Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

QUOTE(Vasara gimusi @ 2011 04 20, 17:17)
Jei bus gaminanciu ir matanciu,kad neisipaisys i scrappinglt organizuojamo netradicinio konkurso terminus, pasistengsime terimina pratesti. Tad ramia galva galite pradeti  4u.gif

Oj, tai labai gera naujiena! Nors gal pavyks ir nurodytu terminu pagaminti ka nors smile.gif As visai nediduka projekteli mastau, bet kadangi nemeginta technika, tai neisivaizduoju, kokiu tempu pavyks judet hihihi.gif

Vasara gimusi, o koks tavo nikas scrapping forume? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 04 20, 15:33)
As kaip tik apie tave pagalvojau Zmogiuk....juk istiesu bus proga kur panaudoti, beabejo wink.gif
As esu ikvepta pulti ir pasinerti i si konkursini projekta, bet paaiskejo tik vakar kad mano dizaineres pareigos su dovanotu kit'u nesibaigia su siais 2 skrebukais, o jie tikisi 3-4, tad bandysiu bent dar atviruka pagaminti...zinau blink.gif as ir atvirukai blink.gif  lotuliukas.gif gausis tragedija...


Hihi tai jau tikrai
Bet tu cia tikrai mane nustebinai su ketinimu padaryt atviruka! Ne del to, kad abejociau ar pavyks, manau, kad gausis puikiai. Bus smalsu paziureti.
Atsakyti
Zmogiuke, lemurka as ten biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2011 04 20, 21:45)
Zmogiuke, lemurka as ten  biggrin.gif

Geras bigsmile.gif Nu dabar zinosiu smile.gif
Uzsislaptinus mirksiukas.gif
Atsakyti
Pradejau pjaustyti ta knygele pagal scrapping konkursa... tokia nediduke ir net nelabai stora knygute.... O ranku nebejauciu doh.gif Bet gavosi visai neblogai smile.gif Bent jau kol kas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zmogiuke: 20 balandžio 2011 - 22:03
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 04 20, 21:57)
Geras  bigsmile.gif  Nu dabar zinosiu smile.gif
Uzsislaptinus  mirksiukas.gif

aj ne,neuzsislaptinus, tiesiog sitas nikas per ilgas buvo,reikejo kazkoki trumpesni sugalvot,tai ir pasirinkau sita biggrin.gif
Smagu,kad jau pajudejo knygeliu gamyba . Laukiam,laukiam dalyviu 4u.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Kas ka skrebinat? Man tai rankos niezti, noris kazka tradicinio sukurt, bet nuotrauku ner. Tai dabar fotika su savim visur tampaus ir stengiuos piskint su juo jei nepamirstu. smile.gif


OJE - liuks nuoroda! thumbup.gif

Puski - laaabai! Man sis skrebukas fainiausias is visu jusu skrebuku! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Laba  

Kas ka skrebinat?

Sveikas 4u.gif
Pasigedau tavo skrebuku jau...

As vakar baigiau jau net trecia skrebuka su konkurso remeju kit'u
karsta.gif ...bandau priskrebinti daugiau Websteriuku LOs negu ader tongue.gif
Kzkp ne taip jau sudetinga kaip viska isivaizdavau pradzioj tik gavus kit'a. Kada viskas pateikta ir daugmaz apribota, susitaupo laikas kadangi tada nera tos galimybes apziureti 100-ta popieriuku vardan tai kad rasti ta 'perfect' viena. Puoli darbuotis, dadedi kelias savo detales, ir per viena vakara gaunasi skrebukas thumbup.gif

O atvirukas...galimybe kad tai bus mano 4-tas darbelis remejams. Bet tai juk turejo buti mano trecias, o issisukau. biggrin.gif Nera mano jokio noro skrebinti atvirukus.
QUOTE
Jei bus gaminanciu ir matanciu,kad neisipaisys i scrappinglt organizuojamo netradicinio konkurso terminus, pasistengsime terimina pratesti. Tad ramia galva galite pradeti 

Kad 1-2 d. pratesimas man maza ka pakeis. ax.gif Ka as planuoju yra visa zodzio prasme grandiozinis darbas. Beabejo kad pradesiu, bet l.l abejoju ar spesiu.
QUOTE
Pradejau pjaustyti ta knygele pagal scrapping konkursa... tokia nediduke ir net nelabai stora knygute.... O ranku nebejauciu   Bet gavosi visai neblogai  Bent jau kol kas

Reiskia kad labai grazus darbelis bus ir sulauks ivertinimo. Man taip buvo su pastaruoju skrebuku kuri ST spausdino zurnale. Kol su peiliuku ispjausciau ta ziedlapiu saka, tai nepajutau 2 pirstu galiuku virs savaites...visiskai nutirpo blink.gif
Bet pasirodo kad tai buvo verta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 21 balandžio 2011 - 14:18
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 04 21, 15:00)
Reiskia kad labai grazus darbelis bus ir sulauks ivertinimo.

Tiesa sakant, nepavyko labai dailiai ispjaustyt blush2.gif Bet tiek jau to smile.gif
As kazkada cia seniau maciau kazkokiam bloge (bet jau nebeatkapstau), kad tas skyles knygoje pjove su skylamusiu - tuo, kuris pasideda ANT lapo, ir bet kur gali iskirsti. Gal toks pjaustymo variantas geresnis smile.gif
Atsakyti
Zmogiuk: o ar tu pirma suklijavai lapus pries pjaustant? ir patariama su tais 'bull dog clips' susegti...kiek literaturos esu skaicius apie tokias knygas/dezutes, visur labai pabreziama kad reikia pirma suklijuoti lapu kupsteliais (kaip Aurelijos pavyz.)
Taip pat, galbut peiliukas nenaujas o nudiles?
user posted image

QUOTE
kad tas skyles knygoje pjove su skylamusiu - tuo, kuris pasideda ANT lapo, ir bet kur gali iskirsti. Gal toks pjaustymo variantas geresnis

bigsmile.gif reiketu man pameginti.
Turiu toki Martha Steward kvadratini (ne vingiuota kaip pavyz.) 'Around the page punch'. Jis galingas kad manau per keleta pslp. pramustu tiksliai.
Galvoju kad mano knygai/dezutei noreciau ispjauti ir knygos kieta virseli su peiliuku, o viduj padaryti tokius du mazesnius kompartmentus su tokiu skylamusiu.
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 04 21, 18:01)
Zmogiuk: o ar tu pirma suklijavai lapus pries pjaustant? ir patariama su tais 'bull dog clips' susegti...kiek literaturos esu skaicius apie tokias knygas/dezutes, visur labai pabreziama kad reikia pirma suklijuoti lapu kupsteliais (kaip Aurelijos pavyz.)
Taip pat, galbut peiliukas nenaujas o nudiles?
bigsmile.gif  reiketu man pameginti.
Turiu toki Martha Steward kvadratini (ne vingiuota kaip pavyz.) 'Around the page punch'. Jis galingas kad manau per keleta pslp. pramustu tiksliai.
Galvoju kad mano knygai/dezutei noreciau ispjauti ir knygos kieta virseli su peiliuku, o viduj padaryti tokius du mazesnius kompartmentus su tokiu skylamusiu.

Suklijavau suklijavau, bet man rodos, kad per daug puslapiu suklijavau, todel gavosi tokie stori blokeliai, ir todel taip sunku ir buvo pjauti smile.gif

Aga, apie toki ir kalbejau skylamusi bigsmile.gif
Atsakyti
Knyguciu konkurso termina pratesem iki geguzes 4 d. 22 val. LT laiku. taip kad darbstuoles turit dar papildomas 4 dieneles 4u.gif (terminai yra nurodyti po konkurso baneriu scrappinglt tinklarastyje) 4u.gif Oj laukiam laukiam,mes knygeliu laukiam biggrin.gif
Atsakyti
Dar du sveikinimai gimtadienio proga smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi13: 23 balandžio 2011 - 14:26