Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Spejau sukonkursiniu 100 dalyve esu bigsmile.gif
user posted image


Atsakyti
Sveikos mergaites,as su klausimu
Noriu ismokti daryti atvirukus ir mąstau apie Spalvu namu kursus,gal kuri buvote juose,ar verta,ar naudinga?
Ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
na kadangi as pazistu saunias merginas kurios tai organizuoja. tai galiu pasakyt kad verta. nueik, susipazinsi su medziagom, kompozicijos ismoksi, ir manau netgi kaip graziai nufotografuoti irgi tau parodys.
Atsakyti
Aš rodausi su švėžiena ... daugiau nebeturiu tikrai ...
smulkiau

user posted image

Aš kaip ne visi ... šaltis visus varo iš proto ... o aš va jums ... Kalėdos doh.gif
Atsakyti
Sanrita ir Glide, labai labai nuostabus darbai! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2011 04 14, 12:59)
na kadangi as pazistu saunias merginas kurios tai organizuoja. tai galiu pasakyt kad verta. nueik, susipazinsi su medziagom, kompozicijos ismoksi, ir manau netgi kaip graziai nufotografuoti irgi tau parodys.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
sanrita, glide, sauniai pasidarbavot.
man nemaiso kaledos, svarbu grazu skrebuka pamatyt biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Sekantis Once Upon a Sketch tarptautinis konkursas jau paskelbtas clap.gif

Stai mano konkursinis skrebukas...tiksliau net nezinau kaip ji pavadinti g.gif ...tai ir skrebukas, ir tapyba ir dekupazas... Apibudinimui, 'mixed media' tikriausiai labiausiai tiktu.

Kvieciu pas save i svecius paziuret i viska is arciau ir is toliau smile.gif
cia

Kaip visada, visokio plauko komentaru laukiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 14 balandžio 2011 - 21:49
Labas rytas biggrin.gif

Toki grazu ryta atnesu savo darbeli mirksiukas.gif kuri kaip visad uzsukite apziureti i svecius ax.gif
Atsakyti
Visu darbai tikrai labai labai grazus! Labiau pakomentuosiu deje, taciau blog'uose. unsure.gif

Na ir mano:

user posted image
Atsakyti
Ignai, saunuolis . Jau matau tavo stiliu, ypac paskutiniai keli darbai tokie vientisi tau gaunasi. thumbup.gif
Atsakyti
Ignai tavo atvirute superine!!! Man labai patinka, apskritai tavo atvirutes, tokios kitokios!! Ir man ziauriai fainos!! Saunuolis, taip ir toliau!!! thumbup.gif

O as atskrieju su savo nauju darbeliu assa.gif biggrin.gif
Isbandziau websters popieriukus, visai man patiko didis.gif didis.gif
user posted image

Is arciau apziuret lekiam cia group.gif
Atsakyti