Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos

QUOTE(Tyra_Situacija @ 2011 03 03, 11:52)
inkognita, šiaip šioje nuotraukoje jūsų dėmelė neatrodo labai baisiai. Ar ji patamsėja? Nes maniškio rankelė kartais būna visai šviesi, o kartais - intensyvios violetinės spalvos.


patamseja ir mums, kartais buna labai ryski... o augant gydytojas sake ji dar ryskes. gal ant nuotraukos sviesiau dar atrodo...
Atsakyti
QUOTE(inkognita_ @ 2011 03 03, 11:02)
patamseja ir mums, kartais buna labai ryski... o augant gydytojas sake ji dar ryskes. gal ant nuotraukos sviesiau dar atrodo...


Taip taip, augant jos labai patamsėja. Anksčiau jų negydydavo, todėl pažįstu vieną moterį gydytoją, kuri ant veido turi portveino dėmę dar nedėkingesnėje vietoje nei pas jus. Nenuleiskime rankų. Mokslas ir medicina eina į priekį, o mes, mamos, padarysime viską, kad mūsų vaikai pasveiktų. Linkėjimai ir labai nepergyenkite. Mes mėnesio pabaigoje taip pat važiuosime pas Pošiūną, gal susitiksim smile.gif
Atsakyti
Jokiu budu nenuleisim ranku, padarysim viska viska kas tik nuo musu priklauso... 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,jungiuosi ir aš prie jūsų pokalbių...
Mano dukrytė irgi turi nugarytėje hemangioma,dukrytei 2,5metuku ir ji mažėja,aišku ne taip greitai bet su laiku vis balsta...Klausimukas kas kiek laiko reiketu lankytis pas gydytoja dėl stebėjimo?Nes kai paskutinį kartelį būvome nepasiteiravau.Į metukus kartelį pakaktų,?
Atsakyti
0rchideja,jei po biski gyja,tai karta per metus tikrai uzteks mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos dar karta ,
kas galite pakomentuoti, kaip datyti su skiepais , mum ispuola skiepytis , bet pirma padarysime ta operecija, ir musu pediatre sako, kad po to tik po menesio galima skiepyti, turi vaikutis atsigayti ir t.t.

gal jum irgi buvo taip isouole, ar nukelete skiepus.? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2011 03 04, 14:04)
sveikos dar karta ,
kas galite pakomentuoti, kaip datyti su skiepais , mum ispuola skiepytis , bet pirma padarysime ta operecija, ir musu pediatre sako, kad po to tik po menesio galima skiepyti, turi vaikutis atsigayti ir t.t.

gal jum irgi buvo taip isouole, ar nukelete skiepus.? g.gif  g.gif


Mano vaikas apskritai negavęs nei vieno skiepo.
Atsakyti
aneztiozologe sake kad galima kai mums dare narkoze bet uzvakar buvom pas seimos gydytoja sako atidekim paskutini skiepa nes vaistus paskire tai mums atidejo del vaistuku skiepa
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2011 03 04, 16:22)
aneztiozologe sake kad galima kai mums dare narkoze bet uzvakar buvom pas seimos gydytoja sako atidekim paskutini skiepa nes vaistus paskire tai mums atidejo del vaistuku skiepa

dekui, 4u.gif pasiklausiu as dar strumilos , kai darys

man atrodo mano pediatre isivazduoja kaip kokia rimta operacija .. g.gif taip is jos snekos supratau.
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2011 03 04, 17:46)
man atrodo  mano pediatre isivazduoja kaip kokia rimta operacija ..  g.gif taip is jos snekos supratau.

Mano pediatrė įsitikinus, kad mažosios hemangioma supiktybės, tai kai nueinu - amžiais susibaram cool.gif
Nervuoja negaliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 03 04, 17:15)
Mano pediatrė įsitikinus, kad mažosios hemangioma supiktybės, tai kai nueinu - amžiais susibaram cool.gif
Nervuoja negaliu doh.gif


O gal didele turite?kokioje vietoje yra?gal ne bereikalo ji nerimauja? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 03 04, 17:15)
Mano pediatrė įsitikinus, kad mažosios hemangioma supiktybės, tai kai nueinu - amžiais susibaram cool.gif
Nervuoja negaliu doh.gif

as net nznojau kad ji gali supiktybeti.... g.gif g.gif
Atsakyti