Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

QUOTE
Irma, tavo mazasis labai i tave cia panasus, tikras tu

Turi omeny toks suruges lotuliukas.gif ...jo, as tokia tampu kada neskrebinu virs savaites.
QUOTE
O as isleidziu skrebuka atostogu siek tiek...savaitei, pora, bus matyt! kodel, veliau pasakysiu 

Kuri skrebuka? si konkursini? Sprendziu kad gal i spauda kur pridavei ir prieme bigsmile.gif
QUOTE
O man bedos su kompu... MB pasistenge, ir... as greiciausiai visi mano duomenys pradingo nesugrazinamai  O back-up'o neturiu... labai liudna... uztat dabar esu teiseta okupante MB kompo. Nors tokia paguoda

uzuojauta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 04 03, 22:11)
Turi omeny toks suruges  lotuliukas.gif ...jo, as tokia tampu kada neskrebinu virs savaites.

Kuri skrebuka? si konkursini? Sprendziu kad gal i spauda kur pridavei ir prieme bigsmile.gif

uzuojauta verysad.gif


Ai, nu juk zinai ka turejau omeny, tavo bruozus, grazus berniukas, kaip jau ir sakiau, labai israiskingas ax.gif

Ne, turejau omeny skrebinima i atostogas isleidziu, savo kurybine gyslele paatostogaut! biggrin.gif

Zmogiuke mano nuotraukos 5 metu rinktos ir seivintos kompe buvo numire su kietu disku...siule atstatyt kieta diska uz 500 litu, pagailejau....gerai kad emeilus siusdavau kam su foto, ten issisaugojo...O dabar turiu external storage nusipirkus, jau keli men, bet ir vel nera laiko-noro-nezinau kaip ten ka sujungt, nepabandzius...viena diena... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE
Ne, turejau omeny skrebinima i atostogas isleidziu, savo kurybine gyslele paatostogaut! 

Isleidai, o muza pas mane atvyko tongue.gif ...siandien baigiau toki man netipiska skrebuka: 'mixed media': tapyba, dekupazas, piesimas...ir dar visokiu biesu primaisyta, tik ax.gif gaila kad negaliu rodyti iki balandzio 15 (naujam konkursui gaminau).
Esu be galo laiminga rezultatu bigsmile.gif ...pasirodo man sekasi skrebnti netiksliai, pritaskytai bei 'sumestiniu' stilium.
QUOTE
Ai, nu juk zinai ka turejau omeny, tavo bruozus, grazus berniukas, kaip jau ir sakiau, labai israiskingas 

Sakai?...o man jis labiau i tevo bruozus panasus, bet va charakteris tai grynai, nuluptas 'mini me' biggrin.gif
Atsakyti
Darbelis greitutis 4u.gif
http://www.flickr.co...N05/5587809033/
Darytas Once Upon A... Sketch konkursui. Fotografuojant skrebuka nesekmes buvo... Niekaip nesugebejau kampu islyginti, nuotraukyte zvilga... Jeigu turesiu geresni rezultata, tada ikelsiu ir i konkursini puslapiuka. Tiesa, tekstuke "uzpeckiojau" savo darbo vieta tongue.gif
Man taip patiko sita schemute, kad tikrai darysiu dar ne viena skrebuka pagal ja thumbup.gif
Ir labai sveikinu Lawrute!!! Laukiam naujojo Irmos konkurso ax.gif
Atsakyti
Irma, as irgi pagalvojau, kad sunus is isvaizdos panasus i tave, sako geras zenklas smile.gif
Amira 4, man atrodo visai gerai nufotografavai, o nuotraukos blizgesys is pradziu galvojau specialiai padarytas biggrin.gif Beje sekmes konkurse mirksiukas.gif

As irgi nusprendziau sudalyvauti Once Upon A.. Sketh pirmam konkurse. Stai ka sukuriau...
user posted image

Daugiau mano bloge biggrin.gif
Atsakyti
Vėl kiek grožių užderėjo, ryt prisesiu pašniukštinėti detaliau bigsmile.gif
Aš irgi taip noriu sudalyvauti, bet net nežinau ar su visais užpuolusiais darbais susitvarkysiu laiku doh.gif Kol kas padariau tik atvirutę brangiai mamytei:
user posted image
Atsakyti
Uzejo konkursiniu darbeliu manija lotuliukas.gif Vakar nakti padariau darbeli tradicinio skrebuko konkursui #12, o dabar jau su nekantrumu laukiu naujo Irmos konkursinio, jau tiesa pasakius laukiu kelinta diena, laaabai idomu, kokia si karta bus tema bigsmile.gif

O kolkas pristatau savo konkursinuka, jau minetam scrapping.lt konkursui
user posted image

Daugiau mano kampelyje friends.gif
Atsakyti
QUOTE
Uzejo konkursiniu darbeliu manija  Vakar nakti padariau darbeli tradicinio skrebuko konkursui #12, o dabar jau su nekantrumu laukiu naujo Irmos konkursinio, jau tiesa pasakius laukiu kelinta diena, laaabai idomu, kokia si karta bus tema 

O kolkas pristatau savo konkursinuka, jau minetam scrapping.lt konkursui


Nuostabus skrebukas!!!! sekmes konkurse, palikau komentara tavo namuciuose wink.gif

O naujam konkursui pakolkas pauze. Vakar savam bloge pradejau ruosti irasa tema: "Kaip fotografuoti skrebukus be dienos sviesos?" Jei butu tik anglu k., tai seniai buciau jau pristacius doh.gif uzsiknisu su tais vertimais blush2.gif
Atsakyti
Puski, apziurejau tavo konkursinuka, siltutis toks, labai grazi nuotrauka.

As irgi konkursinuka pagaminau, kazkas gal jau matet, o kam smalsu uzeikit i bloga mirksiukas.gif

pagaliau pasiemiau susni nuotrauku nuo pat kaledu tai turesiu ka veikt. biggrin.gif

dar sugalvojau klientams pagamint tokias verslo dovaneles, tai kai jau turesiu bent kelias pasirodysiu.
Atsakyti
Tai jau tikrai Irma, suprantu, ka turi galvoje kalbedama apie dvi kalbas.... blink.gif as irgi sumasciau, kad reik dviem kalbom rasyt, nes man paciai patinka, kai uzsienieciu bloguose buna ir angliskai, ne tik gimta kalba, gi idomu buna paskaityt, kaip, kas ir kodel smile.gif todel ir nusprendziau ir as taip daryt, tik laiko tai uzsima tikrai nemazai, o dar kiek klaidu pridarau... nu bet esme gal supranta zmones ax.gif biggrin.gif tikekimes biggrin.gif
Atsakyti
Savam bloge įkėliau mega straipsnį tema: "Kaip fotografuoti skrebukus be dienos šviesos/patalpoj", bet ax.gif blush2.gif užsiknisau su vertimu į lietuvių k. Galbūt atsiras svanorių man pagelbėti, būčiau labai dėkinga wub.gif
čia
Atsakyti
Irma, jei reikia pagalbos, mielai padėsiu 4u.gif
Atsakyti