Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

nagi nagi, sneak peak'as labai 'skaniai' atrodo, begam i boga... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 06, 17:11)

*flickr galerija automatiskai issaugo originala ir ivairiausiais dydziais, paciai nereikia nieko koreguoti....paprasciausiai parenki reikiamo dydzio URL ir copy+paste. (Nemokama iki 200 nuotrauku).

**Glides skrynia tikrai svajoniu daiktas wub.gif dar su logotipu thumbup.gif ...galimybe kad po daugel metu vaikams ar anukams taps tikras seimos istorijos lobis...visiem gales pasakot kad ju mama ar mociute ju seimos istorija imazino sios skrynios turiniu.

***Isduosiu dabar, topsecret.gif  kadangi keistas sutapimas, g.gif bet sekancio konkurso temai, Glides nuotraukos (skrynios ir apleisto stalo) kaip tik pataike i tema bigsmile.gif ...telepatija veikia...

*Jau ir taip ne vienoje vietoje reikia kelti nuotraukas, o norisi kad viskas butu vienoje vietoje, tai propratau prie fotki.com, kad nebesinori blaskytis mirksiukas.gif
**Dar visai nesinori taip toli galvoti ir isivaizduoti save kaip mociute lotuliukas.gif Bet tikrai, pati sau pavydziu, labai patogu kai viskas surusiuota. MB turbut pabodo dar ir tai, kai apsikraudavau stala ir ko nors vis nerasdavau, nors budavo tiesiai pries akis doh.gif
*** Neraliai, kazkokie rysiai pastaruoju metu blink.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 06, 22:22)
Štai ir mano skrebukas smile.gif
Aš pamėgdžiosiu lotta, ir įkelsiu Jum tik teaser'į biggrin.gif  tongue.gif

Man labai patinka interpretacijos kurios nenukripsta nuo temos, bet gerokai skiriasi nuo pradinio varianto. Man dar taip nesigauna ax.gif
Atsakyti
glide tavo skrynia fantastine. negaliu atsiziuret. Isduok paslapti kur tokia gaut. maldauciau saviskio man pagaminti kazka panasaus nes jau baigiu nukraut visas lentynas ir palanges savo gerybem, lotuliukas.gif ant zemes deja laikyt negaliu, yra dar viena skrebe namuose, kuri ivalde zirkliu mena paskutinem dienom lotuliukas.gif tai visos mano atraizos skutais tik skutais po namus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2011 03 07, 17:32)
glide tavo skrynia fantastine. negaliu atsiziuret. Isduok paslapti kur tokia gaut. maldauciau saviskio man pagaminti kazka panasaus nes jau baigiu nukraut visas lentynas ir palanges savo gerybem,  lotuliukas.gif ant zemes deja laikyt negaliu, yra dar viena skrebe namuose, kuri ivalde zirkliu mena paskutinem dienom  lotuliukas.gif tai visos mano atraizos skutais tik skutais po namus  doh.gif

daryk brezini SB ir tegul kimba i darba wink.gif is vienos puses dziaugiuosi kad dukryte nelenda prie mano daiktu, is kitos - noreciau kad susidometu ax.gif
Atsakyti
oi tu nenorek, pas mane abu susidomeje, tik vyresniam kantrybe greitai pasibaigia krapstytis, o mazele tai kantriai naikina popieriu lotuliukas.gif
Atsakyti
Prisiduodu su konkursiniu 4u.gif
user posted image

[ir as paslapukausiu biggrin.gif ]
Kvieciu uzsukt i savo bloga 4u.gif

Kritika ir patarimus visada priimu.
Atsakyti
Zmogiuke, jau tokia meile dvelkia kad negaliu atsiziureti wub.gif
Begau paziureti iki kada konkursinius priduoti, tai ziuriu visai ne daug laiko liko blink.gif reik skubeti nuotraukas pasidaryti unsure.gif
Atsakyti
atsirinkau nuotraukas darymui ir perziurejau kitas 2008 m nuotraukas..Toks ikvepimas pagavo, taip daug norisi prisiminti ir papasakoti, kad net pasiklydau idejose doh.gif biggrin.gif Bent jau zinosiu kur kita karta ieskoti ikvepimo ax.gif

O ziurekit, kaip patogiau su PS pasidaryti norimo dydzio nuotraukas? Ta prasme kad butu ne standartines, kad ir i 10*15 cm formata sudeti dvi nuotraukas?
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 03 08, 00:09)
O ziurekit, kaip patogiau su PS pasidaryti norimo dydzio nuotraukas? Ta prasme kad butu ne standartines, kad ir i 10*15 cm formata sudeti dvi nuotraukas?

As tai su paintu delioju. Bet niekad tiksliai nezinau, kokio dydzio gausis... Neismokau kazkaip su PS susitvarkyt.
Atsakyti
Zmogiuke, koks LO wub.gif Iš tikrųjų dvelkia meile ir švelnumu. O nuotraukos grožis wub.gif
Glide, tavo komoda fantastiška thumbup.gif
Papildyta:
Irma, sveikinu su laimėjimu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

Man tai buvo atradimas smile.gif))) su picasa, yra funkcija kurti koliažą ir ten kaip nori ar mozaika ar vienodo dydžio 4 į tą pačią 10*15 foto, tai prisidariau dabar daaaaaug koliažų ir laukiu atvažiuojant smile.gif
Atsakyti
Glide, aš tai su Picassa darau koliažą iš dviejų nuotraukų ir parenku jam formatą, tavo atveju tai būtų 10*15. Ir gaunasi dvi nuotraukos ant vieno lapo.

Kitame forume jau pasidalinau džiugiomis naujienomis, tai ir čia norėčiau pasigirti ax.gif Laimėjau rusaičių konkursą su skrebuku "Baltosios naktys..." http://blog.artugolo...2011/03/45.html ir esu kviestinė dizainerė kitai užduočiai blush2.gif blink.gif
Atsakyti