Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Šrekiuke, labai skoninga ir dailu wub.gif Aš irgi pritarčiau, kad kartais žiūrėdama į darbą net negalėčiau pasakyti kad jis Irmos. Nors iš kitos pusės, stebėdava Once Upon dizaineriu darbus tavo išskirčiau kaip unikalius ir išsiskiriančius iš minios 4u.gif
Žadėtas darbelis konkursui. Tik įkelsiu į konkursą kai aprašysiu dar ir angliškai blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Rytinis šiandienos darbas blush2.gif Dariau vestuvių 10 - sioms metinėms blush2.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Gegnovaite, labai skoningas thumbup.gif
Mano svekinimas teciui:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 06 07, 14:28)
Gegnovaite, labai skoningas thumbup.gif
Mano svekinimas teciui:


Ačiū ax.gif
Tavo atvirukas labai fainulka thumbup.gif vis sakau ir aš pabandysiu su sagytėmis daryti smile.gif Šiandien ponių laimėje bliuzelę pirkau vien dėl sagyčių - reiks ir man kokią atvirutę su jomis sukurpti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
Aš irgi pritarčiau, kad kartais žiūrėdama į darbą net negalėčiau pasakyti kad jis Irmos. Nors iš kitos pusės, stebėdava Once Upon dizaineriu darbus tavo išskirčiau kaip unikalius ir išsiskiriančius iš minios 

Turiu planu ateiciai drastiskai pakeisti skrebinimo stiliu bei paskirti gyvenime...deja tada taip atsiskirciau nuo dizaineriu priimto stiliaus kad manau vadove mane is ten isprasys neuzilgo biggrin.gif Akivaizdu visiem kad tenai palaikomas geletas, dekoratyvinis stilius kuris man nepriaugo ax.gif Bet kaip bus, taip manau kad nulemta ir turetu buti...

Ziuriu tolyn i horizota ir matau kad mane kviecia 'Art Journaling'/meniniai dienorasciai. Isigijau didelio formato 'Moleskine' eskizu knyga ir eksperimentuoju. Mintyse man tiek minciu, ideju, isgyvenimu esa susinarplioje kad norisi kazkuriuo budu issilieti....palaipsniui atrandu kelia i save, ir man labai gera. Nepaisant ar kas supras, ar drisiu si ta parodyti, bet man malonumas pagaliau kurti sau: be taisykliu, be minciu ar kiti (+) ivertins ir svarbiausia...supras, ne dizaineriu komandai, ar konkursu blogam...
Brangiausias atpildas yra rasti tinkama mediuma islietis savo jausmus.
As esu ant teisingo kelio tai pasiekti...
Pardon, romana rasau.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 06 08, 03:50)
palaipsniui atrandu kelia i save, ir man labai gera. Nepaisant ar kas supras, ar drisiu si ta parodyti, bet man malonumas pagaliau kurti sau: be taisykliu, be minciu ar kiti (+) ivertins ir svarbiausia...supras, ne dizaineriu komandai, ar konkursu blogam...



Skrebuke Irma, manau tai ir yra svarbiausia. 4u.gif

Genovaite, Glide, gražios atvirutės. 4u.gif

Glide, tavo mažojo moteris - l.l. graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 06 08, 03:50)
Nepaisant ar kas supras, ar drisiu si ta parodyti, bet man malonumas pagaliau kurti sau: be taisykliu, be minciu ar kiti (+) ivertins ir svarbiausia...supras, ne dizaineriu komandai, ar konkursu blogam...
Brangiausias atpildas yra rasti tinkama mediuma islietis savo jausmus.
As esu ant teisingo kelio tai pasiekti...
Pardon, romana rasau.. rolleyes.gif


Ach, koks geras romanas! 4u.gif Tokiame daug geru minciu galetu issirutuliuoti ax.gif Gyvenime tiek stereotipu - taip daryti yra teisinga, o taip - ne... o kas isviso nusprende kas yra teisinga, ir kas ne?...
... "pagaliau kurti sau" - man kolkas pirmiau gaunasi daryti darbeli su mintim, kad patiktu kitam, atsizvelgiu i kita zmogu, o ne i savo vidu verysad.gif
Atsakyti
Glide, jau čia tavo sijonas kaip tinka smile.gif Toks moteriškas darbelis labai..
Genovaite dailus atvirukas.
Irma, tokie romanai puiku, nes gali vis labiau perprasti žmogų ir jo darbus..

O štai manp vakarikštis greitukas.. Dovana prie receptų knygos (kuri man tiek patiko, kad netkelis receptus persirašiau)

Užrašinė skirta, na tokiem smulkiem pasižymėjimam ar psl. ar pirkinių krepšiui smile.gif
user posted image
Nugarėlė, man tas štampukas toks nerealus..
user posted image
ir skirtukas, kad nepamestų išsirinkto patiekalo smile.gif
user posted image
Atsakyti
Glide, komentarai bloge mirksiukas.gif
Shrekiuke, dėl tokios užrašinės ir aš savo receptuose tvarką padaryčiau mirksiukas.gif Patiko thumbup.gif
Atsakyti
Rodausi su nauju darbeliu:
user posted image

Daugiau: čia


Ir dar šiek tiek reportažo iš buvusios kelionės po Tenerifę. Kam įdomu prašau:
2 diena
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanrita: 10 birželio 2011 - 14:18
Vkarykštė mano atvirutė - kadangi nelabai moku fotografuoti tai idedu dvi nuotraukas su blicu ir be jo ax.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
pasirodau ir as , kad neuzmeciau sito reikalo. Vasara uz lango, tai daug laiko praleidziam lauke arba darbe, skrebinimui belieka minutes.

user posted image

daugiau nuotrauku bloge smile.gif
Atsakyti