Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Buvau dingusi iš eterio, greit užsukdavau apžiūrėdavau ir lekdavau darbuotis su visai man nemaloniais dalykais schmoll.gif ironiška, baigiau tai buhalterija, bet jos pakęsti negaliu, didžiausia kančia blush2.gif

Įkeliu vieną darbelį ir einu apžiūrėti ir pakomentuoti bloguose jūsų grožių wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glidė: 02 gegužės 2011 - 12:29
ir vel as ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 05 03, 07:57)
ir vel as  ax.gif


stebiuosi kad tokiais tempais skrebini...ir man reiketu vel ikvepima atrasti, bet dabar turiu skrebinti birzelio ir net jau liepos men. konkursinius, ir dar....dovana turiu pagaminti, bet nzn ar atviruka (ar dristu!???) ar kabika.
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 05 03, 18:09)
stebiuosi kad tokiais tempais skrebini...ir man reiketu vel ikvepima atrasti, bet dabar turiu skrebinti birzelio ir net jau liepos men. konkursinius, ir dar....dovana turiu pagaminti, bet nzn ar atviruka (ar dristu!???) ar kabika.

kokie cia tempai, gi beveik visa balandi shtilius buvo blush2.gif Praeita darbeli pries pora savaiciu padariau, ir konkursinuka sia viskas ax.gif Na dar kelios atvirutes yra, su laiku pasirodyziu. Bet dabar tikiuosi atsigriebti, pasiilgau popieriuku wub.gif
Va pas tave tai tempai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glidė: 03 gegužės 2011 - 18:46
Glide, sauniai darbuojies!
Nuotraukos kaip visad - puikios, o skrebukai labai tvarkingi!
Atsakyti
atradau toki idomu puslapi, is tikro net neteko girdeti apie toki dalyka anksciau bigsmile.gif O gal kas nors noretu pasireklamuoti, o kartu ir surengti mini paskaitele su kokiais pavyzdukais apie si uzsiemima? bigsmile.gif
Galeciau pasiulyti erdve nedideliam knygynely Vln centre rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2011 05 04, 15:27)
Galeciau pasiulyti erdve nedideliam knygynely Vln centre rolleyes.gif


O ta erdve butu nemokamai? cha, cha! biggrin.gif

Prasau uzsukti i mano bloga, pasidairyti paskutiniuju darbeliu - atviruciuuser posted image ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2011 05 05, 01:29)
O ta erdve butu nemokamai? cha, cha!  biggrin.gif


zinoma, nemokamai smile.gif
Atsakyti
Labas rytas vacation1.gif

Na, gal anksti dar tas hamakas, bet saulutė už lango taip šviečia, kad noris atostogų. smile.gif

Masako, manau, dar atsiras norinčių pasinaudoti tavo gražiu pasiūlymu. mirksiukas.gif

Seniai buvau užsukus, tad džiaugiuosi, kad kada beužsukčiau, visad randu prikeptų skrebukų. thumbup.gif

shrekiuke, tavo ekpromtu sumeistrauta dėžutė mamai man labai patiko ir įkvėpė padaryti kažką panašaus bendradarbei.

As sol, Leja, Lotta, jūsų atvirukai labai dailūs. wub.gif

Glide, tavo LO apie močiutę nuostabus. wub.gif Antrajama LO (apie pilvuką) labai patiko pukuotos gėlytės. Tokios fainos. bigsmile.gif

Bandysiu įkelti savo šviežią blyną. smile.gif
Papildyta:
user posted image

Pirmiausia pataškiau pagrindą 2 spalvų dažais, o toliau - visa kita. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėnulio duktė @ 2011 05 05, 09:47)
Masako, manau, dar atsiras norinčių pasinaudoti tavo gražiu pasiūlymu.  mirksiukas.gif

as irgi tikiuosi. Butu galima kokia parodele padaryti, sienas jusu graziais darbais papuosti ar ka bigsmile.gif g.gif Kazkaip apie tokia nuostabia rankdarbiu rusi niekad nebuvau regejus iki vakar smile.gif
Pagalvokit, gal kas tikrai noretu surengti pamokele, mini paskaitele - ir jums nauda, ir mums mirksiukas.gif
Atsakyti
Masako geras tavo pasiulymas ir jei dar nemokamas, imciau iskart...jei LT gyvenciau ir prekiauciau skrebo priemonem, super reklamuojantis savo 'bizni' tokiu budu...gal skelbimuosjavascript:emoticon(':4u:')e kazka cia SM rastum, na tos kur prekiauja... 4u.gif

Menulio dukte saunus darbas! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotta23: 05 gegužės 2011 - 11:53
QUOTE
Bandysiu įkelti savo šviežią blyną.
Papildyta:

ot va....dabar visi LT bus aprupinti sukom biggrin.gif
Fainas skrebukas su ivairiausiom detalem...Dazniau cia uzsuk mirksiukas.gif
Atsakyti