Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos

QUOTE(skubiss @ 2011 03 08, 09:09)
Juratux ,aciu.
Lauraa ,o kur pas Jus yra sitas blogis?Dar norejau paklausti,jei yra gyluminis ,tai cia reiskia ,kad bet kokiu atveju mums iseis i pavirsiu?Ar sunkiau gydyti gilumini?Jeigu mums dabar pavyktu sustabdyti,jinai neturetu dideti?Ar vistiek iskils guzas?Man milijonas klausimu kyla,net nezinau kaip juos formuluoti.Kazkaip vis tikejaus ,kad mums tik kapiliarai  verysad.gif Nebuvau pasiruosus,tokiam atsakymui.

Mūsų hemangioma buvo lygiai tokia kaip pas jus.Gydomės jau penkti metai.Nežinau kaip bus jums,bet mums ji dar labiau išsiplėtė,nors pradžioje buvo tik mažytis taškelis.Pirmą lazerio procedūrą darėm 3 mėnesių.Na vakare peržiūrėsiu visas nuotraukas ir sūnaus paprašysiu,kad padėtu įkelt.Tada bus aiškiau kaip buvo ir kokių rezultatų pasiekėm.
Atsakyti
QUOTE(Loretaus @ 2011 03 09, 21:37)
Mes siandien buvom pas Strumila ir grizom turbut su gerom naujienom,nes tos musu hemangiomos subliusko,truputi pabalo ir svarbiausia,kad nedideja,bet dar reiks po menesio pasirodyt,kad patvirtintu,kad gereja ir tada tik po metu vel pasirodyt  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

thumbup.gif sveikinu taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti
Kaip šaunu, kad atsiliepia panašius atvejus turėjusios mamos. Jūs net neįsivaizduojate kokią moralinę pagalbą suteikiate savo paaiškinimais ir pasidalinimais. Smagu matyti kad taip draugiškai dalijamės patirtimi, nelaimėmis ir pasiekimais. wub.gif
Atsakyti
Na va truputėli nuotraukyčių įkeliu.O kur dukrytė visai maža nerandu kur diską su nuotraukom padėjau doh.gif Ryt dar nusifotografuosim,tai pasirodysim kaip dabar atrodom.Lazerį darėm prieš tris savaites.Tai buvo 9 kartas.http://public.fotki.com/Vikute321/a/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikute321: 10 kovo 2011 - 19:08
Kažką buvau suvėlus,tikiuosi dabar įsikels.Nuotraukos nesudėliotos pagal amžių,bet matosi kur mažesnė ir kur nesenai darytos. http://public.fotki....ute321/a/#media
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikute321: 10 kovo 2011 - 21:26
QUOTE(vikute321 @ 2011 03 10, 22:25)
Kažką buvau suvėlus,tikiuosi dabar įsikels.Nuotraukos nesudėliotos pagal amžių,bet matosi kur mažesnė ir kur nesenai darytos. http://public.fotki....ute321/a/#media

Bet, Vikute, jusu atveju, tai hemangioma gerokai nusviesejo.. Labai sauniai gyja!!! Ir jei gerai matosi, tai ir dydis sumazejo..
Kaip saunu!!!
(O musu atvejis, jauciu blogiausias, nes musu nosiukas dar gerokai raudonas)
Atsakyti
Na taip tikrai šviesesnė nosytė ir žymiai mažesnė.Aš labai patenkinta ir žmonės aplinkiniai net nebepastebi.Šiandien nufotkinsiu dar.Tai o kiek Jūs kartų darėt lazerį?
Atsakyti
QUOTE(vikute321 @ 2011 03 11, 09:58)
Na taip tikrai šviesesnė nosytė ir žymiai mažesnė.Aš labai patenkinta ir žmonės aplinkiniai net nebepastebi.Šiandien nufotkinsiu dar.Tai o kiek Jūs kartų darėt lazerį?

gal jus buvot santariskese vasario 22d man rods maciau jus,arba panase mergaite su teciu ir mama,mes su didele hemangioma ant galvos buvom katik atvaziave
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2011 03 11, 08:01)
gal jus buvot santariskese vasario 22d man rods maciau jus,arba panase mergaite su teciu ir mama,mes su didele hemangioma ant galvos buvom katik atvaziave

Taip, buvom vasario 21-22 dienomis.Tiksliau 22 ryte lazeriavomės o apie 13 valanda jau važiavom namo.Atleiskit bet nepamenu ar nepastebėjau Jūsų. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikute321 @ 2011 03 11, 10:17)
Taip, buvom vasario 21-22 dienomis.Tiksliau 22 ryte lazeriavomės o apie 13 valanda jau važiavom namo.Atleiskit bet nepamenu ar nepastebėjau Jūsų. doh.gif

tai vadinasi jus ir maciau smile.gif mes 22d atvykome
Atsakyti
QUOTE(vikute321 @ 2011 03 11, 09:58)
Na taip tikrai šviesesnė nosytė ir žymiai mažesnė.Aš labai patenkinta ir žmonės aplinkiniai net nebepastebi.Šiandien nufotkinsiu dar.Tai o kiek Jūs kartų darėt lazerį?

kaip nuostabu! didziausi sveikinimai!
o mes irgi jau devynis lazerius dareme ir kaip suprantu, tai tikrai ne paskutinis..
tiesa sakant pergyvenu.. nors ir nusiteikusi optimistiskai..bet kai pagalvoju, kad mums jau penki metai tuoj bus ir iki mokyklos liko visai ne daug.. uiii.. negera darosi.
Labai noriu tiketi, kad i pirma klase eisime be raudonos nosytes.. juk turi buti viskas gerai!
Atsakyti
Vikute321 tikrai pažiūrėjau foto ir NEAPSAKOMAS skirumas thumbup.gif bigsmile.gif Begalo smagu matyti kad vargeliai bereikalo nenueina ir akivaizdus įrodymas, kad galima išsigydyti, tik aišku reikia kantrybės ir pastangų....Šaunuolė mamytė ir dukrytė nail.gif thumb_yello.gif
Atsakyti