Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Man irgi nerodo g.gif
Atsakyti
Rodo rodo! Pakomentavau!



Ir kur gi mūsų Irma pradingus????? Matyt jau kur po palme ji guli, lepina save wink.gif leksiu ir aš į lietuvele pailset, ežero ir kaimo, mmmmm....kokios oru prognozes?
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2011 06 30, 11:15)
Rodo rodo! Pakomentavau!
Ir kur gi mūsų Irma pradingus????? Matyt jau kur po palme ji guli, lepina save wink.gif leksiu ir aš į lietuvele pailset, ežero ir kaimo, mmmmm....kokios oru prognozes?


Ačiū už komentarus ....
Orų prognozės geros tik iki savaitės pabaigos. Pranašauja atšalimą ir lietų verysad.gif
Šiandien tai sužinojus, dukrą didžiąją maudytis leidau jūroje. Mažė, kategoriškai atsisakė stovėti ant smėlio blink.gif
Atsakyti
Sanrita, ir aš negaliu pasižiūrėti tavo darbelio, neatsidaro. O taip įdomu būtų mirksiukas.gif Gal nors čia įkelk visą nuotrauką rolleyes.gif

Aš ateinu su šių metų Joninių paparčio žiedo, o tiksliau žemuogių paieškų rezultatu. Vieną dieną nuotraukų pripleškinau, o jau kitą ėmiausi planuoti skrebuką, nes kaip tik TCR pateikė gražią spalvų paletę, o rusaičių blogas "Podari kusochek schastja" man patikusią schemą thumbup.gif

user posted image

daugiau nuotraukų čia http://neandertaliet...muogiaujam.html
Atsakyti
Tiems kam nerodo ... parodau mirksiukas.gif

user posted image

Darbelio aprašymas:
2009 rudenį per televizorių rodė dokumentinį filmą – koncertą: „Michael Jackson: This Is It“. Duktė Viktorija filmą žiūrėjo nejudėdama. Buvau nustebusi, kad MJ gali padaryti tokį didžiūlį įspūdį vaikui. Žinoma, kas jaunystėje nebuvo jo gerbėjas ... Ir aš buvau ... Bet man buvo 15 metų. Mano dukrai dabar 5. Kažką ypatingo jis tikrai turėjo ... Šiuo metu dukra niūniuoja Billie Jean ir šoka kraipydama klubus, mosikuodama rankomis, pamėgžioja visus jo judesius. Žinoma, aš nieko prieš smile.gif Kodėl gi ne ?
Atsakyti
Nu labai čia faina bigsmile.gif Toks stilingas darbelis. O tas pagrindo popierius toks nematytas... Centre tai matau, kad Jacksonas, o šonuose čia mažoji taip gražiai šoka? Mano aštuonmetis irgi sužavėtas MJ. Kai daviau paklausyti prieš pusmetį kokį, tai žado neteko. Tik sakė, kad "jis man į moterį kažkodėl panašus" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo As sol: 01 liepos 2011 - 09:09
Mano naujas darbelis-dovana pagal naują TCR spalvų paletę:
user posted image
Išsamiau čia: http://neandertaliete.blogspot.com/
Gero savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Kokiu groziu cia prisiziurejau 4u.gif ir supratau kad noriu prisijungti..net nezinau nuo ko pradeti... blush2.gif
Pradziai norejau paklausti perziurejus dauguma pirmuju darbeliu yra tokios kaip korteles..noreciau pabandyti bet nezinau nuo ko pradeti.. unsure.gif nedrasu blush2.gif
Atsakyti
Assol - sauniai darbuojates. 4u.gif Labai patiko skrebukas apie Oliveri! Visos tos dalys is seno laikrodzio, sagutes... nu viskas! 4u.gif

Sanrita - Labai spalvotas ir nuotaikingas skrebukas! O koks cia pagrindo popierius? ax.gif

P.S. Blog'uose man kazkodel neleidzia komentuot... g.gif
Atsakyti
Skrebukas:

user posted image
Atsakyti
Asssol, labai gražus skrebukas smile.gif

Ignai, man tavo stiliukas superinis! wink.gif

gaudri, junkis junkis - smagus dalykėlis tas skrebinimas smile.gif Tik nelabai supratau, apie kokias korteles tu rašei? Mielai patarčiau kažką, tik vat klausimo nesupratau. Jei nori, gali ir per AŽ rašyti wink.gif
Atsakyti
Sveiki, skrebinimo mylėtojai smile.gif

Jau kuris laikas seilę varvinu į įvairiausius skrebukus, bet pačiai nebuvo progos pabandyti – vis kitokie rankdarbiai ar reikalai laiką suvalgydavo. Bet štai, gyvenimas nestovi vietoje, o belaukiant šeimos pagausėjimo kilo mintis padaryti mažyliui foto albumą, kuriame būtų ne tik nuotraukos, bet ir kažkokia istorija, tai pagalvojau, kad būtų pats laikas skrebinimą išbandyti... rolleyes.gif

Nelabai išmanau skrebinimo subtilybes ar kokias taisykles, tai darau tiesiog taip, kaip gaunasi, iš to, kas po ranka ar stalčiuose, gal tie mano skrebukai kiek ir perkrauti nuotraukomis (vis tas lietuviškas taupumas ir noras sukišti į vieną lapą kiek įmanoma daugiau), bet, sakau, pasirodysiu, jūs čia taip gražiai skrebinat, tai gal kokių pastabų turėsit, patarimų...

Čia, nors ir ne pirmasis albume, bet iš principo pats pirmas darytas skrebukas, kuriame (baltam ovale) atsidurs su laiku mažylio portretas:
user posted image

Na, o čia antras bandymas, nuo ko prasidės visa istorija:
user posted image

Kad jau „užsikabliavau“, tai dar porą padariau, kurie man pasirodė glaudžiai susiję, tai dėl to panašiai dėsčiau juose elementus...
user posted image

user posted image

Tiek tam kartui, tikiuosi, padraugausim... 4u.gif
Atsakyti