Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

QUOTE(Glidė @ 2011 03 08, 01:09)
O ziurekit, kaip patogiau su PS pasidaryti norimo dydzio nuotraukas? Ta prasme kad butu ne standartines, kad ir i 10*15 cm formata sudeti dvi nuotraukas?


As darau PS paprastai taip: File - New - ten nustatau norima dydi - pvz. 10x15 - tada ok.
Ijungiu liniuote (ji pas mane visa ijungta, niu nebent pas tave ne) tada nuo liniuotes traukiu linijas (nezinau kaip jos vadinasi, su jom nustatau kokio dydzio bus nuotraukos). Tada atidarau nuotrauka ir pertempiu ja i ta lapa. Toliau spaudziu CTRL+T ir laikydama mygtuka SHIFT uz kampus tampau (jei laikai shift'a ir tempi uz kampa nuotrauka proporcingai susimazina). Tuos linijos kur is liniuotes istraukei padeda nustatyti dydi - kai tu tempi jei jau linija rauduona - reiskia lygiai palei jai jau.
Tada spaudi ant move tools ir po to applay. ir t.t.
Nezinau ar suprantamai parasiau blush2.gif jei kazko nesupratai - rasyk man 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vavka: 08 kovo 2011 - 14:54
QUOTE
Glide, aš tai su Picassa darau koliažą iš dviejų nuotraukų ir parenku jam formatą, tavo atveju tai būtų 10*15. Ir gaunasi dvi nuotraukos ant vieno lapo. Kitame forume jau pasidalinau džiugiomis naujienomis, tai ir čia norėčiau pasigirti ax.gif  Laimėjau rusaičių konkursą su skrebuku "Baltosios naktys..."

*** Dvi vienodos ar skirtingos?
As naudoju PS, vavkos metodas tinka, bet man paprasciau naudojant crop tool kur nustatau nuotrauku dydi, o paskui pertempiu ant naujo dokumento. Taip padarau skirtingu nuotrauku koliazus ant vieno pagrindo.
*** clap.gif skrebukas tikrai to vertas, nei kiek nenustebus as kad tu laimejai thumbup.gif
***
O as turiu visiskai sviezia skrebuka bigsmile.gif , nors man labai asmeniska ir liudna tema verysad.gif
...bet pastaruoju metu man susidare ispudis kad as jau pabodau su savo daznais skrebukais ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 08 kovo 2011 - 15:10
Man labai patiko programa nuotraukoms tvarkyti
Picture Collage Maker Pro
Atsakyti
Aciu Irmai uz siuntinuka, daugiau bloge! 4u.gif

O cia tokia paprastute atvirute.
user posted image

mirksiukas.gif
Atsakyti
As sol sveikinu su laimejimu!

Irma nieks mums nenusibodo! jei kasdien keltum po du, gal tada ir nusibostum biggrin.gif (only joking)...

Zmogiuke tavo labai grazutis skrebukas!

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 08, 14:57)
O as turiu visiskai sviezia skrebuka bigsmile.gif , nors man labai asmeniska ir liudna tema verysad.gif
...bet pastaruoju metu man susidare ispudis kad as jau pabodau su savo daznais skrebukais  ax.gif 


Nu kas cia per ispudziai blink.gif
Man tai tikrai neatsibodo schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(lotta23 @ 2011 03 08, 16:32)
O cia tokia paprastute atvirute.

Man tokios labai thumbup.gif Ir visai ne paprasta
Tik... ranka rasytas sveikinimas man kiek per mazas/per paprastas. Noretusi gal labiau kaligrafisko g.gif
Papildyta:
QUOTE(As sol @ 2011 03 08, 14:30)
Kitame forume jau pasidalinau džiugiomis naujienomis, tai ir čia norėčiau pasigirti ax.gif  Laimėjau rusaičių konkursą su skrebuku "Baltosios naktys..." http://blog.artugolo...2011/03/45.html ir esu kviestinė dizainerė kitai užduočiai  blush2.gif  blink.gif

OOO geras! Sveikinu sveikinu! victory.gif Labai idomu bus pamatyti, ka pridizainiausi bigsmile.gif

Aciu visoms uz pagyrimus mano skrebukui 4u.gif
Man visai noretusi isgirsti ir tai, kas nepatiko, ka darytumet kitaip ir pan. Nes as pati dar neapsisprendziau, ar patinka sitas skrebukas man ar ne...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zmogiuke: 08 kovo 2011 - 17:48
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 08, 16:57)

oi tikrai nepabodai, net negalvok taip mirksiukas.gif as kiekviena diena atsidarau tavo blog'a pasidairyti, ar kas nors ten yra naujo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GundaC: 08 kovo 2011 - 18:14
QUOTE(As sol @ 2011 03 08, 13:30)
Kitame forume jau pasidalinau džiugiomis naujienomis, tai ir čia norėčiau pasigirti ax.gif  Laimėjau rusaičių konkursą su skrebuku "Baltosios naktys..." http://blog.artugolo...2011/03/45.html ir esu kviestinė dizainerė kitai užduočiai  blush2.gif  blink.gif


Dideliausi sveikinimai! 4u.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 08, 13:57)
...bet pastaruoju metu man susidare ispudis kad as jau pabodau su savo daznais skrebukais  ax.gif  [/color]


Kad nepabodo tai cia faktas. smile.gif

QUOTE(lotta23 @ 2011 03 08, 15:32)
O cia tokia paprastute atvirute.


Labai labai grazi! Spalvos labai grazios. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ignac: 08 kovo 2011 - 21:55
As sol, sveikinu - skrebukas vertas to 4u.gif

Irma, tai kur tas naujas skrebukas? Blog'e neradau ax.gif
Atsakyti
Zogiuke, taip sutinku, uzrasymas per prastas, bet kad tik taip moku, o printerio namie neturiu o jau labai reikejo issiust tai taip ir gavosi. cha, cha vieni pasiaiskinimai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 08, 15:57)
*** Dvi vienodos ar skirtingos?
As naudoju PS, vavkos metodas tinka, bet man paprasciau naudojant crop tool kur nustatau nuotrauku dydi, o paskui pertempiu ant naujo dokumento. Taip padarau skirtingu nuotrauku koliazus ant vieno pagrindo.
*** clap.gif skrebukas tikrai to vertas, nei kiek nenustebus as kad tu laimejai thumbup.gif
***
O as turiu visiskai sviezia skrebuka bigsmile.gif , nors man labai asmeniska ir liudna tema verysad.gif
...bet pastaruoju metu man susidare ispudis kad as jau pabodau su savo daznais skrebukais  ax.gif 


skirtingos nuotraukos.
Reiks pabandyti sita metoda, gal ryt prisesiu, nors reiktu netempti gumos, iki savaitgalio bent nuotraukas tureti doh.gif Kai pati dar nekeliu kojos is namu viena tai jau gaila vyra visais rupesciais apkrauti blush2.gif

Irma, tu kad ir po du i diena dek - bus kur akis paganyti, as vis atsidarau SM, vis tikiuosi nauju darbu, o cia pakankamai ramu, vos vienas kitas darbelis kas antra diena unsure.gif

Lota - dailus atvirukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glidė: 09 kovo 2011 - 00:12
va, pagaliau pabaigiau naujo skrebuko įrašą bloge (man visad 2x ilgiau užtrunka kadangi abiem kalbom rašau).
Man labai terapeutiška buvo šį skrebuką skrebinti.
Kviečiu pas save į svečius, iš arčiau apžiūrėti čia ir...sekant dabartinę tendenciją, rodau tik 'sneak peak' biggrin.gif
user posted image
Pavadinimas: Jie pasijuoks iš manęs
Atsakyti