Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Sveiki!

Menulio dukterie - labai grazus abudu skrebukai, tokie spalvoti... O antram skrebuke pavadinimas yra ar man akinius isigyt reikia? smile.gif

Shrekiuke - nuostabi dezute! Mamai turbut turejo laaabai patikt. 4u.gif

Assol - labai grazus atvirukas! Tokios spalvos lengvos ir ramios. O is kokio popieriaus tie drugeliai? ax.gif

Lotta23 - atvirukas tobulas! Ta M raide kaip geliu vainike tupi! Ir tas 3D vaizdas labai gerai atrodo. Skrebukas labai gaivus, primine ziema (galbut is pagrindo popieriaus), sekmes konkurse! 4u.gif

Glide - tikrai, kad stipriai pasidarbuota! Labai dailus skrebukas ''mociute''. O kaip medzio lapeliai - sirdeles padaryti? Tie kur blizga (glitter?). Skrebukas ''augantis'' irgi labai patiko! Reiks kada ir man pabandyt popieriaus krasta atlenkti... O skrebukas ''sapnuose'' pats paciausias! Tie krastu apiplesymai, geles, juostele po nuotrauka - super! Sekmes konkurse. Labai tvarkingi CD vokeliai, spalvos tokia ramuma dvelkia. Na ir nuotraukos puikios! thumbup.gif

Skrebuke Irma - abudu skrebukai tokiom kaimiskom spalvom spinduliuoja. Net nepasakyciau, kad skrebukas ''Adomai, tavyje yra tiek saldumo per kvadratinį colį'' jusu darytas, o ''Mes išrovėm dar vieną su morka!'' visai kas kita, atpazistamas. Knyga - dezute tai WOW! Tokia i muzieju reiktu nunest! Ta grandinele, dumblai, kitos detales... pritruksta zodziu. Galima ziuret ir ziuret! Sveikinu laimejus konkursa! clap.gif


Na o as neskrebinsiu menesi. verysad.gif Tevai neleidzia...
...juokauju.! I ligonine, o po to i sanatorija islekiu, tai nebus kaip. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ignac @ 2011 05 07, 23:06)

Na o as neskrebinsiu menesi.  verysad.gif  Tevai neleidzia...   
    ...juokauju.! I ligonine, o po to i sanatorija islekiu, tai nebus kaip.  unsure.gif

ojei... verysad.gif kas cia per tokios ilgos ligos tave uzpuole... Laikykis, sveik, ir sugrizk i skrebinimo pasauli. 4u.gif sveikatos tau.
Atsakyti
Ignai, sveikatos tau! 4u.gif Skrebas palauks! wink.gif
Atsakyti
QUOTE
Na o as neskrebinsiu menesi.  Tevai neleidzia...
...juokauju.! I ligonine, o po to i sanatorija islekiu, tai nebus kaip. 

Oho blink.gif kas tau su sveikata?? linkiu tau gero poilsio, sveikatos ir kuo greiciau pas mus sugrizti su naujais skrebukais 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz linkejimus. 4u.gif Klubo kaulo dalis atskilus. Ziuresim kaip cia bus. smile.gif
Atsakyti
Ačiū Ignai už išsamų komentarą wink.gif

O tu laikykis, sveik, sunki tokia vasaros pradžia doh.gif pasiimk į sanatoriją popieriukų, vistiek laisvo laiko turėsi, kad nenuobodžiautum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ignac @ 2011 05 08, 05:23)
Aciu uz linkejimus.  4u.gif Klubo kaulo dalis atskilus. Ziuresim kaip cia bus.  smile.gif

sveikatos ir gero poilsio!
...o ar laptopa turesi ar neaplankysi mus visa menesi?
Atsakyti
Greiciausiai laptopo nepasiimsiu, be to juk ten neto nera... na, bet paziuresiu ka galiu padaryti, gal kaip nors. ax.gif
Atsakyti
Visai netikėtai man buvo iškrėstas pokštas ir savaitei buvau dingus iš LT.
Ilsėjomės su šeima (nepilna - mažylė liko namie su močiute) Tenerifėje blush2.gif
Kodėl pokštas ? Tai vis tų kelionių pardavėjų gundomos akcijos ... MB greit suorganizavo ... o aš atsipeikėjau tik ten nuvykus ...

Parsivežiau 1000 nerealių nuotraukų, begalę įspūdžių ir diiiideeeelę skrebo mūzą ... MB išlydžiu į darbus ir pasiraitojusi rankoves pulsiu darbuotis ...
Atsakyti
QUOTE
Parsivežiau 1000 nerealių nuotraukų

Pirma, Sveika sugrizus 4u.gif
Ziu kad mes visos skrebukes panasios biggrin.gif 1000 nuotrauku man iprasta, bet pasaliniams stebetojams tai visiskai nesuprantama. Pavyz. Adomuko 1-aji gimtadieni iamzinau su +300 nuotraukom, i mane sveciai ziurejo lyg as stupid.gif , atseit "manai gal jau uzteks??!!" , bet jei is to 300 simto 2 (man asmeniskai) nerealus kadrai papuola..nu tokie labiau meniniai o ne 'snapshot', esu be galo laiminga.
Sanrita: lauksim nauju skrebuku thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 09 gegužės 2011 - 21:46
norejau rašyti, kad lysiu į dienos šviesa lotuliukas.gif , bet kol susiruošiau, tai dabar tik į nakties tamsą ir galiu išlysti rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 09 gegužės 2011 - 21:51
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2011 05 09, 22:50)
norejau rašyti, kad lysiu į dienos šviesa  lotuliukas.gif , bet kol susiruošiau, tai dabar tik į nakties tamsą ir galiu išlysti  rolleyes.gif

user posted image

is kart pirma mintis: kur "R" raide pametei lotuliukas.gif doh.gif
Toks fainas, minimalistinis thumbup.gif
Atsakyti