Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos

QUOTE(Cansado @ 2012 02 28, 10:33)
mes irgi pas Strumilą lankėmės, geras ir jis..Tik man nepatikdavo, kad gydytojas leidžia sau vėluoti pusvalandį, valandą pradėti konsultacijas, tada pasistumia visų vizitų laikai, amžinos eilės ten pas jį..  doh.gif  su kūdikiu nuvažiavus tikrai kartais pikta prasėdėti pusantros valandos laukiamajame..  doh.gif

O VELUOJA JIS DEL TO KAD OPERACINEJ BUNA.BENT JAU KIEK MUM TAIKESI.VIENA KARTA VELAVO GAL 20MIN KITA KARTA APIE 40MIN.bET JEI UZSIRASYSITE KONSULTACIJAI VELESNIU LAIKU,TAI NEREIKS NIEKO LAUKTI,NES LAIKAS BUS ISSILYGINES.
Atsakyti
Nu va gavome talona Kovo6d. thumbup.gif db tereikia rytoj siuntima pasiimti doh.gif vyra vesiuos kartu ax.gif ojej kokia kelione ilga laukia unsure.gif dar su mazaja niekur nekeliavome,tik i laukeli keliom minutem unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jelenux:): 28 vasario 2012 - 16:53
QUOTE(Cansado @ 2012 02 28, 10:33)
mes irgi pas Strumilą lankėmės, geras ir jis..Tik man nepatikdavo, kad gydytojas leidžia sau vėluoti pusvalandį, valandą pradėti konsultacijas, tada pasistumia visų vizitų laikai, amžinos eilės ten pas jį..  doh.gif  su kūdikiu nuvažiavus tikrai kartais pikta prasėdėti pusantros valandos laukiamajame..  doh.gif



QUOTE(Loretaus @ 2012 02 28, 10:38)
O VELUOJA JIS DEL TO KAD OPERACINEJ BUNA.BENT JAU KIEK MUM TAIKESI.VIENA KARTA VELAVO GAL 20MIN KITA KARTA APIE 40MIN.bET JEI UZSIRASYSITE KONSULTACIJAI VELESNIU LAIKU,TAI NEREIKS NIEKO LAUKTI,NES LAIKAS BUS ISSILYGINES.

Taip, pritariu kad uzsilaiko del to kad iki pietu jis operuoja, o po to dar turi aplankyti, israsyti savo ligoniukus, ne kaltinu ir priekaistu del to jam nekada neturejau. Man tik tai nepatinka, kad reikia laukti "gyva eile", pagal skirta laika niekas neeina schmoll.gif . Gal jau dabar kazkas pasikeite g.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretaus @ 2012 02 28, 09:38)
O VELUOJA JIS DEL TO KAD OPERACINEJ BUNA.BENT JAU KIEK MUM TAIKESI.VIENA KARTA VELAVO GAL 20MIN KITA KARTA APIE 40MIN.bET JEI UZSIRASYSITE KONSULTACIJAI VELESNIU LAIKU,TAI NEREIKS NIEKO LAUKTI,NES LAIKAS BUS ISSILYGINES.


vat būtent, kad niekas ir neišsilygina..jeigu 15h priiminėja 13h užrašytus pacientus, tai viskas vėliau tik ir slenkasi žemyn.. schmoll.gif
aš nesutinku, jeigu operuoja, tai galima suskirstyti laiką kitaip, kad nesidubliuotų, galų gale atšaukti konsultacijas, į kurias vėluos juk visi kontaktai registratūroj, galėtų paskambinti, pranešti, perkelti, bet ne, nieks nieko nesako, o kad čia laukia, tai irgi niekam nesvarbu.. , nes man tikrai nemalonu su kelių mėnesių kūdiki trintis tam ankštam laukiamajam tarp visų kitų laukiančių.. schmoll.gif vaikam nusibosta, išalksta, karšta, zyzia.. doh.gif

QUOTE(Packa @ 2012 02 28, 21:23)
Man tik tai nepatinka, kad reikia laukti "gyva eile", pagal skirta laika niekas neeina schmoll.gif . Gal jau dabar kazkas pasikeite g.gif


tai va, būtų pasakyta, kad bus gyva eilė, atvažiuočiau anksčiau, ar atsiųsčiau vyrą eilę užimt..O dabar išprašai vyrą iš darbo tam tikram laikui, kad nuvežtų, su kitu vaiku pabūtų, o čia tiiiek užtrunki.. doh.gif pirmą kartą tai baisu buvo, paskui prisimdavau žaislų krūvas, arbatų vaikui, kad turėčiau kuo užimt, nes matydavau, kaip kitos mamos neturi kur dingt su tais vaikais verkiančiais, pavargusiais..Nu negali taip būti.. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cansado: 29 vasario 2012 - 10:05
QUOTE(Cansado @ 2012 02 29, 11:03)
vat būtent, kad niekas ir neišsilygina..jeigu 15h priiminėja 13h užrašytus pacientus, tai viskas vėliau tik ir slenkasi žemyn..  schmoll.gif
aš nesutinku, jeigu operuoja, tai galima suskirstyti laiką kitaip, kad nesidubliuotų, galų gale atšaukti konsultacijas, į kurias vėluos juk visi kontaktai registratūroj, galėtų paskambinti, pranešti, perkelti, bet ne, nieks nieko nesako, o kad čia laukia, tai irgi niekam nesvarbu.. , nes man tikrai nemalonu su kelių mėnesių kūdiki trintis tam ankštam laukiamajam tarp visų kitų laukiančių..  schmoll.gif vaikam nusibosta, išalksta, karšta, zyzia..  doh.gif


Nezinau mums nesitaike,kad taip veluotu ir tiek uztruktu.Karta savo eiles valanda laukem su menesio laiko dukryte ir jokiu problemu nesukele ,gulejo sau kedutej ir tyrinejo aplinka.Gydytojas labai greitai visus priiminejo ir greit laikas issilygino,nes viena pazystama buvo uzsirasius po musu pusvalandziu veliau,tai jos laikas velavo tik 10min.Tik zinoma kai atvaziuoji anksciau nei tavo laikas tai ir tenka ilgiau palaukti.
O jus noretumet kad jusu konsultacija imtu ir atsauktu,perkeltu.Juk eile menesiui,o kazkam per ta laika gali labai isaugti hemangioma.Visi planuojasi savo laika vaziuodami konsultacijai.
Tai galima palikti vyra laukti,o paciai su vaikuciu iseiti i lauka pasivaikscioti.O del karscio tai taip,ten karsta ir vaikai del to zyzia,iseitis truputi prarengti ir nebus taip karsta.O pamaitint ir vietoj galima.
Kai paskutini karta buvom tai is viso tenai prasedejom 2,5val(nes tetis papuole i kamsti ir teko palaukti kol atvaziuos musu),tai spejom ir numikti ir pavalgyti ir pabegioti.

Mums su sunum kas metai tenka vaziuoti i kmuk pas alergologe tai zinokit ir ten panasi situacija,tenka laukti ir pusvalandi,kartais ir daugiau.Taip kad visur tokia situacija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loretaus: 29 vasario 2012 - 11:28
As manau VALSTYBINESE ISTAIGOSE visur tokia pati situacija su eilemis, bent jau daugumoje ax.gif
taip jau yra, arba moki ir eini privaciai kaip ponas biggrin.gif arba eini nemokai ir taikaisi doh.gif nors zinoma visi mokame mokescius ir turime teise i nemokama gydyma, bet yra taip verysad.gif
cia visos istaigos problema, ne gydytojo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 29 vasario 2012 - 17:24
QUOTE(egzotikaa @ 2012 02 29, 18:20)
As manau VALSTYBINESE ISTAIGOSE visur tokia pati situacija su eilemis, bent jau daugumoje  ax.gif
taip jau yra, arba moki ir eini privaciai kaip ponas  biggrin.gif arba eini nemokai ir taikaisi doh.gif nors zinoma visi mokame mokescius ir turime teise i nemokama gydyma, bet yra taip verysad.gif
cia visos istaigos problema, ne gydytojo

Tiesa pasakus, su tokia problema susidureme tik sioje poliklinikoje g.gif , Pries menesi su vyr. dukra buvome Kairiukscio g. polikl. del apgamu, tai ten viskas thumbup.gif , eina visi pagal skirta laika, ir mus net 10 min anksciau prieme. Aplamai pasijutau kaip kokioj mokamoj biggrin.gif , personalas labai malonus, viska puikiai istyre, isaiskino ir su kruva lanksinuku , patenkinti grizome namo biggrin.gif
aisku cia ne i tema, bet apie mokescius musu, gruodi gulejau ligoninej, date operacija, tai gerai kad su savim turejau pinigu, teko paciau pirkti visokius tvarscius, vaistus, paklode operacijai ir tt., uz viska sumokejau 89 lt, buvau apakus blink.gif Bandziau pareiksti savo tiesa, bet niekam neidomu irnesakyk.gif, nenori nepirk, bet jei po operacijos neileis situ vaistu, gali but blogai.......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Packa: 29 vasario 2012 - 21:23
niu va mes jau is po konsultacijos 4u.gif kaip minejau buvome pas strumila blush2.gif iskarto liepe daryti lazeriavima,tai va nuplanavom po savaites,visas 4 naikins vienu metu!o sakykite sanariskese mokama uz ta reikaliuka? g.gif as tokia susijaudinusi buvau kad net nepaklausiau doh.gif begale tyrimu pridave pasidaryti iki to laiko unsure.gif jetau kaip gaila maziukes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelenux:) @ 2012 03 06, 21:56)
niu va mes jau is po konsultacijos 4u.gif  kaip minejau buvome pas strumila blush2.gif  iskarto liepe daryti lazeriavima,tai va nuplanavom po savaites,visas 4 naikins vienu metu!o sakykite sanariskese mokama uz ta reikaliuka? g.gif  as tokia susijaudinusi buvau kad net nepaklausiau doh.gif  begale tyrimu pridave pasidaryti iki to laiko  unsure.gif  jetau kaip gaila maziukes  verysad.gif


sekmes... 4u.gif manau, kad nemokamai... mirksiukas.gif

Turim nereikalinga talona Santariskese pas Posiuna kovo 14 d. - gal kam reikia skubiai? Mielai perleistume 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gruodė*: 06 kovo 2012 - 21:02
QUOTE(Jelenux:) @ 2012 03 06, 20:56)
* sakykite sanariskese mokama uz ta reikaliuka? g.gif  as tokia susijaudinusi buvau kad net nepaklausiau doh.gif  begale tyrimu pridave pasidaryti iki to laiko  unsure.gif 
*jetau kaip gaila maziukes  verysad.gif

*dukrytei buvo paskirtos 2 lazerio procedūros, Santariškėse jos atliekamos nemokamai mirksiukas.gif
* laikykitės friends.gif užtat vėliau džiaugsitės rezultatais kai hemangiomos mažės po truputį ir galiausiai dings su visam
pamenu pirmas lazeriavimas buvo paskirtas kai dukrytei tebuvo tik 1.5mėn, tai visą naktį negalėjau užmigti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2012 03 06, 22:20)
*dukrytei buvo paskirtos 2 lazerio procedūros, Santariškėse jos atliekamos nemokamai  mirksiukas.gif
* laikykitės  friends.gif užtat vėliau džiaugsitės rezultatais kai hemangiomos mažės po truputį ir galiausiai dings su visam
pamenu pirmas lazeriavimas buvo paskirtas kai dukrytei tebuvo tik 1.5mėn, tai visą naktį negalėjau užmigti  rolleyes.gif

O as db tikriausiai visa sav.neuzmigsiu doh.gif blush2.gif o butu idomu suzinoti kaip ji jautesi is po pirmos proceduros?taippat su narkoze?greitai namo paleido?nes mums sake jau buti siek tiek po 7h ryte..viskas per 15 min pasidarys smile.gif
Atsakyti
visiem po 4u.gif 4u.gif kas lazeriuosis , laikykites , tikrai jos isnyks ax.gif

mum jau beveijk visai neliko , tik keli maziukai raudoni pavieniai taskiukai .
lazeriuota buvo 1 syki, 2,5 men amziaus , dbr mum 1m ir 4 men , ir jau beveijk nelike bigsmile.gif

Atsakyti