Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Nepatikėsit, pas mane gėlės pražydo blush2.gif
user posted image

Mėnuliuke, labai fainas ir nuotaikingas thumbup.gif

Lotta, bėgu į bloga pasidairyti wink.gif
Atsakyti
Glide, jau kaip pražydo, tai pražydo tavo gėlės... wub.gif Pagal gėles sprendžiant, tavo sapnai gražiausi pasaulyje... bigsmile.gif

Irma, užsuku čia kaskart, kai nedarbingumą turiu. Nes kai turiu nedarbingumą darbui, atsiranda darbingumas hobiui. biggrin.gif

Masako, tavo pasiūlymas aktualus toms, kas skrebina pagal užsakymus, o dauguma mūsų skrebina savo malonumui, todėl ir neaktualu reklamuotis. Bet tikrai yra skrebukių, besiverčiančių ir skrebverslu. mirksiukas.gif
Papildyta:
user posted image

Apie gėles... Prisiminiau, kad turiu ir aš gėlėtą skrebuką, kurio dar nerodžiau. Dariau jį Irmos konkursui "Kodėl aš skrebinu", bet paskutinę akimirką, kai LO jau buvo beveik baigtas, mano Įkvėpimas iškrėtė su manimi pokštą ir skrebukas tapo netinkamas konkursui. Bet liko apie mane. biggrin.gif
Vietomis gėles pasiuvinėjau, kad išryškėtų. Tekstas (dainelė) skolintas iš vieno Irmos LO, nes žiauriai patiko.
Atsakyti
Menulio dukte ne, sio man dar nerodei...nors rodos kad nuotrauka matyta mirksiukas.gif
Labai tos geles tinka prie tavo bliuzes geliu rasto. Nu kad dazniau tau pasitaikytu tas darbo nedarbingumas biggrin.gif
Atsakyti
Menuliuke, dailūs tavo darbeliai, tikrai, galėtum dažniau mus pamaloninti wink.gif
Na ir naujas projektas:
user posted image
Atsakyti
Glide, man nepavyksta pakomentuoti tavo geleto skrebuko bloge, tad rasau cia:
Labai tinka tau geles, ir ju visai ne per daug! Taip pat labai faina, kad skrebinai savo pacios nuotrauka. Ir pagrindo popierius koks grazus! Labai tinka prie sapno temos smile.gif
Sekmes konkurse!

Menulio dukryte, labai faini abudu tavo skrebukai. Su sukom toks zaismingas, smagiai nuteikiantis smile.gif Antrajame labai idomiai atrodo pastampavimas ant nuotraukos, ar cia fotosopo efektai?
Atsakyti
QUOTE
Antrajame labai idomiai atrodo pastampavimas ant nuotraukos, ar cia fotosopo efektai?

kadangi Photoshopinau sia nuotrauka tai atsakysiu ax.gif Remeliai lygtai is Rhonna Ferrer skaitmeniniu remeliu rinkinio (pirkta is 2 peas shop). O narvelis, tai PS pagalba digital brush uzdetas...pazaidziau su nuotrauka visko primetydama biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 06 gegužės 2011 - 16:20
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 05 06, 17:19)
kadangi Photoshopinau sia nuotrauka tai atsakysiu ax.gif Remeliai lygtai is Rhonna Ferrer skaitmeniniu remeliu rinkinio (pirkta is 2 peas shop). O narvelis, tai PS pagalba digital brush uzdetas...pazaidziau su nuotrauka visko primetydama biggrin.gif

Aciu uz info mirksiukas.gif
Bendradarbiaujat kuriant skrebukus? bigsmile.gif
Atsakyti
Irma sveikinimai laimejus su savo knyga remeliu! Labai tu ten gerai nudirbai! 4u.gif

O ar nebedarysi savo ruosiamu konkursu daugiau? mirksiukas.gif
Atsakyti
Irma, sveikinu laimėjus konkursėlį - tavo knyga tikrai labai įdomį wink.gif
Atsakyti
Irma, sveikinu thumbup.gif Tikrai stulbinantis tavo knygos projektas wub.gif
Atsakyti
Dalyvauju Once Upon A...Sketch blogo rengiamame konkurse.

Prasom apsilankyt mano bloge isvysti daugiau! 4u.gif

user posted image

mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Dekoju visom uz sveikinimus 4u.gif Taaaaip man linksma susilaukti (+) ivertinimu assa.gif ir...priziukas nerealus wub.gif
QUOTE
O ar nebedarysi savo ruosiamu konkursu daugiau?

Galbut ateityje...dabar saulute pagaliau islindo po labai lietingo pavasario, vaikam greitai atostogos, vasara, keliones...norisi labiau judeti o ne sedeti. Bandau dabar atlinkti dizaineres darbus sekantiem konkursams, bet pakolkas man dingo noras skrebinti. Galbut kas matet mano paklydusia muza? Jei taip tai pasiuskite ja atgal pas mane smile.gif
Atsakyti