Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos

cia musu zemuogele, bet cia buvo,kai maziukei 2 men, o lazeriavom kai buvo 3 menesiai, tai jinai tokia buvo labiau iskilusi i virsu, dabar jinai siek tiek pablyskusi, subliuskusi,bet nykimo pozymiai dar labai nezymus, tik dabar plaukuciai ilgesni, tai ne tiek ir matosi,,, rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leone: 12 kovo 2012 - 22:18
QUOTE(leone @ 2012 03 12, 23:16)
cia musu zemuogele, bet cia buvo,kai maziukei 2 men, o lazeriom kai buvo 3 menesiai, tai jinai tokia buvo labiau iskilusi i virsu, dabar jinai siek tiek pablyskusi, subliuskusi,bet nykimo pozymiai dar labai nezymus, tik dabar plaukuciai ilgesni, tai ne tiek ir matosi,,, rolleyes.gif
user posted image
n
nerodo nuotr.

o jums vieno lazerio užteks ar darys dar kartą?
Papildyta:
QUOTE(Jelenux:) @ 2012 03 12, 22:36)
Aiskutis 4u.gif  mes jau susiruose rytojuj  unsure.gif  Ugnele miega  wub.gif  o mamytei sirdis nerimsta  blush2.gif

kelias dieneles vis apie jus pagalvoju, kad nedaug jau jums liko iki lazeriuko..
ir kaip jums sekėsi šiandien?
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2012 03 12, 22:16)
cia musu zemuogele, bet cia buvo,kai maziukei 2 men, o lazeriavom kai buvo 3 menesiai, tai jinai tokia buvo labiau iskilusi i virsu, dabar jinai siek tiek pablyskusi, subliuskusi,bet nykimo pozymiai dar labai nezymus, tik dabar plaukuciai ilgesni, tai ne tiek ir matosi,,, rolleyes.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Kristina498 @ 2012 03 13, 11:00)
o jums vieno lazerio užteks ar darys dar kartą?

na vaziuosim geguze patikrinimui, tai man svarbiausia kad jinai rodytu bent kokius nykimo pozymius, jei taip, tai tikrai nedarysim, o jei gydytojas pasakys kad ji stovi vietoje, tai tada manau teks.... unsure.gif
Atsakyti


na vaziuosim geguze patikrinimui, tai man svarbiausia kad jinai rodytu bent kokius nykimo pozymius, jei taip, tai tikrai nedarysim, o jei gydytojas pasakys kad ji stovi vietoje, tai tada manau teks.... unsure.gif
[/quote]
o jums davė narkozę?
Atsakyti
QUOTE(Kristina498 @ 2012 03 13, 14:45)
o jums davė narkozę?

mes daremes GK klinikoje, ir kadangi h ant galvytes, tai nedare narkozes
Atsakyti
Niu va mes jau namuciuose thumbup.gif Viskas vyko gan sklandziai 4u.gif manoji buvo pati maziausia tai 9h issinese 10h parnese mirksiukas.gif tai mes su vyru ramybes neturejom,sedejo salia sesuciu ir laukem kada paskambins ir pasakys kad jau ateitu parnesti wub.gif po visko ismiegojo dvi su puse valandos,daktariukas pazadino doh.gif siek tiek uzvalgem ir namolio!Grizusi taip godziai valge,bet dar nelabai leidau prisivalgyti blush2.gif po menesio vel vysime apziurai 4u.gif tik db pastebejau ,kad po akytemis toks raudonis atsirado,tikiuos nieko rimto! g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jelenux:): 13 kovo 2012 - 16:54
QUOTE(Jelenux:) @ 2012 03 13, 17:52)
Niu va mes jau namuciuose  thumbup.gif  Viskas vyko gan sklandziai  4u.gif  manoji buvo pati maziausia tai 9h issinese 10h parnese  mirksiukas.gif  tai mes su vyru ramybes neturejom,sedejo salia sesuciu ir laukem kada paskambins ir pasakys kad jau ateitu parnesti  wub.gif  po visko ismiegojo dvi su puse valandos,daktariukas pazadino  doh.gif  siek tiek uzvalgem ir namolio!Grizusi taip godziai valge,bet dar nelabai leidau  prisivalgyti  blush2.gif po menesio vel vysime apziurai  4u.gif  tik db pastebejau ,kad po akytemis toks raudonis atsirado,tikiuos nieko rimto! g.gif

smagu, kad jums taip viskas gerai pavyko..

mes važiuosim pirmadienį...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristina498: 13 kovo 2012 - 21:36
Sveikos,prisijunksiu ir aš.Visų pirma,didelis ačiū Gruodei už talona pas gydytoją Pošiūną.Mes vakar gryžom iš konsultacijos.Musų panelei yra 1,5mėn ir ant veido yra didelė Portveino dėmė.Perspektyvos nekokios,kadangi sunkiai pasiduoda gydymui tos dėmės.Ir dar kai pasakė,kad gali būti apsigimimų,vos neatsisėdau doh.gif ,nusiuntė mus dar pas okulistą ir galvytės ekockopa pasidaryti doh.gif ...tai kol laukiau,galvojau išprotėsiu... Bet tyrimai visi gerai.
Mums nieko dabar nedarys,nes per maža,tai rugsėjo mėnesi važiuojam lazeriuotis..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ozas @ 2012 03 15, 12:25)
Sveikos,prisijunksiu ir aš.Visų pirma,didelis ačiū Gruodei už talona pas gydytoją Pošiūną.Mes vakar gryžom iš konsultacijos.Musų panelei yra 1,5mėn ir ant veido yra didelė Portveino dėmė.Perspektyvos nekokios,kadangi sunkiai pasiduoda  gydymui tos dėmės.Ir dar kai pasakė,kad gali būti apsigimimų,vos neatsisėdau doh.gif ,nusiuntė mus dar pas okulistą ir galvytės ekockopa pasidaryti doh.gif ...tai kol laukiau,galvojau išprotėsiu... Bet tyrimai visi gerai.
Mums nieko dabar nedarys,nes per maža,tai rugsėjo mėnesi važiuojam lazeriuotis..... 4u.gif


nera uz ka 4u.gif
sekmes jums mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes...ir mes turime sia beda...turim augancia hemangioma. pirma kart lankemes beveik 3 sav. nors pediatre sake, nebutina, laukti iki 6 men bet man buvo neramu, ir gerai nes tik atvykus, pasake,kad po keliu dienu lazeri taikys, tai pasidarem tyrimus ir i GK klinika su siuntimu dali kompensavo...tai mums taike lazeri nebuvo ne men. dabar mums 2, 5 men vis stebi, bet taip negrazi man ji darosi, tokia iskili...greitu laiku manau bus 2 kartas lazerio..
Atsakyti
QUOTE(Lacrima @ 2012 03 15, 17:36)
Sveikutes...ir mes turime sia beda...turim augancia hemangioma. pirma kart lankemes beveik 3 sav. nors pediatre sake, nebutina, laukti iki 6 men bet man buvo neramu, ir gerai nes tik atvykus, pasake,kad po keliu dienu lazeri taikys, tai pasidarem tyrimus ir i GK klinika su siuntimu dali kompensavo...tai mums taike lazeri nebuvo ne men. dabar mums 2, 5 men  vis stebi, bet taip negrazi man ji darosi, tokia iskili...greitu laiku manau bus 2 kartas lazerio..

sveikute drinks_cheers.gif 4u.gif kurioje vieteleje turite blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina498 @ 2012 03 13, 22:33)
smagu, kad jums taip viskas gerai pavyko..

mes važiuosim pirmadienį...


Lauksime geru ziniu 4u.gif
Atsakyti