Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Labas skrebintojos 4u.gif esu šiame reikale naujokas, tad norėčiau pasirodyti savo pirmus bandymus. Jei matysit, kad esu verta - tai gal priimsite į savo būrį ax.gif

Pats pirmasis, nes neturėjau dar nei žalio supratimo, kad da daigtas tas skrebukas
user posted image

O čia darytas prieš pora savaičių - tetulytės 80 mečiui
user posted image user posted image

user posted image
Papildyta:
Čia mano penktadienio darbas - dariau draugės sūnui - jis sveikino savo merginą 20 mečio proga
user posted image user posted image

user posted image
Papildyta:
O čia vakar dienos darbas - atvirutė krikštynoms
tik nufotkinau dvi nuotraukytes, kad išgauti naturalesnes spalvas, nes su blicu vienaip atrodo, o be jo kitaip

user posted image user posted image user posted image
Papildyta:
O čia dar pamiršau parodyti - dariau dukterėčios draugės vestuvėms kvietimus

user posted image

Šiam kartui ir viskas
Tikiuosi labai neišpeiksit blush2.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
Jei matysit, kad esu verta - tai gal priimsite į savo būrį  

ai...ne tokia cia skrebukiu bendruomene kad kazkuri nutaria 'verta/neverta' o tik tada gauni leidima rodytis mirksiukas.gif . Jei dristi, bei pageidauji parodyti savo kurinius tai rodykis daznai ir drasiai:4u:
Viskas graziai ziurisi (as skrebinu nuo 2004m. bet iki siol neesu prigaminus tiek atviruku hihihi.gif
O rozinis krikstynu darbelis wub.gif ...bandau tik prisiminti kur maciau vienodus batelius...ar nete ar realiai skrebo parduotuvej g.gif
QUOTE
Aš vis prašau, kad MB aguonų lauką nutapytų ... ale   kažkokio spec įkvėpimo aguonom reikia ...
Galvoju, gal šias metais kokią foto sušaudysiu (pati) atsispauzdinsiu ant drobės ir bus paveikslas ...

thumbup.gif sprendimas...
arba...
jei tau tiks kitoks sprendimas...nueik pasizvalgyti i aguonas cia, atspausdink patinkama paveiksla, o po to susirask koki dailininka kuris tau nutapytu ant drobes pagal spec. uzsakyma. As turejau viena pazystama dailininka Kaune, ir taip man nutape wub.gif kad neatskirsi ar originalas ar kopija ...Nustaciau ir matmenis ir kad su aliejiniais dazais butu dazyta...vaizdas pritrenkiantis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 30 gegužės 2011 - 22:50
Genovaite - labai dailus, elegantiski ir klasikiniai tavo darbu, zavu! 4u.gif

Irma nuostabios aguonos, ivairus tonusai, daug darbo, bet l.l.super... mirksiukas.gif
antro gyvenimo reikia kad viska mes cia spetume...

Sanrita - as savo mazyliui paveikslelius is interneto nuspausdintais paveiksleliais ireminau (toks sakinys nelabai pati suprantu) biggrin.gif ir ka, svarbu grazus remelis, pati dar daryskinau kur truko ir super!
Beje paprastoje parduotuveje uztikau jau parduodamu 12x12 remu. smagu ax.gif

Ir kvieciu i bloga pasidairyti mano pasutiniu darbeliu wink.gif

cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 05 30, 22:45)
...bandau tik prisiminti kur maciau vienodus batelius...ar nete ar realiai skrebo parduotuvej g.gif



Batukus dariau pagal rastą shemutę inernete. Pagal shemutę turėtų būti didesni, bet susimažinau iki degtukų dežutės dydžio ax.gif Tie batukai turi labai daug trūkumų, bet kaip pirmam kartui manau atleistina smile.gif
O darbelius pagamintus pasirodysiu - tik truputį nedrąsu, nes jūs jau tiek įbvaldžiusios šią techniką, kad man nėra ko ir lygintis prie jūsų smile.gif
Atsakyti
Genovaite, tikrai puikūs darbeliai. Ir svarbiausia, kad su didele meile ir noru daryti 4u.gif

Irma, tikrai gražios aguonos - linkiu, kad kantrybės nepritrūktų pabaigti 4u.gif

lotta24, manau, kad puikus būdas spausdintais paveiksliukais papuošt kambarį mirksiukas.gif Ir gaila, kad pas mus nėra rėmų 12"x12" dydžio...jei gaminiesi, tai kaina fantastinė gaunasi, o standartinių nėra ax.gif Aš davar skrebukus at mini molbertukų laikau sustačius ant pianino - kad ne albume gulėtų, o pasidžiaugt visi galėtų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justess22: 31 gegužės 2011 - 11:53
QUOTE
O darbelius pagamintus pasirodysiu - tik truputį nedrąsu, nes jūs jau tiek įbvaldžiusios šią techniką, kad man nėra ko ir lygintis prie jūsų 

drasiau tik 4u.gif visos skrebukes pradejo nuo pirmo [nelabai vykusio] skrebuko...Yra pavojinga save lyginti su kitu sugebejimais...nusivilsi. Lai tave tai ikvepia ir skatina ismeginti nauja technika ar sprendimus 4u.gif
QUOTE
Irma, tikrai gražios aguonos - linkiu, kad kantrybės nepritrūktų pabaigti

Aciu 4u.gif Jau pritruksta. Anksciau kol dar nebuvau atradus skrebo sparciau siuvinejosi, kadangi skrebinimas neblaske mano demesio biggrin.gif

As vakar visai netiketai sumeciau skrebuka...susitvarkiau savo skrebo kambariuka ir vel bardakelis atsirado.
Atsakyti
Matytum mano kūrybinę netvarką doh.gif
Nuotraukos yra, pavadinimas yra, lapus atsirinkau, detalių primėčiau ... tik startuoti neleidžia ... tai netikėtai kas užeina, tai reikalai užpuola, tai mergičkos mamos šaukiasi ...
Vis tikiu, kad LO su konkursiniu kuriuo nors suderinsiu ... tai labai laukiu kada naujus paskelbs mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, žiūriu silpnai darbuojasi vasarą rolleyes.gif Aš irgi buvau priversta susitvarkyti stalą, bet tikiuosi po kelių dienų vėl viską išsikrausiu thumbup.gif Tik kad įkvėpimas prislobęs kažko g.gif ir ne vasara čia kalta g.gif
Atsakyti
Aš tai šiokią tokią pertrauką turiu nuo skrebukų blush2.gif . Labiau priverstinę, nes taip susidėliojo, kad keletą dovanų turėjau padaryti. Kai kurios buvo įteiktos taip ir nenufotografuotos, o kai kurias paskubom spėjau įamžinti. Viena iš jų staigmenėlė mokytojai - užrašinė ir skirtukas

user posted imageuser posted image
Atsakyti
As sol: man labai l.l.l.l patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 06 01, 00:15)
As sol: man labai l.l.l.l patiko wub.gif

Sutinku!!! Labai labai gražu!
Atsakyti
user posted image
Pagaliau galiu viešinti seniai suskrebintą Once Upon a Sketch- Birželio 1 konkursinį smile.gif

Daugiau vaizdų čia.

Kviečiu visas sudalyvauti...ypač Webster's Pages gamintojo gerbėjas kadangi prizas šį kartą bus nauja Webster's Pages kolekcija/popieriukų rinkinukas. Antra galimybė laimėti Websters Pages dekoratyvines korteles yra 'random' burtais.

Va Sanrita, juk sakiai kad lauki kokio naujo konkurso smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti