Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos

Ačiū mergaitės už palaikymą. bye1.gif Mums mokykla taip pat ne už kalnų,bet tikiuosi ,kad iki mokyklos dar gražiau atrodysim.Visoms mamytėms stiprybės ir optimizmo. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(inkognita_ @ 2011 03 02, 22:16)
biskuti nuraminot del narkozes... mano mazyles deme taip atrod

Mano dukrytei portveino deme tokioj pacioj vietoj kaip ir pas jus, pamacius foto, ziurejau kaip i savo vaika.. wub.gif Mes jau 4 proceduras turejom, svieseja po truputi, tikejaus, kad greiciau pavyks isnaikinti, bet..kantrybes dar reikes. Dabar procedura kovo 22d., laukiam labai, ir bijom, nes visa ziema prasirgo, dabar lyg sveika, bet su nerimu laukiu tos dienos, ir bijau, kad vel nesusirgtu, ar nesusloguotu doh.gif

QUOTE(0kristut0 @ 2011 03 04, 15:04)
sveikos dar karta ,
kas galite pakomentuoti, kaip datyti su skiepais , mum ispuola skiepytis , bet pirma padarysime ta operecija, ir musu pediatre sako, kad po to tik po menesio galima skiepyti, turi vaikutis atsigayti ir t.t.

gal jum irgi buvo taip isouole, ar nukelete skiepus.? g.gif  g.gif

Taip, ir mums taip buvo ispuole, irgi nukele menesiui skiepa 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,skubiss, kaip jums sekasi? siandien pagalvojau apie jus.. kaip jums sekasi su kelione, ar pavyko paankstinti atvykima i LT.
Be je, as dar pagalvojau, jei taip staigiai pradejo augti hemangioma, gal kartais Posiunas gali paskirti vaistukus pradiniam gydymui, kol jus atvaziuosite i LT? ..kad hemangioma toliau nepazengtu..
Aisku, kai mums buvo skiriamas Prednisalonas, reikejo tyrimus kas dvi savaites darytis.. Kai buvo kitas kraujospudi mazinantis vaistukas paskirtas, reciau daremes tyrimus, bet irgi reikejo darytis.. Bet pagalvojau, juk galetumete ir per atstuma pasidaryti ir jam atsakymus persiusti.. Svarbiausia, kad nereiketu laukti balandzio menesio.. O jei, kur gyvenat tokiu vaistu nebutu, tai irgi ne kliutis, juk kazkas is Lt siuntiniu galetu persiusti.. Bet svarbiausia, kad kuo greiciau gydytis pradetumete..
Vat kiek minciu kilo, pagalvojus apie jus.. smile.gif
Atsakyti

Taip, ir mums taip buvo ispuole, irgi nukele menesiui skiepa 4u.gif
[/quote]
aha strumila patvirtino kad menesi idealiausia po to neskiepyti..
niu va mes po gydymo lazeriu .. po menesio turime ateiti pasirodyti.. ax.gif
Atsakyti
sveikos o kas naudojat propronalolum ka darot su skiepais?mums gydytoja nukele, kol sugersim vaistu kursa, ta 6men skiepa tai gausim tik kai bus dukryte kokiu 9-10men
Atsakyti
Sveikos mamytes.As jau Lietuvoje.Parskridom ketvirtadieni ir vakar jau buvom pas gyd.Posiuna.Ir ,deja,patvirtino mano ir Jusu spejimus apie musu nosiuka.Mums hemangioma ir gan sparciai auganti.Penktadieni jau darysim pirmaji lazeriuka.Ir po to tik bus aisku tolimesnis gydymas.Siandien vaziuojam pasidaryti kraujo tyrima ir elektrokardiograma.Sake ,kad jau kremzlyte jau pazeista,bet nosiuko pertvara ne.
Man tik buvo keista,kad kai paklausiau apie narkoze ,jis pasake,kad galima butu daryti ir be jos.Dabar galvoju kaip geriau.Kazkaip buvau skaicius ,kad ant veiduko daro tik su narkoze.Kazkaip vakar jis uzsimine apie ligoniu kasas.Bet mes dar neturim net asmens kodo.Kazi ar bus imanoma ,kai gausim dokumentus eiti valdiskai pas ji?
Is tikro as jo kalbesenos nelabai supratau.Man taip reikejo klausyt ausis istempus,o dar ir maziuke biski nerami buvo.Man jis kaip uzsienietis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(skubiss @ 2011 03 16, 13:51)
Sveikos mamytes.As jau Lietuvoje.Parskridom ketvirtadieni ir vakar jau buvom pas gyd.Posiuna.Ir ,deja,patvirtino mano ir Jusu spejimus apie musu nosiuka.Mums hemangioma ir gan sparciai auganti.Penktadieni jau darysim pirmaji lazeriuka.Ir po to tik bus aisku tolimesnis gydymas.Siandien vaziuojam pasidaryti kraujo tyrima ir elektrokardiograma.Sake ,kad jau kremzlyte jau pazeista,bet nosiuko pertvara ne.
Man tik buvo keista,kad kai paklausiau apie narkoze ,jis pasake,kad galima butu daryti ir be jos.Dabar galvoju kaip geriau.Kazkaip buvau skaicius ,kad ant veiduko daro tik su narkoze.Kazkaip vakar jis uzsimine apie ligoniu kasas.Bet mes dar neturim net asmens kodo.Kazi ar bus imanoma ,kai gausim dokumentus eiti valdiskai pas ji?
Is tikro as jo kalbesenos nelabai supratau.Man taip reikejo klausyt ausis istempus,o dar ir maziuke biski nerami buvo.Man jis kaip uzsienietis  blush2.gif


Taigi gimimo liudijime asmens kodas yra.O dėl ligonių kasų,tai vaiko gydytoja turi siuntimą gydymui išrašyti,padaryti kraujo ir šlapimo tyrimus.
Linkim,kad viskas gerai praeitų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skubiss @ 2011 03 16, 12:51)
Sveikos mamytes.As jau Lietuvoje.Parskridom ketvirtadieni ir vakar jau buvom pas gyd.Posiuna.Ir ,deja,patvirtino mano ir Jusu spejimus apie musu nosiuka.Mums hemangioma ir gan sparciai auganti.Penktadieni jau darysim pirmaji lazeriuka.Ir po to tik bus aisku tolimesnis gydymas.Siandien vaziuojam pasidaryti kraujo tyrima ir elektrokardiograma.Sake ,kad jau kremzlyte jau pazeista,bet nosiuko pertvara ne.
Man tik buvo keista,kad kai paklausiau apie narkoze ,jis pasake,kad galima butu daryti ir be jos.Dabar galvoju kaip geriau.Kazkaip buvau skaicius ,kad ant veiduko daro tik su narkoze.Kazkaip vakar jis uzsimine apie ligoniu kasas.Bet mes dar neturim net asmens kodo.Kazi ar bus imanoma ,kai gausim dokumentus eiti valdiskai pas ji?
Is tikro as jo kalbesenos nelabai supratau.Man taip reikejo klausyt ausis istempus,o dar ir maziuke biski nerami buvo.Man jis kaip uzsienietis  blush2.gif

Na bent dabar žinote ir reikės daug gydytis, unsure.gif bet tikrai tikiu kad bus jums viskas gerai mirksiukas.gif 4u.gif
Mes kadangi bendravome su Strumila bes esmė gydymo tai turėtų būti panaši....Šie daktarai turi dar ir privačia kliniką,kurioje yra geresnė aparatūra ir yra galimybė operaciją darytis privačiai(kažkiek kompensuoja ir ligonių kasos)...Ten paleidžia net tą pačią dieną, po operacijos iš karto...O kitokiu atveju spėju jums tektų gultis į ligoninę ir nežinia kokia ligoninės aparatūra dabar ten(jei tuos laikus kai mus lazeriavo,o tai būvo senokai ~2m.atgal, tai guldydavo į ligoninę ir su narkoze tik naikindavo, dabar gal jau kitaip) beje ir palaiko kelias dienas priežiūrai...Kadangi pas jus veidelio sritis tai jau sunkiau,todėl siūlo pasirinkimą o lazeriavimas šiaip nėra skaudus....(man net davė paziurėti ant savos rankos) bet vaikučiui nepatiks tai kad reikės vaikutį laikyti kad jis nejudėtų ir "stresiuko" tikrai gaus (manoji ilgokai verkė net pasikukčiodama, bet labiau nuo nepasitenkinimo, kad tūrėjome ją laikyti ir ji negalėjo judeti).. rolleyes.gif
ir dar valdiškai galima irgi eiti, bet eilės pas juos tikrai didelės... doh.gif
Taip kad čia jau nuo jūsų priklauso kokį variantą pasirinksite 4u.gif
Gal dar kas pasisakys tuo klausimu,ypač kas neseniai susidūrė su hemongiomos naikinimu pvz.ligoninėje ir pan....Nes mūsų žinios gali jau būti kiek pasenusios blush2.gif 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0rchideja: 16 kovo 2011 - 13:23
Santariskese po lazeriavimo su narkoze irgi paleidzia ta pacia diena wink.gif
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2011 03 16, 14:54)
Santariskese po lazeriavimo su narkoze irgi paleidzia ta pacia diena wink.gif

musu matyt nepaleido nes pirma karta su narkoze lazeri dare ir vaistus itrauke
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2011 03 16, 12:16)
sveikos o kas naudojat propronalolum ka darot su skiepais?mums gydytoja nukele, kol sugersim vaistu kursa, ta 6men skiepa tai gausim tik kai bus dukryte kokiu 9-10men

laba, mes gerem Propranololum 9 menesius. Skiepijom,kai buvo laikas: kai suejo 3 men., paskui- 6 men. Nebuvo jokiu problemu. Gydytojai nesiule skiepu nei nukelti, nei dar kazka ypatingo daryti.
Vaistu negeriam jau 3 savaites. Pablogejimas yra. PIrmadieni buvom konsultacijoj. Sako, kad pirmus 3-4 menesius po vaistu nutraukimo hemangioma vel raudonuoja, taciau po to pati pradeda nykti. Gal kas turit patirties sioj vietoj? Gal kam panasiai buvo? Lazeris mums buvo netaikytas. Lukui dabar eina 11 menesiukas.
Atsakyti
Orchideja,tai mes ir buvom gk klinikoj.Kaip suprantu sita ir turejote galvoje?Tai mums ir sake ,kad privaciai viska daryt,tai lazeris ir narkoze kainuos 1400 lt.O jei eitume per ligoniu kasas ,tai tekainuotu 400 lt.O del dokumentu ,tai mes neturim dar net gimimo liudijimo.Tik kita savaitele gausim,bet nebenoriu laukti ne dienos.Tik galvoju i ateiti,jei prireiktu daugiau proceduru ,tai gal tada susitvarkyt ,kad konpensuotu.Visdelto nemazas skirtumas gaunasi.
Atsakyti