Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Irma, man tavo problemas lotuliukas.gif
man tai websteriai pasizymi labai gera funkcija, i juos galima nuotraukas integruoti, arba is ju galima iskarpyti daug visokiu motyvu ir juos panaudot skrebukuose.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2011 04 11, 08:12)
Irma, man tavo problemas  lotuliukas.gif
man tai websteriai pasizymi labai gera funkcija, i juos galima nuotraukas integruoti, arba is ju galima iskarpyti daug visokiu motyvu ir juos panaudot skrebukuose.

taip greiciausia ir padarysiu kadangi visumoj, Websteriu rastuotas popieriukas man per margas. Atrodo uzdedi nuotrauka, pavadinima ir nieko daugiau nereikia...o man atvirksciai, patinka paciai parinkti detales, papuosimus ir visa kita atribiutika.
Nu kaip nors susidorosiu... g.gif
Atsakyti
tie popieriukai tinginiams, bet net ir ant tokiu margu galima dar daugiau primargint. be to ju antra puse dazniausiai buna pakankamai rami, kad butu galima panaudot kaip fona.
Atsakyti
Sveikos mergaites,
labai ieskau tissue popieriaus... Gal esate uzmaciusios, kur jo galima butu nusipirkti? Ir kokia mazdaug kaina?

Buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
kas cia per popierius toks?
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2011 04 12, 09:13)
kas cia per popierius toks?


Na jis toks labai labai lengvutis....
I pirkiniu maiselius kazka panasaus deda (cia uzsieny gal populiariau)...
user posted image

Gal matet bent jau panasu koki, nes man didelio kiekio reikia, buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
tai cia tipo kaip silkinis popierius, plonas toks. jo yra vilniuj tiimari parduotuvej. pries savaite pirkau uz pakuote mokejau 2 litus. nemazai jo ten yra. buvo visokiu spalvu.
Atsakyti
Pagaliau pubikuoju savo darytą praėjusiam konkursiniam: "Kodėl aš skrebinu" darbelį (negalėjau paskelbti bloge, nes buvo miręs kompas)
čia Iškasiau net pirmąjį sąvo skrebuką doh.gif tikiuosi matote mano keturių metų patobulėjimą blush2.gif
Esu iškepusi dar du karsta.gif tai kad jūsų neapkrauti ... publikuosiu po vieną į dieną lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanrita: 12 balandžio 2011 - 13:54
QUOTE(Sanrita @ 2011 04 12, 06:50)
Pagaliau pubikuoju savo darytą praėjusiam konkursiniam: "Kodėl aš skrebinu" darbelį (negalėjau paskelbti bloge, nes buvo miręs kompas)
čia Iškasiau net pirmąjį sąvo skrebuką  doh.gif tikiuosi matote mano keturių metų patobulėjimą  blush2.gif
Esu iškepusi dar du  karsta.gif tai kad jūsų neapkrauti ... publikuosiu po vieną į dieną  lotuliukas.gif

pakomentavau bloge wink.gif
Lauksiu kitu skrebuku, jei turi laiko siandien, tai ikelk dar ir antra wink.gif

As esu suskrebinus viena nerodyta, bet mano muza atostogauja...uzsakiau kelius trafaretus, ir labai laukiu siuntinuko.
Atsakyti
Sanrita puikus darbelis, labai fainai, kad idejai senus darbelius palyginimui!! Beje rodyk ir daugiau darbeliu, visad idomu akis paganyt smile.gif

O as irgi duosiu i ka paziureti. Tik uzsukit i svecius ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Puskis: nenorejau rasyti tavo bloge kadangi tai turi buti paslaptis ax.gif , bet...
Is tavo pateiktu nuorodu, nenoriu isduoti kuri, bet viena is tavo minetu skrebuku, as paprasiau kad butu pakviestine dizainere naujam blogui ir ji sutiko!!! (Tik veliau siais metais wink.gif Jos darbai visi NEREALUS tiesiog...tiek sluoksniavimo, detaliu- daugel is kuriu ji pati pasigamina.
Atsakyti
Labukas!
Pasibandziau ir as su atvirutem, bet ir skrebuku nepairstu, tik sikart miniukas, ikelsiu veliau, kad nebutu cia manes perdaug blush2.gif ir einu, kad jau kviecia, i svecius apsiziureti bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti