Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

user posted image
Norejau su Jumi pasidalinti thumbup.gif atradimu. Rodos kuo giliau pasineriu i 'Art Journaling' zanra, vis atrandu idomiu asmenybiu bei izymybiu.

Dan Eldon: pradejo kurti meninius dienorascius budamas 14-metu. 17m. jis jau tapo zinomas karo fotografas kurio grafiskos Somalijos nuotraukos itakojo bei itrauke JAV i Somalijos konflikta.
Per savo trumpa gyvenima Dan paliko 17 meninius dienorascius kurie buvo pagaminti be jokiu spec. skrebinimo priemoniu.
Skaitau jo knyga jau antra diena ir nusisypsojau atpazindama gryno skrebuko dvasia...jo mergina prisipazino kad ja visad persekiojo jausmas kad jam idomiau skrebinti apie ju draugyste negu realiai ja patyrti smile.gif
Dan Eldon VIDEO
keleta meniniu dienorasciu pavartymui
************
QUOTE
Rekomenduok kokį bloga gera! nesakau kad tuo uzsiimciau pati, bet noriu susipazinti!

Kad as pati dar tokia zalia sioj srity...tik kaupiu info, lankau ivairiausius saitus, atradau 'Art Journal' foruma bei issukiu saita. Pateiksiu visa info savo blogo irase kada visa medziaga surinksiu.
Atsakyti
Dar....norejau pranesti kad naujas Once Upon a Sketch issukis paskelbtas, ir stai mano skrebuko detale jus sugundyti uzsukti i mano bloga wink.gif
user posted image
daugiau čia
Atsakyti
Dar viena tokia mano "nesamonėlė " ax.gif

user posted image
Atsakyti
Gera info Irma! Reiks prachekinti apie Dan ir kitus dienorascius, o sneak perlas atrodo labai skaniai, spalvų grazumas, eisim į bloga! wink.gif
Atsakyti
Genovaite nevadink savo darbu 'nesamonelemis'. Tikėk tuo ką darai! Nes jei tu netiki tai kaip mums tada tiket? Ir kaip tada vertint! Sorry už pamoksla, bet jis ne is blogos valios!


wink.gif
Atsakyti
Tikrai, Genovaite, klausyk Lottos nono.gif Ji yra protinga moteris, ir labai teisingai kalba drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2011 06 14, 18:35)
Genovaite nevadink savo darbu 'nesamonelemis'. Tikėk tuo ką darai! Nes jei tu netiki tai kaip mums tada tiket? Ir kaip tada vertint! Sorry už pamoksla, bet jis ne is blogos valios!
wink.gif


Rašydama nesamonėlė parašiau kabutėse, nes mano brangiausias taip juokais vadina mano darbus ir tikrai ne iš blogos valios biggrin.gif o tik norėdamas mane paerzinti, nes vos tik alis pramerkus lekiu iš lovos ir prie stalo ( vietoj pusryčių) smile.gif arba naktavoju iki paryčių lotuliukas.gif Dar mano darbus kai kada vadina " šedevrukais" bet aš juk žinau, kad jis mane taip erszina, tai aš iš įpročio ( nes grįžau iš darbo ir tuoj prie stalo, vietoj to , kad vyrui valgyt gaminčiau ) taip ir parašiau ax.gif
Tiesiog taip užsikrėčiau atvirukų darymu, kad net naktį sapnuoju kaip popieriukus klijuoju blush2.gif
O dėl tikėjimo savo darbu, tai visi darbai gaunasi ekspromtu. Va toks atvejis , draugė paprašė padaryti atviruką prieš gerą pusmenėsi, bet taip ir negalėjau jo padaryti, rankos nekilo , o ir minčių nebuvo, bet vieną rytą bats - ir gera valandžiukė, viskas susidekliojo į savo vietas. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 06 14, 19:40)
Tikrai, Genovaite, klausyk Lottos  nono.gif  Ji yra protinga moteris, ir labai teisingai kalba  drinks_cheers.gif


Būtinai , klausysiu ax.gif nes man labai svarbi jūsų nuomonė smile.gif Kai darau, atrodo viskas ok, bet būna kada padarius, man vis kažko trūksta ax.gif Vat ir paskutiniam atvirukui, kažkas lyg ir ne tai blush2.gif Gal sakau, tikrai yra kokios taisyklės kaip tuos popieriukus dėlioti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 06 14, 20:40)
Tikrai, Genovaite, klausyk Lottos  nono.gif  Ji yra protinga moteris, ir labai teisingai kalba  drinks_cheers.gif


wink, wink mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Irma, jau susikaupe didele kruva nepakomentuotu tavo darbu smile.gif sunku jau visus ir atsiminti. Paskutinis man labai patiko savo spalvom, ir tos nuotraukos....jos is tos foto masinos, ar cia pati darei ta montaza?labai gerai ziurisi daug emociju. Ir tavo skrebukas toks skirtingas nuo kitu pateiktu pavyzdziu

idedu uzuomina i paskutini savo skrebuka

user posted image

pirma karta dariau toki su papaisymais, patepliojimais. bet turiu prisipazinti kad man patiko:) daugiau nuotrauku bloge wink.gif
Atsakyti
ader: tavo pastarasis man irgi labiausiai patiko. ....toks grynai zaismingas, vaikiskas, spalvingas bardakelis (P.S. jei ne nuotrauka, pagalvociau kad Puskio darbelis smile.gif

Mano paskutinio skrebuko nuotraukos is tikros 'photo booth' budeles...negaliu ju praeiti ko nors neitraukus ir su jais nenusifotografavus...silpnybe mano ax.gif
O kad mano LO issiskiria is kitu dizaineriu tai matau....idomu kiek ten mane laikys(???), kadangi cia tik pradzia tos metamorfozes kuria planuoju, bet palaipsniui keiciu skrebinimo stiliu kad nebutu tokio didelio soko biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 16 birželio 2011 - 20:06
tai seniai jau sakiau Puskiui kad noriu pamegint taip paskrebint, tai va radau pavyzdi kur man patiko spalvos ir pameginau nukopijuot.
manau dar pameginsiu ka nors panasaus surast, reikia tik nuotrauku kokiu idomesniu .
Buvo pas mus mieste viena tokia budele, bet taip trumpai, kad nespejau i ja net ilyst, kai sekanti karta buvau toj vietoj budeles nebebuvo. o taip norejau tokiu nuotrauku smile.gif

nu nemanau kad ismes is kolektyvo, smagu, kad yra ir kitoks poziuris
Atsakyti
Ader, labai zaismingas ir paseles skrebukas. Man labai patinka tokio tipo darbai. 4u.gif


Na rodausi ir as:

user posted image
Atsakyti