Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Vakar prakiuro padanges ir nuo aukstybiu ant mano peciu pasipyle begaline srove laimes zvaigzduciu... bis.gif
Laimejau kazka neapsakomo, nepakartojamo... blink.gif wub.gif
Atsakyti
Skrebuke Irma, tavo paskutinis LO - net žodžių trūksta koks grožis. wub.gif
Beje, sveikinu laimėjus tą neapsakomą prizą wub.gif

As sol - kokios gražios dovanėlės mokytojai wub.gif

Genovaite, būtinai rodykis. Puikūs tavo pirmieji darbai wub.gif
Atsakyti
Irma, konkurso schema man labai tinka, bet niekaip nesurišu su pavadinimu ir savo skrebuko įvykiu verysad.gif
Teks atidėti ...
Atsakyti
QUOTE(Sanrita @ 2011 06 01, 04:16)
Irma, konkurso schema man labai tinka, bet niekaip nesurišu su pavadinimu ir savo skrebuko įvykiu  verysad.gif
Teks atidėti ...

Sanrita: nesupratai...Skrebukas gali buti apie bent kuria moteri/dukryte//teta/save, ar pan. Nebutina kad pavadinimas butu:"Si moteris yra ypatinga"...juk tai bendra tema o ne pavadinimas...Svarbu kad skrebukas butu apie moteriska gimine...tik sis vienas reikalavimas, ir kelios eilutes teksto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 01 birželio 2011 - 13:36
Irma, tikrai sveikinu su tokia sėkme 4u.gif

Retai tenka pasirodyt, bet šį kart prisiruošiau biggrin.gif
Mano atvirukas pagal konkursinę schemą:

user posted image
didesnė nuotrauka paspaudus čia
Atsakyti
QUOTE
Retai tenka pasirodyt, bet šį kart prisiruošiau
Mano atvirukas pagal konkursinę schemą:

patiko thumbup.gif skaniai atrodo smile.gif
Atsakyti
Nepamirškime pasveikinti tėčius tėvo dienos proga. Aš nepamiršau.
user posted image
Daugiau nuotraukų rasite mano tinklaraštyje
http://mano-mazutis-...as-teciuai.html
Papildyta:
Ir dar noriu pasirodyti su skrebuku mamai. Šioje nuotraukytėje jei tik 18 metų. Na ir nustebo gavusi tokę dovanėlę per mamos dieną. Gailą nespėjau nufotografuoti su rėmeliu. Pasistengė jį pagaminti brolis. Kada gryžusi pas tėvus nufotografuosiu
user posted image
Atsakyti
Kristi - labai gražu ir dailu thumbup.gif

Irma, aš va pamačiau šitą grožį ir apie tavę pagalvojau ax.gif
Greitai pasirodysiu su darbeliais. Nebuvo laiko prisėsti sutvarkyti nuotraukas, tad jau keli susikaupė. Po 2 savaičių pertraukos kaip maniakė grįžau į veiklą lotuliukas.gif Net sijoną sukarpiau vardan skrebo doh.gif unsure.gif cool.gif blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 06 05, 14:39)
Kristi - labai gražu ir dailu thumbup.gif

Irma, aš va pamačiau šitą grožį ir apie tavę pagalvojau  ax.gif
Greitai pasirodysiu su darbeliais. Nebuvo laiko prisėsti sutvarkyti nuotraukas, tad jau keli susikaupė. Po 2 savaičių pertraukos kaip maniakė grįžau į veiklą lotuliukas.gif Net sijoną sukarpiau vardan skrebo doh.gif  unsure.gif  cool.gif  blush2.gif  rolleyes.gif

Glide: auskariukai wub.gif ...grynai mano skonio...
Sijona sukarpei? biggrin.gif ...man pazystama mirksiukas.gif as savo padevetus rubelius irgi sukarpau, ir dar nuo megztuku visas sagas nukerpu smile.gif

Labai lauksiu darbeliu thumbup.gif
Atsakyti
Oj.. Geri orai, tiesiog neleidžia prisėst prie pc smile.gif Genovaite gražūs darbeliai. As so, jau apžūrėjau tavo darbely kitam forume, tai kaip man patiko smile.gif Tokios užrašinės ir aš norėčiau. Man tas justės atvirukas toks skanus. O čia keksiukų kirtimo formelė? Kristi labai patiko skrebukas.. Toks man tikras senovinis.
Irmos man stilius labai pasikeitęs, bet kaip visad labai išraiškinga.
Glide laukiu tavo darbelių, nes esu juos įsimilėjusi..
O štai ir keli mano vokeliukai.. Po trupyuti vis pribėgdama jau pameistrauju, reikia užsidegti.. Kai pagauni azartą atrodo net miegot nebereikia.

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shrekiuke: 06 birželio 2011 - 14:26
QUOTE
Irmos man stilius labai pasikeitęs, bet kaip visad labai išraiškinga.

shrekiuke: Vokai thumbup.gif
o kas liecia mano stiliu...tai priimsiu tai kaip komplimenta, 4u.gif kadangi atvirksciai, jei butum pasakius kad jis toks pats kuriuo pasizymejau pries kelis metus, reiskia nieko naujo neismeginau o kartoju ta pati po to pacio. Man paciai jis keiciasi, bet...ne taip sparciai kaip noreciau ax.gif Pastaruoju metu mane labai itakoja 'Art journaling' ir Sabrina W. Harrison meniniai dienorasciai. Palaipsniui jauciu kad apleidziu 'dekoratyvini' stiliu, o labiau demesio skyriu aprasymui. Sirdy jauciu laime kad arteju prie savu prioritetu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2011 06 06, 15:26)
Oj.. O štai ir keli mano vokeliukai.. Po trupyuti vis pribėgdama jau pameistrauju, reikia užsidegti.. Kai pagauni azartą atrodo net miegot nebereikia.

Dar ir čia pasisakysiu - man žiauriai patinka šitie tavo panaudoti organziniai kaspinai su šilkiniu krašteliu, nerealiai atrodo, ypač vaikams skirtuose darbeliuose thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varla: 06 birželio 2011 - 15:46