Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

ir as ir as buvau Tenerifej wink.gif

Begu skaityt ka ten prirasius 4u.gif

Glide sumanyk tu man vaziuot su keturiu men vaiku doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotta23: 17 gegužės 2011 - 15:20
QUOTE(lotta23 @ 2011 05 17, 16:18)
ir as ir as buvau Tenerifej wink.gif

Begu skaityt ka ten prirasius  4u.gif

Glide sumanyk tu man vaziuot su keturiu men vaiku  doh.gif  biggrin.gif

ekstremalai mes, ka jau padarysi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 05 17, 15:55)
ekstremalai mes, ka jau padarysi doh.gif


Aš mažosios vežtis neišdrįsau verysad.gif
Bet tikiu, dar važiuosim ...
Atsakyti
QUOTE(Sanrita @ 2011 05 17, 20:35)
Aš mažosios vežtis neišdrįsau  verysad.gif
Bet tikiu, dar važiuosim ...


Ir taip negaleciau... viena veztis(Š?) kita palikti... rolleyes.gif

Atsakyti
user posted image

Atnaujinu tema su kabiku-dovana... tai tikriausia arciausias mano prisilietimas prie sveikinimu/atviruku. Galvojau kad si karta save priversiu pagaminti atviruka...niekaip, nei uz ka nepavyko rolleyes.gif . Padariau isvada kad man nepatinka atviruku mazas formatas schmoll.gif
(Sveikinimas kitoj pusej priklijuotas).
Vaizdai is arciau cia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 19 gegužės 2011 - 06:23
sveikutės, mielosios popieriukų mylėtojos, gal ką rasite naudingo ir čia rolleyes.gif
Atsakyti
kaip cia tylu? turbut visos intensyviai darbuojates! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2011 05 24, 15:23)
kaip cia tylu? turbut visos intensyviai darbuojates!  mirksiukas.gif

skrebinu bet letai ir negaliu pastaruju 2 skrebuku rodyti pakolkas. Siaip, labai daug skaitau. Dar pradejau...siuvineti aguonu paveiksla (nemaza), bet ne tas malonumas kaip kadaise, kadangi siuvinejimo tempai toki leti kad viska apskaiciuoju ir ivertinu pagal kiek skrebuku buciau galejus pagaminti per sugaista laika siuvinejant doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 05 25, 03:38)
skrebinu bet letai ir negaliu pastaruju 2 skrebuku rodyti pakolkas. Siaip, labai daug skaitau. Dar pradejau...siuvineti aguonu paveiksla (nemaza), bet ne tas malonumas kaip kadaise, kadangi siuvinejimo tempai toki leti kad viska apskaiciuoju ir ivertinu pagal kiek skrebuku buciau galejus pagaminti per sugaista laika siuvinejant doh.gif


As irgi skaitau nemazai, ypac tada kai jau miegot tureciau blush2.gif
dar viena knyga verciu Mamai...o siuvinejimas isivaizduoju kaip trunka, bet galvok koki grozi turesi wub.gif
Atsakyti
Irma, kur aguonas kabinsi? Kokio dydžio paveikslą planuoji išsiuvinėti? Tik nekabink savo skreboazėj, nes negalėsi skrebinti - aguonos tave migdys... biggrin.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėnulio duktė @ 2011 05 30, 05:51)
Irma, kur aguonas kabinsi? Kokio dydžio paveikslą planuoji išsiuvinėti? Tik nekabink savo skreboazėj, nes negalėsi skrebinti - aguonos tave migdys... biggrin.gif wink.gif

g.gif o kodel sakoma kad aguonos migdo? Nezinojau...
Net nz kur kabinsiu, bet savo skreb-oazej tikrai ne kadangi ten per daug apkrauta sienos ax.gif Gal valgomajam (?) kuriame visos sienos siuvinetom rozem isklotos.

o siuvineju va ka...
user posted image
Flamenco Poppies (pirkta is JoAnn parduotuves).
dydis: 30cmx46cm...tai nemazai darbo, nu bet aguonos, tai negalejau susilaikyti smile.gif
Atsakyti
Aš vis prašau, kad MB aguonų lauką nutapytų ... ale irnesakyk.gif kažkokio spec įkvėpimo aguonom reikia ...
Galvoju, gal šias metais kokią foto sušaudysiu (pati) atsispauzdinsiu ant drobės ir bus paveikslas ...
Atsakyti