O dar SBA prašyčiau nuolaidos, pirkau kažkada toršerą tai išzyziau nemažą nuolaidą, duoda ten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 02 25, 22:59)
Na, jei dar pridėt nuvažiavimą, manau panašiai gaunas g.gif na nebent važiuojama kažko labai daug pirkt. O dar SBA prašyčiau nuolaidos, pirkau kažkada toršerą tai išzyziau nemažą nuolaidą, duoda ten smile.gif

schmoll.gif prie lovos kainos pridek 10 proc, kuri paima tas, kas uzsiima atvezimu, va tau ir bus kaina galutine mirksiukas.gif as karts nuo karto uzsisakau ir atveza iki namo duru smile.gif Kaunieciams ir vilnieciams paprasciau, kitur gyvenancios skundziasi, kad kiek sunkiau su sia paslauga.
tiesa, pamirsau, turint omenyje kursa, tai galima taip ir ziureti, kad kiek zlotais, tai tiek panasiai ir litais gaunasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 25 vasario 2011 - 21:05
Man dabar reik iš IKEA veidrodėlio, nu neveža nieks, per maža suma cray.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 02 25, 19:57)
Lova is Sba nebloga, bet kainu skirtumas lyginant su Ikea nemazas smile.gif



Klausei praeitoj temutej tai is kirkdale emiau sita

http://www.kirkdale..../?pid=0&col=119

slate spalva,paskutine is pavyzdziu.Triviete ir foteli,kuris dydzio kaip puse sofos.Didelis,bet grazuuuus wub.gif Yra dar ir slipper chair mazesnis,et man jis negrazus,nepatiko...
Del patogumo-vienintelis minusas yra zemas atlosas.Musu atveju-rinkomes tarp windsor,ka as jau seniai buvau nusiziurejus,ir belvedere.Pasedejus tiek ant vienos tiek ant kitos atlosai pasirode vienodo aukscio-galvos neatremsi,baigiasi ties peciais.Bet belvedere sedima vieta yra platesne,tai ten isgriut gali kaip nori.Internete windsoras graziau atrodo,o nuvaziavus i paroda vaizdas kitoks-na kazkoks netvarkingas pasirode,sedimos dalys kazkaip issoke,"sukuistas" vaizdas.O jei ir dviese is sonu susedus,kazkaip issikelia sedimos dalies sonai,tai jei vidury kas sedetu tai jaustusi "pakyletas" siek tiek biggrin.gif Na gal ten toks pavyzdys pasitaike,gal jau padevetas gerokai,as nezinau.Vis gi pamacius belvedere man abejoniu nekilo.Tik spalvu sviesiu jau ten nelabai yra.

Mamagabi,ideja del kilimo labai nebloga ir pamastymu verta.Tiesa pasakius,nebuvau apie tai susimascius,nes kilimu kazkaip neplanavau.Na bent dideliu.Reiks uzsukt i kokia parduotuve,ar internete apsizvalgyt,gal rasiu koki grazu kuris viska i vietas sustasys.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 02 25, 23:13)
Man dabar reik iš IKEA veidrodėlio, nu neveža nieks, per maža suma cray.gif

O kokia ta suma, ir kokiame tu mieste? g.gif nes maniskis, pas kuri vis kreipiuosi, tai vezdavo visada viska g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 02 25, 22:06)
O kokia ta suma, ir kokiame tu mieste?  g.gif  nes maniskis, pas kuri vis kreipiuosi,  tai vezdavo visada viska  g.gif

Ten 28 zlotai tik, aš Kaune 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 02 25, 22:13)
Man dabar reik iš IKEA veidrodėlio, nu neveža nieks, per maža suma cray.gif

o to paziurek skyrup parduotuves puslapi,ka tik ziurejau,tikrai neblogu veidrodziu yra
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 02 25, 22:20)
o to paziurek skyrup parduotuves puslapi,ka tik ziurejau,tikrai neblogu veidrodziu yra

Tai va joje šiandien ir buvau, ten didoki, bet labai gražių dalykų yra. Man reik pastatomo kosmetinio veidrodėlio kasdien dažytis.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 02 26, 00:29)
Tai va joje šiandien ir buvau, ten didoki, bet labai gražių dalykų yra. Man reik pastatomo kosmetinio veidrodėlio kasdien dažytis.

parasiau koordinates vyruko to mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 02 25, 23:16)
parasiau koordinates vyruko to  mirksiukas.gif

Ačiū, gal reik pasidairyti ir dar kažko tuo pačiu. Nu įsivaizduokit, Kaune nerandu veidrodėlio gražesio, visi tokie pat tie apvalūs pastatomi. Nu šakės. va Senukuose šiandien už 50 mačiau naują kažkokį, bet sunkus ir didelis labai, bet bent kažkas naujo. Gal kas kur matėt?
Atsakyti