Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

P.S. vis užsimiršta man parašyt įkeliant darbelį doh.gif kad drąsiai kviečiu komentuoti bloge ne tik skrebuko (+), bet ir (-) Jūsų akimis. Visa tai juk subjektyvu, bet visvien įdomu būdavo kada susilaukdavau komentarų tipo :"kodėl tokį ar anokį sprendimą pasirinkai?"
QUOTE
Aciu visoms uz pagyrimus mano skrebukui  
Man visai noretusi isgirsti ir tai, kas nepatiko, ka darytumet kitaip ir pan. Nes as pati dar neapsisprendziau, ar patinka sitas skrebukas man ar ne...

Ar tikėtum kad apie tavo skrebuką mintys sukosi visą parą biggrin.gif (Tikrai doh.gif rimtesnių reikalų man reikia, ane lotuliukas.gif ). Man panašiai, nors skrebukas dailus, ir kruopščiai atliktas, iki tobulumo man kažko trūko blush2.gif . Jau n kartų užsuku į tavo blogą pažiūrėti vel, ir staigiai man buvo aisku ko truksta bigsmile.gif

Pirma pagalvojau kad kadangi kortelių formos įvairiai apkarpytos, kad galbūt per dideli tuštumos tarpai tarp jų. dar pagalvojau gal labai tiktų koks Making Memories Sąsiuvinio tipo raštuotas popierius po visom kortelėm...paliekant tą ružavą BG rėmą aplink.

Toliau galvojau...kodėl vaizdas kad nors viskas vietoj ir daug panašių detalių, kodėl atrodo lyg viskas erdvej kabo be pamatų???...tai manau pagrindinis dizaino trūkumas...atrodo kad viskas ore kabo.

O ką patarčiau...
Apačioj po drugeliu ir po kortelėm, visu plotu, klijuočiau tamsaus atspalvio lazerinę/karpytą juostelę/nertinį. Galbūt BG Junebug rinkiny tupi tamsiai mėlyno lipduko juostelė? Nors ir marga, OK, svarbu kad tamsi spalva dominuotų.

Tamsesnė juostelė suteiktu detalėm pamatus, ir tada neatrodytų kad viskas pasibers pro apačią. taip pat tamsaus atspalvio juosta subalansuotų tamsiai pasireiškiančią nuotrauką viršuj (apatinę skrebuko dalį subalansuotų su viršutine).

Čia mano nekukliai kukli nuomonė tongue.gif (ai, bet žinau kad nepyksti ant manęs kada taip atvirai pavarau
friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 09 kovo 2011 - 04:59
Nznau kur klausti unsure.gif , bet gal padesit g.gif . Noriu padaryti tokius kampus atvirukui user posted image . Ar tinka sis skylamusis Skylamusis kampams ?
Atsakyti
Lietaus lasas, ne, netiks, jis tik iskirs belyte kampe ir uzapvalins kampuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 09, 04:56)
Ar tikėtum kad apie tavo skrebuką mintys sukosi visą parą biggrin.gif (Tikrai  doh.gif  rimtesnių reikalų man reikia, ane lotuliukas.gif ). Man panašiai, nors skrebukas dailus, ir kruopščiai atliktas, iki tobulumo man kažko trūko  blush2.gif . Jau n kartų užsuku į tavo blogą pažiūrėti vel, ir staigiai man buvo aisku ko truksta bigsmile.gif

Tavo skrebuka pakomentavau jau bloge 4u.gif
O del tavo kritikos, tai labai aciu thumbup.gif (hihi, kur cia pyksi, gi pati pasiprasiau. O ir siaip, pastebejau, kad as nejautriai reaguoju. Nes man, jeigu paciai patinka, tai to patikimo kritika nepakeicia. O ir siaip idomu "pamatyt" darbeli kitu akimis).

doh.gif kai pasakei, kad po visom detalem butu geriau kokis a la "sasiuvinio" lapas, tai as net is karto isivaizduoju, kaip pageretu vaizdas! Ech, dabar jau be sansu atlpesti, nes kaip reikiant viskas priklijuota.

Bet gal pameginsiu antraji varianta - tamsesne juostele apacioj (jei tik rasiu). As bandziau tamsumos ivesti apvedziodama popieriukus dygsniuota linija, bet ten, aisku, per mazai, kad atsvertu lotuliukas.gif

*** kaip malonu cool.gif blush-anim-cl.gif
Papildyta:
QUOTE(vavka @ 2011 03 08, 14:50)
As darau PS paprastai taip: File - New - ten nustatau norima dydi - pvz. 10x15 - tada ok.
<...>

Pamirsau padekoti uz "pamokele" 4u.gif
Pati vargdavau su paintu, bet tikrai gal jau laikas ismokt su PS pasidarbuoti smile.gif
Reikes pamegint pazaisti (nors man taip sunku ta PS perprasti doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zmogiuke: 09 kovo 2011 - 16:30
Noriu įkišt savo trigrašį smile.gif)) dėl nuotraukų redagavimo. Anksčiau aš tvarkydavau su Photo shopu ( jei gerai supratau tai PS), bet kai atradau picasa. Na man ne profesionalui, daug greičiau ir paprasčiau viskas gaunasi. Atomatiškai sumeti foto ir jos susideda (apie tai kaip vienoje 10*15 turėti 2 ar daugiau nuotraukų), nreikia tampyti ir pan delioti, susitaupo labai daug laiko... Na o dėl kitų nuotraukų redagavimo subtilybių, kaip apšvietimas ir spalvos, man taip pat su picasa daug greičiau ir paprasčiau, nors su PS geriau retušuojasi. Na čia mano nuomonė, gal kam pravers.
Visada peržiūriu Jūsų visų darbelius jie visi VISADA LABAI GRAŽŪS, tai, kažkaip nesinori pastoviai kartotis, ir kol neturiu ką įdomaus pasakyti ir nesakau smile.gif))) Tikiuosi mane iš skrebinančių žmonių tarpo neišbraukėt smile.gif
O šiaip aš ir po truputį skrebinu, tik neturiu kada rodytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ddia @ 2011 03 09, 21:31)
Noriu įkišt savo trigrašį smile.gif)) dėl nuotraukų redagavimo. Anksčiau aš tvarkydavau su Photo shopu ( jei gerai supratau tai PS), bet kai atradau picasa. Na man ne profesionalui, daug greičiau ir paprasčiau viskas gaunasi. Atomatiškai sumeti foto ir jos susideda (apie tai kaip vienoje 10*15 turėti 2 ar daugiau nuotraukų), nreikia tampyti ir pan delioti, susitaupo labai daug laiko...

O kai per picasa montuoji, nenukencia kokybe? Turiu galvoje, ar nepasikeicia spalvos, ryskumas ir pan.?
Atsakyti
Na nenukenčia atrodo g.gif, nuotraukos dydis išlieka toks pat...
Atsakyti
QUOTE
Visada peržiūriu Jūsų visų darbelius jie visi VISADA LABAI GRAŽŪS, tai, kažkaip nesinori pastoviai kartotis, ir kol neturiu ką įdomaus pasakyti ir nesakau ))) ***Tikiuosi mane iš skrebinančių žmonių tarpo neišbraukėt
O šiaip aš ir po truputį skrebinu, tik neturiu kada rodytis

***ax.gif Jei bendas kolektyvas pasuks link tokio poziurio tai aplamai neliks komentuojanciu ax.gif
Negaliu kalbeti uz kitas (-us) skrebukes, bet asmeniskai man nors ir pasikartojantys komentarai, nors ir tik pakomentuoja: 'grazu', ar 'idomus sprendimas,' mane be galo nudziugina. O nebylumas... juk galima suprasti kad galbut nelabai patiko ax.gif

Mano manymu (ir patirtim), juk visas tas skrebuko pateikimas forume/galerijoj uztrunka nemazai laiko (kaip ir sakai, skrebini, bet nesirodai, tai supranti mirksiukas.gif )...tas procesas: skenavimas, LO koregavimas, ikelimas, aprasymas, bloginimas....su vaiku prieziura man tai kartais iseina susidoroti su tokiu projektu visa diena. Lankydama kitu skrebukieciu blogus, ivertinu ir tai puikiai suvokiu kad pamatyti si darbeli, autore turejo extra pasistengti. Tai bandau pagirti tai kas man patiko...nors kelios detales kurios isskirtines. Nors ir pasikartoju ka kiti komentavo, bet vis geriau negu '0'.
Vz, ka sakau tai palaikykime viena (-as) kita group.gif . Musu burelis cia nedidelis, o ypac cia SM skrebukes labiau megsta pasyviai stebeti, skaityti, skrebinti bet retai pasirodyti.
*** aisku kad neisrasysim 4u.gif bet pergyvenu kadangi ir Tu, marikana, Lavrynka, aasta, nu ir Ignac retai cia pasirodo g.gif
pergyvenu kad pasyviu skrebuku daugeja o aktyviai skrebinanciu ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 09, 21:59)
Negaliu kalbeti uz kitas (-us) skrebukes, bet asmeniskai man nors ir pasikartojantys komentarai, nors ir tik pakomentuoja: 'grazu', ar 'idomus sprendimas,' mane be galo nudziugina. O nebylumas... juk galima suprasti kad galbut nelabai patiko  ax.gif


As seku jusu tema, bet nekomentuoju. Ir ne todel, kad nepatiko, bet todel, kad as komentuoju tik tada, kai galiu pagrist nuomone, o pati neskrebinu su nuotraukom, nezinau nei stiliu, nei subtilybiu, nei pribumbasu, tad ir nekomentuoju, nes is tikruju, neturiu kaip pagrist, kodel vienas kampas man atrodo grazus, kitas negrazus blush2.gif
Bet jei jums svarbi ir tokiu neismananciu nuomone, galiu parasyt kelis zodzius tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 03 09, 03:06)
Nznau kur klausti  unsure.gif , bet gal padesit  g.gif . Noriu padaryti tokius kampus atvirukui


Sitas tikrai netiks. As tokio stiliaus turiu du, ir abu berods EK firmos (nesu tikrai, bet jei domins, galesiu ryte patikslint)

Sitas mano vienas megiamiausiu
user posted image

O sitas grazus, bet vartoju ji labai retai:
user posted image

cia keli pavyzdukai, kaip atrodo tie, uz kuriu galima uzkist lapa Corner-Adorner
Atsakyti
Vartau balandzio men. zurnala Scrapbook Trends ir 82-83 psl. radau pazistama skrebuka 4u.gif pagalvojau Jega! as pazistu (niu plius minus) mergina, kuri sukure toki pasakiska skrebuka! 4u.gif wub.gif wub.gif Atpazinau is nuotraukos tik po to paziurejau i pavarde wub.gif Ir nufotografuotas skrebukas labai labai graziai! wub.gif
Irma sveikinu! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vavka: 10 kovo 2011 - 10:24
QUOTE(Katu @ 2011 03 10, 07:00)
cia keli pavyzdukai, kaip atrodo tie, uz kuriu galima uzkist lapa Corner-Adorner

kokie idomus bigsmile.gif
o Joann.com turbut tokiu nera? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vavka @ 2011 03 10, 03:14)
Vartau balandzio men. zurnala Scrapbook Trends ir 82-83 psl. radau pazistama skrebuka  4u.gif pagalvojau Jega! as pazistu (niu plius minus) mergina, kuri sukure toki pasakiska skrebuka!  4u.gif  wub.gif  wub.gif Atpazinau is nuotraukos tik po to paziurejau i pavarde  wub.gif Ir nufotografuotas skrebukas labai labai graziai!  wub.gif
Irma sveikinu!  4u.gif

bigsmile.gif Oho! cia tai bent naujiena. As tik Kovo men prenumerata gavau, tai jau Balandzio isleido clap.gif
Aciu uz sveikinimus 4u.gif , dabar persekiosiu pastininka...taip nekantrauju pamatyti.
Atsakyti