Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Irma sveikinimai laimejus peas, o kas ten per savaitinis konkursas, kokia uzduotis buvo? ax.gif

Ader- malonus skrebukas, bus ka prisiminti! wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2011 03 04, 20:30)


Ader, smagiai atrodo thumbup.gif man patinka, kad panaudojai "dokumentus" is keliones.

Pasidariau nuotraukas konkursui, dabar reikia pradet darbuotis, nors po stumdymosi Pelenes parodoj jau jegu ner blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 04, 21:59)
***Jei leisit man pasigirti ax.gif 
***. Taigi, sekanciam konkursui priziukas bus sio zurnalo kopija smile.gif

Leisim leisim biggrin.gif Sveikinu! Skrebukas tikrai vertas laimejimo thumbup.gif
Labai labai geras prizas! Gal net su autografu galima? bigsmile.gif
Atsakyti
Ader, Lotta23 - komentaras blog'uose. thumbup.gif

Skrebuke Irma - sveikinu su laimejimu! 4u.gif
Atsakyti
*Aciu visiem uz sveikinimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE
Irma sveikinimai laimejus peas, o kas ten per savaitinis konkursas, kokia uzduotis buvo? 

uzduotis buvo panaudoti citata, bent kokioj formoj: ar vaiko isminties perliukai ar jau atspausdinta ant rastuoto popieriaus (kaip mano LO); Labai malonus siurprizas man bigsmile.gif kadangi pirma karta pridaviau ka nors savaites konkursui... dalyviu buvo 33, ir keli skrebukai net labai verti pirmos vietos, gal net labiau uz mano ax.gif

Kas savaite 2 peas forumo 'Garden Girls' dizaineres surengia skirtingas uzduotis pagal tema ar technika.
Jei nori pamatyti visus 2 peas konkursus, spausk 'Commuity'--->'Challenges': cia..Bandau dalyvaut butent tokiuose konkursuose, kadangi kiti konkursai, pavyz. remeju/gamintoju 'vendor cahllenges' tai su labai grieztais apribojimais: vartoti tam tikra % gamintoju produkcijos, ar butent is 2 peas shop reikia nupirkti, ar pademonstruoti naujausia kolekcija, ir t.t. Nors prizai daug didesni, man per daug bortu reikia persokti bei persistengti kad tokiuose dalyvauti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2011 03 04, 21:30)

oks tikras sumestinukas thumbup.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 04, 22:59)
Glide rasti laisvo laiko tiesiog neimanoma...as paskyriu tam laiko, lyg 'appointment' mirksiukas.gif  Turiu visiska priklausomybe nuo skrebo...jei sav. praeina be jokio skrebinimo jauciu nepakeliama itampa. Skrebas esa butinas mano sveikatai  biggrin.gif
**Jei leisit man pasigirti ax.gif
***Taigi, sekanciam konkursui priziukas bus sio zurnalo kopija smile.gif

Va jei mazoji eitu i darzeli tai laiko tikrai rasciau nemazai. Si savaitgali kai MB mugel, mazoji pas senelius, tai tikrai galejau nuveikti kazka, bet uzsiemiau namu ruosa ir nuotrauku rinkumu. Nebuvo dar rimto ikvepimo, reikia pertraukeles nuo pasiruosimo mugei.
Jauciu kad ir man priklausomybe darosi doh.gif sazine grauzia kad jau kaip ir senokai nieko nepadariau lotuliukas.gif

** Sveikinu, na tu ir saunuole thumbup.gif
*** Superinis prizas drinks_cheers.gif pritariu Zmogiukei, reiks ir tavo autografo mirksiukas.gif
Atsakyti
ką, aš šiandien viena prie pulto? ax.gif
Betvarkydama nuotraukas radau seniau darytą atvirutę:
user posted image

Ikelsiu ir daugiau į blogą, gi per pastarasias savaites vis kažką padarau. Ir vis skirtingo stiliaus. Nerandu savęs, kažkokia pasimetusi g.gif
Atsakyti
QUOTE
*** Superinis prizas  pritariu Zmogiukei, reiks ir tavo autografo 

megstat cia mane pamaloninti blush2.gif ,...gerai, prizas bus su autografu, bet...tema nebus tokia lengva,... Netgi daugumai Jusu, tikriausiai teks spec. nuotrauka padaryti temai smile.gif
QUOTE
ką, aš šiandien viena prie pulto? 
Betvarkydama nuotraukas radau seniau darytą atvirutę:

Ne viena mirksiukas.gif as turiu jau baigta konkursni, tik dar nenufotografuotas guli ant darbastalio.
dailus atvirukas 4u.gif , tik...manau kad per didele foto ikelei cia, kadangi remus istampo, gausi velniu nuo moderatores biggrin.gif
Atsakyti
tai va, nepaziurejau su ta foto doh.gif bet jau negaliu redaguoti doh.gif Ir taip visus darbus visada issisaugau 3 dydziu, kad kiekvieno forumo poreikius patenkinti ir dar sau pasilikti didesne kopija, bet su sita praleidau procedura blush2.gif

Na ir dar: pristatau savo rankdarbių skrynią. Tik rankenėles dar pasikeisiu, nes visiškai nederi jos pas mus ax.gif
user posted image
Atsakyti
Vauuu koks grožis bigsmile.gif Gerą vyrą turi su tokiom dovanom thumbup.gif
Atsakyti
Skrebuke Irma, tempk greičiau savo skrebuką į dienos šviesą, labai jau smalsu jį pamatyti bigsmile.gif

Glide, man net seilė nutįso pamačius šitą skrynią, tai tiesiog svajonių daiktas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Gal gali į AŽ parašyti išmatavimus (suskleistos) ir piniginę išraišką?
Atsakyti
QUOTE
Ir taip visus darbus visada issisaugau 3 dydziu, kad kiekvieno forumo poreikius patenkinti ir dar sau pasilikti didesne kopija, bet su sita praleidau procedura  

pakomentavau bloge wink.gif
*flickr galerija automatiskai issaugo originala ir ivairiausiais dydziais, paciai nereikia nieko koreguoti....paprasciausiai parenki reikiamo dydzio URL ir copy+paste. (Nemokama iki 200 nuotrauku).
Papildyta:
QUOTE
Skrebuke Irma, tempk greičiau savo skrebuką į dienos šviesą, labai jau smalsu jį pamatyti  

Glide, man net seilė nutįso pamačius šitą skrynią, tai tiesiog svajonių daiktas       Gal gali į AŽ parašyti išmatavimus (suskleistos) ir piniginę išraišką?

nu ikelciau jei pasitraukciau nuo SM biggrin.gif

Glides skrynia tikrai svajoniu daiktas wub.gif dar su logotipu thumbup.gif ...galimybe kad po daugel metu vaikams ar anukams taps tikras seimos istorijos lobis...visiem gales pasakot kad ju mama ar mociute ju seimos istorija imazino sios skrynios turiniu.

Isduosiu dabar, topsecret.gif kadangi keistas sutapimas, g.gif bet sekancio konkurso temai, Glides nuotraukos (skrynios ir apleisto stalo) kaip tik pataike i tema bigsmile.gif ...telepatija veikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 06 kovo 2011 - 16:13
Štai ir mano skrebukas smile.gif
Aš pamėgdžiosiu lotta, ir įkelsiu Jum tik teaser'į biggrin.gif tongue.gif
*Vaizdai iš arčiau bloge čia
user posted image
Mano konkursinis visapusiškai nukrypo nuo originalios idėjos panaudoti tą pačią raštuoto popieriaus kolekciją kaip Jodies skrebukas...bet, kžkp rankos man nekilo taip tiksliai kopijuoti ax.gif
O pavadinimas man iškart atplaukė pažiūrėjus į nuotrauką (nors jei prispausit prisipažinti, tai pasakysiu kad praeitas scrapping konkursas kažkiek prisidėjo prie pavadinimo smile.gif
Atsakyti