Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Leja1 oho kokie puosnus atvirukai!!! Tikras pavasaris!! Gal prikviesi tu mum ji, tikekimes smile.gif

Irma, geras!!! Nerealu, tai jau lauksiu, kada pamatysiu, ka ji sukurs, nes ten jos visos man nerealios!!! Bet isivazduoju apie kuria kalbi, nes ziurinejau kad viena ten visko daug nerealaus pasigamina, zaviuosi tokiom moterim, nes as kol prisiruosiu ka nors pasigamint. Beto mane zavi ir tai, kad jos turi po visa kruva vaiku, viena 8, kita 4 eina sau!!! Ir dar sugeba rast laiko skrebinimui smile.gif Tiesiog zaviuosi nesustodama!! smile.gif
Atsakyti
Leja1: grazu l.l.l 4u.gif
Atsakyti
[quote=Puskis,2011 04 12, 17:32]
Leja1 oho kokie puosnus atvirukai!!! Tikras pavasaris!! Gal prikviesi tu mum ji, tikekimes smile.gif

Niu, tas pavasaris...ir as jau kaip laukiu, o SM kolektivas vis snaigem "apsibarstes", ir nenori keisti savo fono doh.gif

Aciu, Skrebuke Irma, as jau taip noriu pasiziureti vel i tavaja interpretacija tu Websteriuku, jau ankstesnieji tai labai tokie mieli buvo 4u.gif

Dar keleta, kad jau visi vakarieniauja tiek ilgai smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

ir skrebukas -

user posted image
Atsakyti
Leja, labai gražūs ir romantiški tavo atvirukai bigsmile.gif

Puski, nerealiai žavingas varliukas ir darbelis labai gražiai nerūpestingai sumėtytas thumbup.gif

O aš atsinešu atviruką, kuris jau keliauja į Vokietiją Velykoms smile.gif

user posted image
Atsakyti
Leja, atvirukai mamai nepakartojami ... nu grožis nerealus thumbup.gif
Atsakyti
Leja, man zandikaulis atsidare, kazkodel labai uzkabino tavo atvirukai wub.gif gal, kad mamos pasiilgau, labai grazu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2011 04 11, 23:12)
Sveikos mergaites,
labai ieskau tissue popieriaus... Gal esate uzmaciusios, kur jo galima butu nusipirkti? Ir kokia mazdaug kaina?

Buciau labai dekinga smile.gif


Pasižiūrėk spalvu namuose:

cia
Atsakyti
Paruošiau skrebuką konkursiniam Once Upon A ... Sketch:

Pasakojimas ir technika: čia

Ar matėte, kiek dalyvių ? doh.gif blink.gif aš 84, o dar iki pabaigos beveik para laiko blink.gif
Atsakyti
Aha, ir aš šiandien pažiūrėjau kiek dar laiko liko, ar spesiu ir pamačiau koks kiekis dalyvių thumbup.gif

Tiek grožybių prisižiūrėjau, fantastika wub.gif Nepykit, labai užsiėmusi pastarosiom savaitėm nekomentuosiu kiekvieno atskirai, matot, net nei vieno darbo nėra doh.gif tai tikiuosi po švenčių grįšiu į vėžes, kitaip depresija užpuls lotuliukas.gif
Atsakyti
Leja1 ir As sol: NUOSTABU...kokių grožybių prikūrėt bigsmile.gif
Atsakyti
Šaunumėlis. Na ir gražių atvirukų prigaminote.
Assol kaip gerai atrodo oranžinė spalva atvirukyje. Taip pagyvina hm tiesiog pavasriškas dvelksmas
Lėja1 na ir gražių darbelių pridarei ir tiek daug. Visi tokie mieli ir matosi, kad daug į juos širdies ydėjai
O štai maniškė krūvelė
user posted image
Linksmos lipnių lapelių knygutės, praskaidrinti draugams nuotaikas biggrin.gif
Daugiau nuotraukų mano tinklaraštyje
http://mano-mazutis-...u-knygutes.html
Atsakyti
Leja, prabangiai tu cia pasidarbavai wow bigsmile.gif .
Assol toks neeilinis tavo atvirukas, labai fainas.
kristi pakomentavau bloge 4u.gif

Sanrita, einu taviski apziuret is arciau mirksiukas.gif
Atsakyti