Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Labai labai patiko remini ideja su puzzle thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 01, 05:04)
patiko thumbup.gif flomasteriu toks efektas kad lyg su akvarele spalvinta.

dėkui 4u.gif na, su akvarele darbo būtų daugiau, nei su promarkeriais - smagu spalvint, prisiminiau vaikystę ir spalvinimo knygeles lotuliukas.gif Ir dar labai patiko, kad Letraset spalvų paletė labai plati ir galima įsigyt tokių papurvintų, prigesintų spalvų thumbup.gif


QUOTE(Glidė @ 2011 03 01, 08:17)
Oi koks mielas, ir tikrai labai graziai nuspalvinai thumbup.gif  man tie meskiukai isvis nerealus wub.gif

meškiukai ir man simpatiški, nors dauguma man sunkiai kažkaip panaudojami būtų, kadangi visi labai kažkaip konkrečiai progai skirti. Man labiau patinka kuo neutralesni antspaudukai, kad būtų galima įvairioms progoms kažką sukurt.


QUOTE(remini @ 2011 03 01, 09:27)
juste, labai gražus atvirukas  wub.gif  man tie meškiai irgi labai labai  wub.gif

na, po ilgo tylėjimo pasirodysiu su vakarykščiu greituku  blush2.gif nieko ypatingo

ačiū 4u.gif Betgi tavo ta idėja su puzliukais nerealiai smagi thumbup.gif Kažkur buvau mačius atviruką su puzzle, tai net užsisaugojus turiu - tikrai puiki mintis. Tik mes namie dar neužgyvenom puzliukų biggrin.gif

QUOTE(Zmogiuke @ 2011 03 01, 08:57)
Jeigu nebutum pasakius, galvociau, kad cia gatavas rastuotas popierius. Nerealiai graziai nuspalvinai  bigsmile.gif  wub.gif

Turint gatavą popieriuką būtų daug greičiau lotuliukas.gif Ačiū už darbo įvertinimą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justess22: 01 kovo 2011 - 11:55
Pakomentavau bloge remini mirksiukas.gif thumbup.gif nereali, geniali ideja wub.gif
QUOTE
Ir dar labai patiko, kad Letraset spalvų paletė labai plati ir galima įsigyt tokių papurvintų, prigesintų spalvų 

As neesu girdejus nieko apie Letraset...manau galbut europoj tai analogas JAV Copic flomasteriam. Niekad nesuvokiau ko tiek kliedziama del tu Copic (ir dar kaina kandziojasi rolleyes.gif ), bet kaip pati ismeginau Archiver's parduotuvej spalvinti su jais, tai verti jie kiekvieno cento wub.gif
Atsakyti
Konkurso nugalėtoja jau paskelbta, užsukite į svečius pasveikinti mirksiukas.gif čia
Atsakyti
na tikrai nesitikėjau, kad čia vos ne dviratį išradau lotuliukas.gif čia viskas iš tingėjimo tongue.gif ir ta rusaičių schemutė kažkaip iškart susidraugavo su mano idėja ax.gif na, žodžiu, ačiū visoms labai už komentarus 4u.gif

sveikiname nugalėtoją clap.gif abu darbeliai žavūs wub.gif įsivaizduoju kaip sunku išrinkti buvo...
laukiam naujo konkurso temos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remini: 01 kovo 2011 - 16:11
Tikiuosi labai nepyksite kad šį vakarą naujo konkurso įrašą parengti nespėjau...rankos niežtėjo paskrebinti tik atsiimtas nuotraukas smile.gif Ryte bandysiu situaciją pataisyti mirksiukas.gif
Šio vakaro rezultatas...daugiau nuotraukų, bei trumpas aprašymas čia.
(P.S. žinau kad gaidukas išeina iš kompozicijos, bet toks jau tas štampas mirksiukas.gif )
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 02 kovo 2011 - 07:16
Irma, sužavėjo tavasis LO. Kokios nuotraukos, kokios spalvos ir kiek darbo įdėta wub.gif
Atsakyti
Labai patiko Irmos skrebukas thumbup.gif Noriu atgal i vaikystes dieneles blush2.gif
Atsakyti
Irma-nuostabus skrebukas bigsmile.gif Koks nerupestingas rytas....ir as noriu atgal i vaikyste wub.gif
Atsakyti
irma, be žodžių wub.gif wub.gif wub.gif

o aš su atviruku 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remini: 02 kovo 2011 - 20:45
Remini - koks mielas wub.gif

As taip tikejausi vaikus uzmigdziusi kazka padaryti, bet niekai, galvoj tuscia tuscia verysad.gif Perverciau visus popierius pasidejusi nuotrauka, ir niekas nelipo. Kiekvienas popierius grazus atskirai, bet kur pritaikyti - jokiu minciu doh.gif Atvirute gal kokia ir sukurpciau, bet jau pasiilgau skrebuku blush2.gif

Sorry, off topic:
Siandien vos neprisidirbau, darau valgyti ir zidini sumasciau uzsikurti,griztu i virtuve, vaikai prie zidinio, dukryte filmuka ziuri ir girdziu ramiu tonu: oho kiek dumu, oho kiek dumu..
Kazkaip nesureagavau is kart, nes galvojau kad filmuke kazkoks susijes veiksmas. Bet staiga susivokiau kad gi gartraukis ijungtas, o tada visada is zidinio pradeda dumus traukti kol neisidege. Kai pamaciau ciut neisvirtau, kambarys tiek buvo pilnas dumu, kad prasisklaidyti reikejo einant. Staigiai uzdariau vaikus i kita kambari ir visus langus atlapojau doh.gif Visa laime kad dukryte buvo ir pasake, o jei buciau buvusi viena su mazuoju.. jis tai svetainej, netoli zidinio... unsure.gif
Atsakyti
remini wub.gif atvirukas
QUOTE
As taip tikejausi vaikus uzmigdziusi kazka padaryti, bet niekai, galvoj tuscia tuscia  Perverciau visus popierius pasidejusi nuotrauka, ir niekas nelipo. Kiekvienas popierius grazus atskirai, bet kur pritaikyti - jokiu minciu

galbūt atrasi įkvėpimą...kadangi tik paskelbiau bloge naują konkursą

Random Inspiration Challenge Nr.18: Scraplift/kopiojavimas parinkto skrebuko.
Užsukite čia


off-topic... (Glide ... galėjo būti dar blogiau blink.gif Mus ištiko panaši situacija su sūneliu blink.gif . Mama pas mane kepė avieną, taukai pasiliejo orkaitėj ir tiek dūmų privarė kad mes įjungėme antram aukšte palėpės gartraukį. Tuo metu mūsų, tada kelių mėn. sūnelis, sėdėjo kėdutėj šalia židinio. Įjungiant gartraukį vyko kžks spaudimas/traukimas ir židinio stiklinės durelės staigiai sprogo atdarai, ir mažių apdengė pelenais, ypač veiduką...matėsi tik dvi mažos akytės 'mirkt mirkt' ph34r.gif ... Ačiū D. kad pelenai buvo senai deginti o ne karši...baisu net pagalvoti kas būtų buvę mega_shok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 03 kovo 2011 - 07:10