Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Rytinis šiandienos darbas ax.gif
user posted image
Atsakyti
Genovaite, žavu 4u.gif

Mano skrebukas apie mažosios apsilankymą pas kirpėją mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(As sol @ 2011 06 22, 11:40)
Genovaite, žavu  4u.gif

Mano skrebukas apie mažosios apsilankymą pas kirpėją  mirksiukas.gif


Ačiū blush2.gif

O man jūsų tie tikrieji skrebukai labai gražūs, tokie tikroviški, šilti wub.gif wub.gif wub.gif
Bet aš tokių nesiryžtu daryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
O man jūsų tie tikrieji skrebukai labai gražūs, tokie tikroviški, šilti     
Bet aš tokių nesiryžtu daryti 

Kodel? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 06 22, 20:36)


Bandžai udelioti, nu man kažkaip nesidelioja. Sudedu, bet vis ne taip , vis kažko trūksta, gal neturiu pakankamai medžiagų,o gal turimų medžiagų panaudot nemoku , gal žinių trūksta, o gal paparasčiausiai fantazijos. Jei jau pradedu delioti tai gaunasi kaip atvirukai , o ne kaip jūsų tie tikrieji skrebukai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(genovaite @ 2011 06 22, 21:48)
Bandžai udelioti, nu man kažkaip nesidelioja. Sudedu, bet vis ne taip , vis kažko trūksta, gal neturiu pakankamai medžiagų,o gal turimų medžiagų panaudot nemoku ,  gal žinių trūksta, o gal paparasčiausiai fantazijos. Jei jau pradedu delioti tai gaunasi kaip atvirukai , o ne kaip jūsų tie tikrieji skrebukai  blush2.gif

o gal reik atvažiuot į skrebukių darbinį susitikimą rugpjūčio pradžioj? Daug kas pernai ten "ledus pralaužė" su tradiciniais skrebukais wink.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2011 06 22, 22:58)
o gal reik atvažiuot į skrebukių darbinį susitikimą rugpjūčio pradžioj? Daug kas pernai ten "ledus pralaužė" su tradiciniais skrebukais wink.gif


Faina būtų, bet kiek skaičiau tai jis vyks rugpjučio 6 ar 8 dienomis, dabar tiksliai nepamenu, bet skaitydama nugailėjau verysad.gif kad kaip tik tuo metu nebūsiu lietuvoje ( trumpam išvykstu už atlanto) ir kad toks didžiulis pravalas, nes būčiau jau prašiusi , kad ir mane priimtumėt į tą susitikimą, bet deja .... verysad.gif teks laukti koto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo genovaite: 23 birželio 2011 - 06:47
genovaite, O kas yra 'tas tikrasis' skrebukas? Nėra tokio, yra tas kas tau patinka ir tau išeina padaryti. Nei tas su daug geliu, ryškus ar blankus, svieziausiais popieriais ar madingom spalvom ir rastais nebus galimas ivardinti kaip 'tikrasis'. Taigi tik pirmyn! wink.gif

Truputi ne į tema gal bet esu labai lengvai suviliojama ir uzkabinama. wink.gif
Ana kart žmogiuke paminėjo dear lizzy, tai aš nuejus į jos bloga is kart knyga nusipirkau, kuri beje yra labai 'skani'...
Si kart, Irma tu mane uzkabinai... Užvedei kalba apie paloroidini fotoaparatą ir ką turime to pasekoje - Instax mini 25! Reikia, oi kaip man reikia visko...
Gal dar kas mane ant ko uzvesite? wink.gif

p.s. Daugiau bus bloge vėliau.
Atsakyti
QUOTE
O kas yra 'tas tikrasis' skrebukas? Nėra tokio, yra tas kas tau patinka ir tau išeina padaryti.

drinks_cheers.gif Auksiniai zodziai...man irgi uzkliuvo tai. Nebuk tokia savikritiska pradzioj tik pradedant skrebinti, kadangi tai paralizuos tavo kurybinguma.
QUOTE
Si kart, Irma tu mane uzkabinai... Užvedei kalba apie paloroidini fotoaparatą ir ką turime to pasekoje - Instax mini 25! Reikia, oi kaip man reikia visko...
Gal dar kas mane ant ko uzvesite?

Itakojau tave biggrin.gif Ar jau vartojai savo Instax? As pirkau ta 'piano black mini Instax 50', man tik nepatinka juoda spalva verysad.gif (jos net garderobe neturiu). Balta atrodo labiau 'retro', bet juoda turi self-timer funkcija kurios norejau. Meginau fotkinti kelis kadrus patalpoj, tai man nepatinka kad blykstes neimanoma isjungti...kokybe labai nukencia jei fotografuoji be dienos sviesos.
Labai lauksiu pamatyti tavo polaroidu thumbup.gif
Beje, kokio dydzio tavo polaroidai? vizitines korteles dydzio? manau kad tokie kaip tinka i mano mini50. Kazin ar labai kenks nuotraukom kadangi uzrasyta ant pakuotes "avoid x-Ray machines" g.gif
Pagalvosiu kuom dar galiu tave uzkabinti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 23 birželio 2011 - 15:23
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 06 23, 14:47)
drinks_cheers.gif Auksiniai zodziai...man irgi uzkliuvo tai. Nebuk tokia savikritiska pradzioj tik pradedant skrebinti, kadangi tai paralizuos tavo kurybinguma.



Tiesiog paklausiau, nes kur tik skaičiau apie skrebinimą, kur tik varčiau žurnalus ar internetinius puslapius visur mačiau kitokį skrebinimą, tai ir pagalvojau, kad tai yra tas tikrasis , kuriam reikalingos kažkokios tai taisyklės, standartai ie pan... blush2.gif
O man taip nesigauna, matomai mano protelis sutvertas kitokiam skrebinimui - tai ir gaunasi mano atvirutės kitokios. Bet rezultatais esu patenkinta, ir džiugu kad jie džiugina ir kitus. Kai kam nepatinka - sako kad tai kitčas, per daug pompastikos ar blizgučių blush2.gif Ką aš žinau kaip turi būti iš tikrųjų. Aš suprantu kad visiems viskas vienodai negali patikti, bet kai girdi tokius pasakymus tada ir susimąstai, o gal tikrai yra kokie rėmai ax.gif
Atsakyti
nu tai pasirodykit merginos tuos polaroidus smile.gif

genovaite, skonio reikalas visa tai. vieniems priimtinas vienoks stilius, kitiems kitoks. Vieni perka parduotuvej ir nesusimasto, kad gali buti kitokios atvirutes. kiti renkasi blizgucius, kazkam patinka vintazas, kazkam shaby. tiesiog kai daug zmoniu uzsiima kazkokia veikla, atsiranda tarsi kazkokia tradicija ar visuotinai priimtini desniai, kuriuos naudoja dauguma. palaipsniui tai tampa kaip ir norma, kad butent taip ir turi buti. esme turbut yra spalvu pojutis, kompozicija, isradingumas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2011 06 23, 18:24)
genovaite, skonio reikalas visa tai. vieniems priimtinas vienoks stilius, kitiems kitoks. Vieni perka parduotuvej ir nesusimasto, kad gali buti kitokios atvirutes. kiti renkasi blizgucius, kazkam patinka vintazas, kazkam shaby. tiesiog kai daug zmoniu uzsiima kazkokia veikla, atsiranda tarsi kazkokia tradicija ar visuotinai priimtini desniai, kuriuos naudoja dauguma. palaipsniui tai tampa kaip ir norma, kad butent taip ir turi buti. esme turbut yra spalvu pojutis, kompozicija, isradingumas. smile.gif


Visiškai sutinku smile.gif blush2.gif
Atsakyti