Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos

QUOTE(*Laauurra* @ 2011 11 22, 19:35)
mes po operacijos taip pat vaziavom kazkur po metu, bet tikrai nevertejo, nes nieko taip ir nepasake, jei jau atsirado batesniu ploteliu, vadinas viskas eina i prieki, nemanau, kad verta
Papildyta:

nesuprantu kam zmones svaistot pinigus vazinedami po privacias klinikas, jeigu tie patys daktarai dirba santariskese ir tai nekainauoja? Negalvokit kad uz pinigus kitaip gydys, be to esant komlikacijoms vistiek nuves i santariskes, tai kam pinigus svaistyti?
1 Na visu pirma jus tikrai nesusiduret su tokiom skubiom situacijom, mano mergaitei hemangioma  yra ant nosytes ir buvo labai agresyvi augo ne dienom, o valandom tad skubeti reikejo nedelsiant. zinoma galejau laukti as ta menesi ar du, bet kas butu like is mano mazosios?
Papildyta:
Mums salino santariskese, kai nuvaziavom antra karta, tai pasake, jog nereikia pakartotino lazerio,kam ta antra norkoze vaikui, hemangiomos nyksta labai ilgai.
Tai jus turbut nieko nesidomejot tom hemangiomom jei taip rasot!!! Zinoma as irgi buciau tokia pasivi jei nebutu musu hemangioma tokia agresyvi.
Kodel gi santariskese pakartotinos nedaro?
Kas jum sake jog santariskese nedaro pakartotinu lazeriu?!
Mum kazkodel dare
Ir dar mums gydytojas sake kad si procedura lazerio yra skausminga, todel butina duoti norkoze,nesuprantu, kodel viena mama rase, jog tai neskausminga?
Tai kas gi pas jus toks "geras" gydytojas? As pati ant savo kailio isbandziau ta lazeri jokio skausmo absoliuciai,o narkozes daro tik del to kad vaikas nejudeti ir , kad galima butu kuo arciau pralazeriuoti, nes jei lazeris pataiko du kartus i ta pacia vieta atsiranda nudegimai...

Atsakyti
buvom sestadieni kontrolei sake susimatysim po metu,paliksim viska gamtai dabar nes rezultatai labai geri,o jei butume nieko nedare gal po 30metu butu ir isnyke unsure.gif tai labai dziaugiames kad musu hemangioma pasidave gydymui 4u.gif linkime to paties ir kitiems,musu buvo labai didele apie 10cm doh.gif
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2011 12 08, 07:40)
buvom sestadieni kontrolei sake susimatysim po metu,paliksim viska gamtai dabar nes rezultatai labai geri,o jei butume nieko nedare gal po 30metu butu ir isnyke unsure.gif tai labai dziaugiames kad musu hemangioma pasidave gydymui 4u.gif linkime to paties ir kitiems,musu buvo labai didele apie 10cm doh.gif


kaip smagu skaityti tokias geras naujienas, o kur jusu hemangioma? jau isbaltavo didele dalis? koks gydymas jums buvo taikytas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 08 gruodžio 2011 - 22:23
o mum išnyko. buvo ant kojytės didžiuuuulis plėmas iškilęs toks tarytum pilnas kraujo pas stumylą lankėmė kas mėnesį jis iš pradžių abejojo daryt lazerį iš karto nedaryt bet paskui pasakė kad vaikas per silpnutis ir mažas- liepį po metų ateiti tada ir darysim...Sakė ne vienos prireiks procedūros nes iškilusi ir labai didelė. Liepį tepti kokiu kremuku kad nepleiskanotų ir neskilinėtų

O mano mama į paniką puolė apskambino pas save visus pažystamus nuvarė dar pas kažkokį atsiprašant (tada maniau) šarlataną ir.... Jis patarė susirasti kas atveš paprasčiausią originalų kremą iš Izraelio berods (tipo kas čia paradinėjama ne tokios sudėties nei ten pas juos) susirado mokėjo 250 jau pavertus litais už dėžutę tada aš vos nesiskandalijau kad netepsiu- ten tipo su platina (ahą kažin ar bent grūdelis yra???) nu bet faktas lieka faktu - kai po 2 savaičių tepimo kasdienio man pasirodė kad jin mažėja ir blykšta aš mania kad man haliucinacijos nuo per didelio noro. bet kai jin iš vidurio visiškai pradėjp nykti visi jau pamatė rezultatus (nors man ranka labai iš pražių drebėjo tepant vis tik kūdikėlis...
o dabar vaikui buvo 1 metukai kai jau belikęs buvo tik kai kur patamsėjimas- bet giliai įtariu kad paprasčiauiai pradžioje vasaros įdegėme o ten odos perteklius kuriam įdegus liko parudavimas.... nu trumpiau iš vissos pusę blauzdos apėmusios hemangiomo neliko nieko- aš neakau- gal tai ir sutapimas- bet strumylos gi klausiau- gal gali pati išnykti strumyla tik nusišypsojo ik pasakė kad tokio dydžio savaime neišnyksta. Kad po metų etisim ir skirs lazerį sakė kreiptis skubiai jai pradės kraujuoti ir plisti dar labiau ir staigiai... Aš pilnai suprantu Strumylą pas jį krūvos pacientų buvo pas kuriuos ant veido kaklo lūpytės hemangiomos, ant galvos... O pas mus ant kojytės jis net pasakė- vyras koja ne taip ir baisu . Dar "sugrojo" tai kad mano sūnus gimė 37 savaitėlių ir per mažo svorio (1,78kg) ir vis niekaip nepasivekjam to svorio

ten Izraelyje sakė moterys iš viso doh.gif krūtyse esančias cistas su šitokiu kremu tepa ir atseit išnyksta - aš tuo netikiu... nors iš kitos pusės juk netikėjau ir kad vaikučiui padės o padėjo dar ir kaip trumpiau tariant atsidžiaugti negaliu... Nereikėjo jokių lazerio procedūsų tpfu tpfu tpfu... smile.gif Nuskilo mums- gal sakau jinai buvo linkusi pati išnykti o tas kremas tik pagreitino...
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2011 12 08, 23:23)
kaip smagu skaityti tokias geras naujienas, o kur jusu hemangioma? jau isbaltavo didele dalis? koks gydymas jums buvo taikytas?

musu ant galvos buvo 1,5 men daremes pirma lazeri nes jau buvo iskilusi kaip puse mandarino,nuo puses metu dar ir vaistus itraukem rugseji baigem ir rezultatas dabar puikus,plaukuciai uzdengia ir net kiti kas nezino net nebe pastebi smile.gif

neina man is radikal nukopijuoti nuorodos negaliu parodyt kaip buvo ir kaip yra
Atsakyti

ai pamiršau pasakyti mums buvo kapiliarinė- tai yra paviršiuje ne giluminė kai guzai būna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klepesova: 09 gruodžio 2011 - 11:06
QUOTE(Klepesova @ 2011 12 09, 09:33)
O mano mama į paniką puolė apskambino pas save visus pažystamus nuvarė dar pas kažkokį atsiprašant (tada maniau) šarlataną ir.... Jis patarė susirasti kas atveš paprasčiausią originalų kremą iš Izraelio berods (tipo kas čia paradinėjama ne tokios sudėties nei ten pas juos) susirado mokėjo 250 jau pavertus litais už dėžutę tada aš vos nesiskandalijau kad netepsiu- ten tipo su platina (ahą kažin ar bent grūdelis yra???) nu bet faktas lieka faktu - kai po 2 savaičių tepimo kasdienio man pasirodė kad jin mažėja ir blykšta aš mania kad man haliucinacijos nuo per didelio noro. bet kai jin iš vidurio visiškai pradėjp nykti visi jau pamatė rezultatus (nors man ranka labai iš pražių drebėjo tepant vis tik kūdikėlis...

Na, brangioji, ieskok tos dezutes ar dar kazko, fotografuok, kuo jus ten ta beda tepet. Musu hemangioma po akyte atrodo gana neblogai, lyg ir nyksta, taciau procesas toks letas doh.gif Na, gal iki mokyklos. Bet man jau labai noretusi ta reikala paspartinti.
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2011 12 09, 07:33)
. Liepį tepti kokiu kremuku kad nepleiskanotų ir neskilinėtų


Labai smagu skaityti, kad taip greitai dingsta kitiems hemangiomos thumbup.gif

tik [COLOR=red]man idomu, kodel negali pleiskanoti hemangioma????? tas pleiskanojimas tai senu zuvusiu lasteliu nusilupimas ar as blogai suprantu? pas mus lUpasi lasteleS, bet tai as suprantu kaip hemangiomos nykima, nes per laika ten svieseja, paskui isbaltuoja (kazkaip tos negyvos lasteles turi pasisalinti) Ar pleiskanojimas tai kazkas kito?
aisku,tas pleiskanojimas , kai hemangioma nyksta labai zaibiskai, sukelia opas-zaizdeles, as is pradziu to nezinojau, maniau nyksta - o pasirodo mums isopejo, paliko tokios zaizdeles, tai teko tepti tepaliuku, kad jos negiletu, bet toje vietoje hemangioma irgi isnyko, isbaltavo su laiku.

QUOTE(juratux88 @ 2011 12 09, 08:58)
musu ant galvos buvo 1,5 men daremes pirma lazeri nes jau buvo iskilusi kaip puse mandarino,nuo puses metu dar ir vaistus itraukem rugseji baigem ir rezultatas dabar puikus,plaukuciai uzdengia ir net kiti kas nezino net nebe pastebi smile.gif

neina man is radikal nukopijuoti nuorodos negaliu parodyt kaip buvo ir kaip yra


Aciu uz atsakyma. Dar karta dziaugiuosi kartu su jumis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 09 gruodžio 2011 - 22:20
Sveikoas 4u.gif
Gal zinote, kai vaikui virs 3-ju metu, gal bendros narkozes nedaro, gal kokia vietine nejautra tik tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2011 12 15, 19:47)
Sveikoas 4u.gif
Gal zinote, kai vaikui virs 3-ju metu, gal bendros narkozes nedaro, gal kokia vietine nejautra tik tai g.gif

priklausomai nuo to kokioje vietoje yra hemangioma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(My Dream* @ 2011 12 27, 15:14)
priklausomai nuo to kokioje vietoje yra hemangioma  4u.gif


labukas,

kiek teko kalbėti su gydytojais, tai santariškėse privalo daryti pilną nejautrą, nesvarbu, kokio dydžio ir kokioje vietoje yra hemangioma. vieną iš keturių kartų, kai sūnui darė procedūrą, vienai 17-metei reikėjo pašalinti apgamėlį ant nugaros - net ir tada reikėjo nejautros...
o GK ir kitose klinikose, manau, tikrai viskas priklauso nuo hemangiomos vietos, dydžio ir vaiko amžiaus. turbūt tikrai galima tartis.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kroshkule @ 2011 12 28, 02:25)
labukas,

kiek teko kalbėti su gydytojais, tai santariškėse privalo daryti pilną nejautrą, nesvarbu, kokio dydžio ir kokioje vietoje yra hemangioma. vieną iš keturių kartų, kai sūnui darė procedūrą, vienai 17-metei reikėjo pašalinti apgamėlį ant nugaros - net ir tada reikėjo nejautros...
o GK ir kitose klinikose, manau, tikrai viskas priklauso nuo hemangiomos vietos, dydžio ir vaiko amžiaus. turbūt tikrai galima tartis.
4u.gif

nesutikciau... kai mums santariskese dare lazeri (s.m. vasario men) kartu dienos tacionare gulejo berniukas kokiu 13-14 metu, jam Strumyla salino apgama nuo rieso. Be jokios nejautros, nuveze ir po 20 min parveze smile.gif
Atsakyti