Įkraunama...
Įkraunama...

Volkswagen Passat 2007m

user posted image
Nusiprkome sita super masiniuka,2,0l dyzeliuka thumbup.gif
Gal kas turite,galite patirtimi pasidalinti,ar gal ka zinote apie jas daugiau...
Atsakyti
Mes su vyru ir isigijom toki masiniuka,bet sedana,automata 2,0...
Esu labai patenkinta,malonu vairuoti,talpi bagazine...
Atsakyti
O sako, kad lietuviai passatų mėgėjai... pagal temas SM to tikrai nepasakysi rolleyes.gif Užvakar ir aš įsigijau šį fainuolį, tikiuosi problemų bus mažiau negu su prieš tai turima daugelio giriama Toyota Avensis.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Potrė: 16 lapkričio 2012 - 20:12
QUOTE(Potrė @ 2012 11 16, 22:03)
O sako, kad lietuviai passatų mėgėjai... pagal temas SM to tikrai nepasakysi  rolleyes.gif  Užvakar ir aš įsigijau šį fainuolį, tikiuosi problemų bus mažiau negu su prieš tai turima daugelio giriama Toyota Avensis....  doh.gif



Problemos tikriausiai atsirado del to, kad ta avensi buvote pirke naudota smile.gif o perkant naudota automobili sunku gera, neremontuota, nedauzta rasti. Reikai ziureti , kad butu pirkas Lietuvoje, turetu serviso istorija. Taip pat, kad savininkas sutiktu auto nuvaryti i servisa, nors kai kuriaiais atvejais viskas buna taip uzmaskuota trumpap vaziavimui, kad net servise nepastebes nieko smile.gif
Atsakyti
Labai patenkinta savo pasatu. Is Vokietijos, universalas, 2l.
Atsakyti
Aš vairuojų tokį pasatą jau metai laiko. Iš pradžių man mažai moteriškei jis pasirodė per didelis, bet pavažinėjus ilgiau pripratau. Man ji pakankamai erdvi, gale laisvai telpa dvi vaikiškos kėdutės ir dar trečiam keleiviui vietos laisvai lieka, bagažinė erdvi, laisvai tilpo vežimėlis tiek lopšinis ,tiek sportinukas. Žiemą pravažinėjau be problemų. Šiaip patenkinta mašiniuku labai.
Atsakyti
As irgi vairuoju pasata, esu labai patenkinta, erdvus ir jau pripratau - visai nedidelis. Patinka, kad erdvus, didele bagazine, nes seimyna kai tekdavo susodinti i golfa, tai.....
Atsakyti