Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

genovaite: thumbup.gif grazu! taip ir toliau
Atsakyti
labukas 4u.gif
kažkaip neįsivažiuoju aš dar su dviem leliais blush2.gif tai nespėju pakomentuoti kiekvieno darbelio ax.gif atsiprašau 4u.gif o jie tikrai tokie gražūs wub.gif vis pribėgdama prie kompo (dabar jau labai retai gaunasi) pasigrožiu ir pabegu ax.gif
bet užtat šiandien pavyko pirmąjį mažylės skrebuką sumeistrauti thumbup.gif kviečiu į blogą pasižiūrėti mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikinu, Remini! wub.gif Va pasipyle roziniai princesiniai skrebukai smile.gif Aukite sveikutes ir grazutes!
Atsakyti
Remini sukasi kaip bitute ir dar atsiprasineja, kad pakomentuoti nespeja smile.gif
Atsakyti
Oi, remini, kokia žavutė tavo Agnieszka wub.gif Ir darbelis fainuoliškas. Gerai, kad išsikerpi nors kelias minutes laiko ir savo pomėgiui thumbup.gif

Ir aš ateinu ne tuščiom rankom: mano vyriškas darbelis vyriškam konkursui. Detalė jūsų smalsumui paaitrinti, o daugiau čia http://neandertaliete.blogspot.com

user posted image
Atsakyti
Remini ir As sol thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pakomentavau bloguose! wink.gif

Kvieciu ir as i savo bloga (linka zemiau) 4u.gif
Atsakyti
I am back! labai labai grazus jusu visu darbai, taciau nepykit, bet atskirai nokomentuosiu... blush2.gif

Tik noriu pasakyt Skrebukei Irmai, kad labai pavydziu uz tokia laimeta dovana. biggrin.gif Tas paveikslas nuostabus! Ir dar norejau pasakyt, kad ir as buvau itin susidomejes art journaling'u, bet kazkaip nuplauke ir nuplauke ta mintis...
(o ar tiktai nezadat paleist skrebinimo?) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ignac @ 2011 06 13, 18:40)
I am back! labai labai grazus jusu visu darbai, taciau nepykit, bet atskirai nokomentuosiu...  blush2.gif


yeee! pagaliau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Noriu pasirodyti vakar dienos darbas ax.gif

user posted image
Papildyta:
Dar viena vakarykštė atvirutė ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE
Tik noriu pasakyt Skrebukei Irmai, kad labai pavydziu uz tokia laimeta dovana.   Tas paveikslas nuostabus! Ir dar norejau pasakyt, kad ir as buvau itin susidomejes art journaling'u, bet kazkaip nuplauke ir nuplauke ta mintis...
(o ar tiktai nezadat paleist skrebinimo?) 

Valiooooooo sugrizai...kaip sveikatele?
Mmm hmm...ir man nuostabus visa ta zodzio prasme. Labai man patinka Mistei budingas sluoksniavimas...tarpais po dazais matosi cigaru etiketes...ten lyg dar koks slaptas pasaulis gyvuoja po virsutiniu sluoksniu smile.gif Dar pati simbolika...man sis paveikslas tiesiog 'kalba'. Kaip tik dabar skaitau jos naujai isleista knyga ir numatau kelis patarimus panaudosiu. Ypac savigamybos stampukus bandysiu isgraviruoti is linoleumo, 'printmaking' kaip vadinasi...sia tema stai dar viena knyga is bibliotekos parsitempiau.
Nuo tradicinio skrebo negaliu visiskai nusimuilinti kadangi priklausau OUAS blogo dizaineriu komandai. Bet numatau kad mano darbai palaipsniui keisis...tradiciniai bus mano vaikam, o 'Art Journaling' grynai sau wink.gif

Genovaite: thumbup.gif ant vestuvines foto ten tulis ar toks nuotraukos pavirsius? grazus vaizdas aplamai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 13 birželio 2011 - 22:27
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 06 13, 22:24)
Genovaite: thumbup.gif  ant vestuvines foto ten tulis ar toks nuotraukos pavirsius? grazus vaizdas aplamai 4u.gif


Ačiū blush2.gif už įvertinimą, juolab kai giria profai tai kelis kartus maloniau. O atviručių aš daryti nemoku, kažkur užmačiau , kad yra skrebinimo taisyklės, bet aš jų nežinau, o darau atvirutes ekspromtu, gal ir spalvų nesuderinu , o sumaišau jas gal kurių ir maišyti nederėtų ax.gif Bet pas mane vyksta viskas neplanuotai - bats ir yra , užtenka net kai kada pusės valandos ax.gif Vestuvinė nuotrauka ir kiti mano panaudoti paveiksliukai yra spausdinti ant drobės, ir realiai atrodo visai kitaip, kaip paveikslai . Tik va fotografė ( beje kaip ir skrebintoja) iš manes ne kokia tai ir menoku perteikti realaus vaizdo .

O aš žiūriu į jūsų darbus ir atsižiūrėti negaliu, kaip man gražu wub.gif bet man taip nesigauna ax.gif
Atsakyti
Sveikas sugrįžęs! Ignac! Lauksim tavo darbeliu! wink.gif
Genovaitė dailios tavo atvirutes!

Irma, man irgi patinka art journaling. Rekomenduok kokį bloga gera! nesakau kad tuo uzsiimciau pati, bet noriu susipazinti! Tik atrodo ten dar daugiau laiko reikia įdėti nei į tradicinį skreba. Aš vis ruosiuosi į tavo bloga sugrist paskaityt to skrebuko apie sapnus...reikia tik kompa pradzioj isijungt... biggrin.gif
Atsakyti