Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Oi, kaip tylu...
...truputi pavasarinio melsvumo -

user posted image

Atsakyti
Leja, kaip gražuuu wub.gif
dabar kai geri orai visai mažius namie nebebūna, tai mano popieriukai dulka cool.gif
Atsakyti
Leja labai dailu, o 'Sveikinu' cia stampas ar atspausdinta?
Atsakyti
Spausdnta doh.gif kazi, o tokiu (panasiu) sriftu ar buna mazo dydzio raidynu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leja1: 28 balandžio 2011 - 11:01
QUOTE
Oi, kaip tylu...
...truputi pavasarinio melsvumo -


...labai pavasariskas atvirukas wub.gif
...nors ir tylu, nereiskia kad niekas neskrebina smile.gif Pas mane jau 3 skrebukai ir konkursinis atlikti...tik kai ka dar reikia nufotografuoti, bloge irasus paruosti, ir t.t.
Siais metais musu valstija pasieke nauja rekorda istorijoj--lietingiausias balandzio men. blink.gif Tai to grazaus pavasario ik keli trumpi momentai.
QUOTE
Spausdnta  kazi, o tokiu (panasiu) sriftu ar buna mazo dydzio raidynu?

yra rub-on'u panasaus dydzio, srifto, ir dar net mazesniu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 28 balandžio 2011 - 13:39
user posted image
Užsulite į svečius čia
Tai pirmas iš 3-jų skrebukų sukurtų su kit'u.
Atsakyti
Mielosios mamytės - tos, kurios jau augina savo mažylius ir tos, kurios dar tik laukia susitikimo su jais, sveikinu jus visas su Motinos diena. Tegul jūsų neišmiegotas naktis, išverktas ašaras, baimę ir susirūpinimą dėl negaluojančio vaikučio atperka jo bedantė šypsena, jo skardžiai besiliejantis juokas, apkabinimas ir tokie švelnūs ir tikri žodžiai: aš Tave myliu, MAMA!

Skrebuke Irma, besigrožint Tavo darbeliu ir beskaitant mintis apie jį, man atėjo mintis. Sakei, kad dviguba morka - tai ženklas? Ir aš taip manau... supranti, ką noriu pasakyti... juk ji dviguba, o ne triguba thumbup.gif lotuliukas.gif Taigi palinkėjimas Motinos dienos proga būtų - sodinti ir išrauti šeimos darželyje burokėlį mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image
Daugiau nuotrauku cia
Rodausi dar su vienu kit'iniu skrebuku - sis gamintas tik su Websteriuku popieriukais. Nelabai pavyko pavaizduoti realu koriu blizgesi. Ten embossinta su geltonais milteliais, tai realiai atrodo 'slapiai' lyg grynas medus.
As sol Atvirukas bigsmile.gif wub.gif nuostabu kokio lygio meistriskumas...noreciau taip graziai sugebeti, bet atvirukam jokio ikvepimo neturiu verysad.gif
P.S.off-topic o del morku ir burokeliu biggrin.gif (nieko daugiau nesodinam schmoll.gif )
Pries kelias savaites rankose laikiau mazuteli drauges naujagimi. Toooks saldus bei sviezias naujagimiu kvapas, bet...jokiu svajoniu, jokio ilgesio kad "kaip faina butu dar viena tureti"...Pradejo jis raitytis ir klykti, o as maloniai bei skubiai atidaviau ji mamytei smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 01 gegužės 2011 - 15:24
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 05 01, 16:20)
P.S.off-topic o del morku ir burokeliu biggrin.gif (nieko daugiau nesodinam schmoll.gif )
Pries kelias savaites rankose laikiau mazuteli drauges naujagimi. Toooks saldus bei sviezias naujagimiu kvapas, bet...jokiu svajoniu, jokio ilgesio kad "kaip faina butu dar viena tureti"...Pradejo jis raitytis ir klykti, o as maloniai bei skubiai atidaviau ji mamytei smile.gif


lotuliukas.gif Nu, prajuokinai! Istiesu, kai vienas po kito vaikuciai, tai norisi ir to poilsio kuri laika, o paskui ..... na, ateina tas noras vel pasicackinti, pamiluoti ir t.t. kaip, rodos, Glide minejo, toki persikeli vel tureti wub.gif

************
Apziurejau jau taviskius visus trys LO, labai patiko, fantazija, detaliu pragalvojimas - super ! thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Net du įrašai bloge tą pačią dieną karsta.gif okupavau SM temą lotuliukas.gif
Štai darbo pradžia scrapping.lt konkursui: knyga/dėžutė.
Galutinį rezultatą pamatysite bloge čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 01 gegužės 2011 - 16:38
Irma, tas paskutinis toks skanus biggrin.gif labai patiko.. p.s. aš ir nebepagalvoju, kaip faina dar vienas būtų.. smile.gif

As_ol atvirukas fantastiškas.. smile.gif

O čia maniškė dėžutė šnd esprontu sumeistrauta mama (su laiku riesta, kaip ir visom, nieko nedariau nežinau kiek laiko, bet kai užsireikė dė-utės saldainiam sudėt, tai ir laiko atsirado, net ir vaikams nemiegant.. reikia daryti išvadas biggrin.gif)
Aišku tas visas neskubant būtų kruopščiau, bet mano mama susileido, o juk tas svarbiausia smile.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
shrekiuke Nuostabi dezute!!! beabejo kad mamai patiko!
Sveikinu visas mamytes...JAV dar ne mamos diena, o LT siandien?
Atsakyti