Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

[CODE]is kart pirma mintis: kur "R" raide pametei
Toks fainas, minimalistinis [QUOTE]
ax.gif as ir pastebejau, bet paskui pagalvojau gal LT yra toks ezero pavadinimas biggrin.gif , o kodel "draugai"? juk jei merginos tai "drauges" g.gif

Grazus skrebukas...tokios zemiskos spalvos visai nesipjauna su nuotraukom...
Atsakyti
bandymas konkurse sudalyvauti
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 05 10, 03:59)
ax.gif  as ir pastebejau, bet paskui pagalvojau gal LT yra toks ezero pavadinimas biggrin.gif , o kodel "draugai"? juk jei merginos tai "drauges" g.gif

Grazus skrebukas...tokios zemiskos spalvos visai nesipjauna su nuotraukom...

Man rodos, kad ten vietoves ar ezero pavadinimas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2011 05 09, 22:50)
norejau rašyti, kad lysiu į dienos šviesa  lotuliukas.gif , bet kol susiruošiau, tai dabar tik į nakties tamsą ir galiu išlysti  rolleyes.gif


Niu man labai patiko thumbup.gif Toks ramus, atostoginis smile.gif Is karto taip uzsimaniau prie ezero...
Papildyta:
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2011 05 10, 08:37)
bandymas konkurse sudalyvauti

Sekmes konkurse 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zmogiuke: 10 gegužės 2011 - 08:05
[quote=Skrebuke Irma,2011 05 10, 03:59]
[CODE]is kart pirma mintis: kur "R" raide pametei
Toks fainas, minimalistinis [QUOTE]
ax.gif as ir pastebejau, bet paskui pagalvojau gal LT yra toks ezero pavadinimas biggrin.gif , o kodel "draugai"? juk jei merginos tai "drauges" g.gif

Grazus skrebukas...tokios zemiskos spalvos visai nesipjauna su nuotraukom...
[/quote]
del draugiu buvo antra mintis:)
Linutuk, o antrame kaip supratau pati piesei? bigsmile.gif labai lengvas it švelnus wub.gif
Atsakyti
QUOTE
Linutuk, o antrame kaip supratau pati piesei?  labai lengvas it švelnus 

speju kad tos nendres stampuotos su Gel-a-tins "Wild Things" antspaudukais mirksiukas.gif
Einu komentuot i blogus...
...
o as esu priskrebinus jau kelis skrebukus bet negaliu dar rodyti...nepatinka man taip schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 10 gegužės 2011 - 14:42
QUOTE(Glidė @ 2011 05 10, 11:35)
Linutuk, o antrame kaip supratau pati piesei? bigsmile.gif  labai lengvas it švelnus  wub.gif

ir stampavau ir raiziau, ten tas popieriukas kur prasitrina kita spalva , labai jau jis man patiko, o smilgoa stampukas, bet mano pazios pasigamintas ax.gif , nukopinau tuos gelinius, tada visos kad puoles tas smilgas pirkti lotuliukas.gif o as supavydejau ir pati sau panasias pasidariau biggrin.gif , taip sakant copy paste lotuliukas.gif

o del to pavadinimo "Daugai" tai ir man paciai kartais ten tos "R" reikia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , vis skaitant bandau ja prideti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
o as supavydejau ir pati sau panasias pasidariau  , taip sakant copy paste 

genialumas thumbup.gif niekad net nepagalvociau kad cia 'namu gamybos' thumbup.gif cool.gif
Atsakyti
user posted image
Mano svieziena gaminta Page Maps konkursui
daugiau cia.
Atsakyti
Linutuke lenkiu tau zemai galva uz toki sugebejima - stampukus pasigaminti, taip taip zinau galima, gal ir nelabai sudetinga, bet manau tiek man kantrybes nebutu! Dailus abu skrebukai 4u.gif

Irma begam tavojo ziureti!

As irgi turiu viena svieziena, bet tik reikia man ja ikelt, ir kuo greiciau, daryta get picky konkurseliui wink.gif

Atsakyti
rodausi su savuoju, daugiau bloge, kvieciu uzsukti 4u.gif

user posted image

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
rodausi su savuoju, daugiau bloge, kvieciu uzsukti 

Maciau thumbup.gif wub.gif
bandziau bloge pakomentuoti, bet jau visa vakara neimanoma ...sako: "Blogger is currently unavailable" g.gif ...sugrisiu atgal i svecius ryte mirksiukas.gif
Atsakyti
tikrai ten kazkas vyksta as net savo iraso nebematau wink.gif
Atsakyti