Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

QUOTE(justess22 @ 2011 02 28, 01:21)
Glide, tu tikrai turbinė  lotuliukas.gif Neįsivaizduoju, kaip su dviem mažyliais spėji tiek paskrebint, padirbti ir dar Kaziukui pasiruošt blink.gif Jei ne paslaptis, tai gal Kaziuke kokias atvirutes pardavinėsit ar šiaip ką susijusį su SB?

gal cia tik taip atrodo, man tai nesijaucia kad labai daug nuveikciau blush2.gif
Ne, ne su skrebu i Kaziuka, nors kelias atvirutes iduosiu SB. Gi dedes nuostabus azuoliniai ir ne tik medinukai, tai juos vesimes. Kelias dezutes pati padekoravau su rub on'sais Baisic Grey, tai nuostabiai atrodo wub.gif Kai nufotografuosiu imesiu i bloga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 02 28, 14:48)
gal cia tik taip atrodo, man tai nesijaucia kad labai daug nuveikciau blush2.gif
Ne, ne su skrebu i Kaziuka, nors kelias atvirutes iduosiu SB. Gi dedes nuostabus azuoliniai ir ne tik medinukai, tai juos vesimes. Kelias dezutes pati padekoravau su rub on'sais Baisic Grey, tai nuostabiai atrodo wub.gif  Kai nufotografuosiu imesiu i bloga mirksiukas.gif

oi, kaip įdomu bus pamatyt su rubonais dekoruotus daiktelius 4u.gif Ir sėkmės šeimynai Kaziuke wink.gif O gal kas su skrebo darbeliais ruošiasi dalyvaut? Įdomu, kaip seksis, ar žmonėms įdomūs tie darbukai ax.gif Galvoju, gal kitais metais irgi kažką Kaziukui pamąstyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Kelias dezutes pati padekoravau su rub on'sais Baisic Grey, tai nuostabiai atrodo  Kai nufotografuosiu imesiu i bloga

bigsmile.gif oi, labai laukiu pamatyti

***Primenu... kad mano tinklarascio konkursas baigiasi siandien...turim dvi dalyves, o gal dar atsiras tu kurios iki paskutines valandos darbuojasi?

As taip nekantrauju siandien laukdama siuntinuko ax.gif jau pries savaite uzsakiau Stampers Anonymous stampuku,...jie randasi mano miestely, o iki siol dar neatsiunte unsure.gif (nors raso kad uzsakymas gali uztrukti iki 3 sav.)
QUOTE
Tai atviruku atskiros temos nebebus ? 

kad ten ta tema merdi...drasiai kelkit cia atvirukus bei visus kitus skrebiskus darbelius...tema bus aktyvesne mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 28 vasario 2011 - 17:10
man irgi atrodo, kad geriau čia daugiau ir įvairesnių darbelių wink.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2011 02 28, 18:21)
man irgi atrodo, kad geriau čia daugiau ir įvairesnių darbelių wink.gif

drinks_cheers.gif as irgi uz tai biggrin.gif

Irma, ka ten uzsisakei? bigsmile.gif
As tai laukiu Big Bite 2 ax.gif (MB vel staigmena padare blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 02 28, 13:17)
drinks_cheers.gif as irgi uz tai biggrin.gif

Irma, ka ten uzsisakei?  bigsmile.gif
As tai laukiu Big Bite 2  ax.gif  (MB vel staigmena padare  blush2.gif )

O kas cia Big Bite 2...koks patobulintas krokodilas? g.gif

Ai, as ten ivairiai uzsisakiau is cia blush2.gif ...senesniu stampuku po (vt.) ir visiskai nauju tik CHA debiutu pristatomu rinkinuku wub.gif . Esu suplanavus net kelis konkrecius skrebukus, ir nuotraukas siandien atsiemiau, o stampuku dar nera g.gif

Labai norejau uzsisakyti ta "Post Card" kaip Tavajam pastarajam LO, bet ju visu rinkinuka imti man pasirode kad per daug tu "Post Card"...vien tik kad sriftas skirtingas...kiek man ju prireiks doh.gif O tu pirkai viena ar visa rinkini?
Va, apie sita kalbu.
* Dar labai uzsimaniau keliu Crafters Workshop traferetu...taip tiktu su tais purskiamais Glimmer Mist wub.gif bet man reikia stabdyti keliem men.po tokio uzsakymo blush2.gif
Medziai
skaiciai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 28 vasario 2011 - 22:30
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 28, 22:01)


Atsakiau priemoniu temoje 4u.gif
Atsakyti
Pasirodysiu su nauju atviruku...išbandžiau spalvinimą su Letraset Promarkeriais ir naujus antspaudukus ax.gif

user posted image
didesnė foto čia
Atsakyti
QUOTE
Pasirodysiu su nauju atviruku...išbandžiau spalvinimą su Letraset Promarkeriais ir naujus antspaudukus 

patiko thumbup.gif flomasteriu toks efektas kad lyg su akvarele spalvinta.
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 28, 23:01)

Ai, as ten ivairiai uzsisakiau is cia blush2.gif ...senesniu stampuku po (vt.) ir visiskai nauju tik CHA debiutu pristatomu rinkinuku wub.gif . Esu suplanavus net kelis konkrecius skrebukus, ir nuotraukas siandien atsiemiau, o stampuku dar nera g.gif


Nerealus stampukai, net negaleciau issirinkti, visu noreciau lotuliukas.gif

QUOTE(justess22 @ 2011 03 01, 02:03)
Pasirodysiu su nauju atviruku...išbandžiau spalvinimą su Letraset Promarkeriais ir naujus antspaudukus ax.gif


Oi koks mielas, ir tikrai labai graziai nuspalvinai thumbup.gif man tie meskiukai isvis nerealus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2011 03 01, 01:03)
Pasirodysiu su nauju atviruku...išbandžiau spalvinimą su Letraset Promarkeriais ir naujus antspaudukus ax.gif


Jeigu nebutum pasakius, galvociau, kad cia gatavas rastuotas popierius. Nerealiai graziai nuspalvinai bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
juste, labai gražus atvirukas wub.gif man tie meškiai irgi labai labai wub.gif

na, po ilgo tylėjimo pasirodysiu su vakarykščiu greituku blush2.gif nieko ypatingo
user posted image
daugiau foto ir aprašymas bloge 4u.gif
Atsakyti