Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Praktiskai savaite neturejau kompo doh.gif perkeliant nuotraukas i isorini diska ore kazkur dingo 3 men nuotrauku verysad.gif tikiuosi atstatys. Nes ten buvo apsilankymas seneliu sodyboje, klasiu susitikimai ir kiti mieli prisiminimai..

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 06 08, 03:50)
Turiu planu ateiciai drastiskai pakeisti skrebinimo stiliu bei paskirti gyvenime...deja tada taip atsiskirciau nuo dizaineriu priimto stiliaus kad manau vadove mane is ten isprasys neuzilgo biggrin.gif  Akivaizdu visiem kad tenai palaikomas geletas, dekoratyvinis stilius kuris man nepriaugo  ax.gif Bet kaip bus, taip manau kad nulemta ir turetu buti...

Brangiausias atpildas yra rasti tinkama mediuma islietis savo jausmus.
As esu ant teisingo kelio tai pasiekti...


Vis sesdavau parasyti ir vis kazkas numusdavo minti doh.gif Irma, vadove kaip tik turetu vertinti, kad yra komandoje kitoks stilius.Tai traukia ivairesne publika ir blogas igauna daugiau "svorio" pries kitus. Tavo darbai labiausiai traukia aki, nes jie kalbantys, ne tik dekoratyvus wink.gif dziaugiuosi kad atrandi save ir labai tikiuosi, kad pasidalinsi naujais darbais ir su mumis. Gal daugiau uzsikretusiu bus wink.gif

Daugeli aplankiau bloguose thumbup.gif ko dar ne - begu pasniukstineti bigsmile.gif

Genovaite, sauniai darbuojiesi wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glidė: 18 birželio 2011 - 07:40
Labas rytas 4u.gif
Aš jau nuo ryto šiandien darbuojuos, tik kažko tai minčių pritrūkau. Darbą padariau, bet man kažko tai trūksta, bet nebėra laiko dvejonėms ir mąstymams, tikiuosi kas gaus šią dovaną bus patenkintas ir ji jam patiks. Gaminau komplektuką vestuvėms, tai pabandysiu jį ir parodyti ax.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
ader, tokia foto budele yra "Oze" treciam aukste zaidimu zonoj, maciau kelis kartus, tai turbut visad ji ten stovi smile.gif
Atsakyti
Oi Glide ne kas tada tau, aš savojo išorinio disko jau kaip puse metu nepajungiu, guli stalciuj nupirktas, prigasdinai dabar nenorėčiau kad man keliant kas dingtu, taip aš ten ismanau...

Genovaitė - dailu! Rozine tokia miela...

Puski, aš apie tave jau galvojau ar kas nutiko rimto neberodai darbu savo!

wink.gif
Atsakyti
Dar vienas šios dienos darbas ax.gif

user posted image
Atsakyti
kaupiuosi biggrin.gif noriu labai padaryt keliones albuma is kurios gryzom, bet nesugalvoju nuo ko pradet, todel ir tyliu, laukiu apsvietimo biggrin.gif tikekimes greit sulauksiu ax.gif

o jus visos sauniai darbuojates, kai speju uzbegu darbeliu apziureti mirksiukas.gif
Atsakyti
Rodau dar vieną savo darbelį, sukurptas šiandien ax.gif

user posted image user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
Genovaite, koks įdomus sveikinimas bigsmile.gif
Atsakyti
Rodausi assa.gif

user posted image

Daugiau čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanrita: 20 birželio 2011 - 12:44
Sanrita, gražus tavo skrebukas, pakomentavau tavo puslapyje. Rodausi ir aš savo pirmąjį. Gal kas kitam forume matete jau.

user posted image

Tik foto labai maza gavos. Daugiau mano dienoraštyje.


mano blogas Kūrybinės kančios ir džiaugsmai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alikante: 21 birželio 2011 - 09:50
Alikante, einu naršyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanrita: 21 birželio 2011 - 19:50
Dar truputis sekmadieninio darbo

Greitukė smile.gif
user posted image

Truputį ilgiau laiko užėmęs darbelis

user posted image user posted image
Atsakyti