Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

mano websterinis
user posted image

Irma dabar laukiam tavojo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Irma dabar laukiam tavojo

kad butu daugiau geltonos spalvos tai butu labai panasus biggrin.gif pas mane pagridines spalvos: melyna, raudona, geltona...o roziu lapukai net tie patys kaip tavo skrebuky:D
Si karta turejau darbuotis su dovanotu kit'u...tad bandziau minimaliai naudoti kita produkcija, bet i si rinkinuka dar buvo imaisyta Jenni Bowlin vintage popieriuku kurie labai tinka prie Websteriu....si vakara bandysiu galutinai sumesti.

P.S. pamirsau dar dadeti kad savo skrebuko negalesiu rodyti iki geguzes 15. As esu kaip studente anksciau baigdama namu darbus is anksto kad veliau nereiketu apie tai rupintis biggrin.gif . Geguzes men. abu konkursiniai jau suskrebinti, dabar galesiu skrebinti sau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 18 balandžio 2011 - 19:36
nu tai dabar menesi reikes kankintis ir laukti cool.gif cool.gif
Atsakyti
grazus darbeliai merginos! 4u.gif

Pas mus taip silta net +22 tai skrebas dabar tikrai atsotogu iskeliaves kur tai....saule ir siluma mane labai blasko, nebegaliu susikaupti ir ka mintyse sukurti.... blush2.gif
Atsakyti
Ader koks puikus skrebukas thumbup.gif Bet mergaitė tai tikra tavo kopija. Oi kokia gražutė
Papildyta:
Rodausi su savo atviruku:
user posted image
Daugiau nuotraukyčių rasite mano tinklaraštyje
http://mano-mazutis-...u-kisenuku.html
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2011 04 19, 00:30)
nu tai dabar menesi reikes kankintis ir laukti  cool.gif  cool.gif

Yep mirksiukas.gif Esu jau uzbaigus du nerodytus skrebukus...turbut taip buvo nulemta kadangi siandien pamacius nauja scrapping.lt konkursa bigsmile.gif supratau kad taip reikejo jog pilnai galeciau pasinerti i nauja projekta.
QUOTE
Pas mus taip silta net +22 tai skrebas dabar tikrai atsotogu iskeliaves kur tai....saule ir siluma mane labai blasko, nebegaliu susikaupti ir ka mintyse sukurti....

o pas mus "London fog' oras rolleyes.gif pastoviai lyja, apsiniauke, musu soda net apseme....taip miego traukia toks oras, nors 100-tas darbu ir planu dar nepradeta.
QUOTE
Rodausi su savo atviruku:

labai kruopsciai atliktas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 19 balandžio 2011 - 20:56
Kristi labai dailus atvirukas! o yra lietuvisku stampu prekyboje? bigsmile.gif

Irma nekas, kad tavo sodas semiasi, kad tik i namus nepradetu verztis....brrrr... blink.gif
Atsakyti
Labas rytas, darbininkes 4u.gif
Kaip sauniai skrebinat, vis uzsuku paziuret, bet paciai kazkaip nera ikvepimo jau kuris laikas... Tiksliau, iki siandienos, kol nepasidomejau, koki ten konkursa Irma atrado smile.gif Pamaciau uzduoti ir jau dabar noriu pulti gaminti lotuliukas.gif (ypac, kai zinau, kur gales ta daikta panaudoti praktiskai thumbup.gif )

Atsakyti
labux


imesiu cia nuoroda, radau vyrukus skrebintojus, tai pagalvojau apie Igna , gal idomu bus mirksiukas.gif
http://scrapwaves.blogspot.com/
Atsakyti
Irma jau senai taip rodeisi, taip laukiu tavo nauju darbeliu!!!

Kristi grazus atvirukas thumbup.gif

O cia mano vakarykstis darbelis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 04 20, 01:02)
Labas rytas, darbininkes  4u.gif
Kaip sauniai skrebinat, vis uzsuku paziuret, bet paciai kazkaip nera ikvepimo jau kuris laikas... Tiksliau, iki siandienos, kol nepasidomejau, koki ten konkursa Irma atrado smile.gif Pamaciau uzduoti ir jau dabar noriu pulti gaminti  lotuliukas.gif (ypac, kai zinau, kur gales ta daikta panaudoti praktiskai  thumbup.gif )

As kaip tik apie tave pagalvojau Zmogiuk....juk istiesu bus proga kur panaudoti, beabejo wink.gif
As esu ikvepta pulti ir pasinerti i si konkursini projekta, bet paaiskejo tik vakar kad mano dizaineres pareigos su dovanotu kit'u nesibaigia su siais 2 skrebukais, o jie tikisi 3-4, tad bandysiu bent dar atviruka pagaminti...zinau blink.gif as ir atvirukai blink.gif lotuliukas.gif gausis tragedija...
Scrapping konkursui esu suplanavus knyga dezute klijuota ant paveikslo...tai cia butu nemazas asambliazo projektas is daugel daliu, atskiru techniku.
Man tik gaila kad siam konkursui scrapping komanda tiek mazai laiko skiria...juk daugmaz tik sav. doh.gif Abejoju ar spesiu, bet baigsiu nors paveluotai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 20 balandžio 2011 - 14:34
Jei bus gaminanciu ir matanciu,kad neisipaisys i scrappinglt organizuojamo netradicinio konkurso terminus, pasistengsime terimina pratesti. Tad ramia galva galite pradeti 4u.gif
Atsakyti