Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

QUOTE(Sofija2 @ 2011 04 01, 03:33)
oii, mergaitės... "Išgimdžiau" pirmąjį skrebuką  blush2.gif
Bandau jį pristatyt kaip konkursinį, nors aišku jis dar to nevertas  doh.gif
Labai nebauskit ir nedaužykit per šonus, stengsiuosi, mokinsiuosi, tobulėsiu  mirksiukas.gif

http://www.flickr.co...N08/5579196168/

*** kam kompleksuotis? Puikus pirmas konkursinis ir sveikinu!!! su pirmu skrebuku. Reikejo ikelti i mano blogo konkurso tema (uz Tave ikelsiu, OK?)
Kokia ten masinele nuotraukoj?

***Konkursas bus pratestas iki sekmadienio 7 ryto, jei dar kas nori speti wink.gif
QUOTE
Irma, tavo pamokos laukiu kaip niekad. Man labai aktualu, nes ir dieną saulės mano rajone minimumas ...

Mano gyvenamoj vietoj saules mum mazai tenka...uzvakar dar gerokai pasnigo doh.gif

***Dar norejau uzsiminti apie nauja konkursu saita Once Upon a Sketch:
Rasykite savo gimtaja kalba, ar ta kalba kuria kalbate namie, seimoj tarpusavy. Juk skrebinate sau, seimai ir saviem albumam. Anglu k. pavadinimas ar tekstas nepagerins Jusu sancu laimeti..tikrai! Tobulas skrebukas, liks tobuliu skrebuku nepaisant kalbos wink.gif

Pastaruoju metu pstebejau net kad JAV SB spaudos redakcija priima tarptautinius skrebukus; pavyz. CK zurnalas keliu cekoslovakiu skrebukus spausdina --juose nei vieno anglisko zodzio wink.gif
Atsakyti
Irma, puikios naujienos dėl konkursinio Once Upon a Sketch. Manau daugeliui bus lengviau apsispręsti dėl dalyvavimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sofija2 @ 2011 04 01, 11:33)
oii, mergaitės... "Išgimdžiau" pirmąjį skrebuką  blush2.gif
Bandau jį pristatyt kaip konkursinį, nors aišku jis dar to nevertas  doh.gif
Labai nebauskit ir nedaužykit per šonus, stengsiuosi, mokinsiuosi, tobulėsiu  mirksiukas.gif

http://www.flickr.co...N08/5579196168/

sveikinimai nugalejus savo baime ir iklimpus i skrebinimo liuna 4u.gif
Drasiai ir pirmyn 4u.gif
p.s
uz maciau labai labai nuostabiu nuotrauku tavo flickeryje ... gal kada ir jos bus suskrebintos.. 4u.gif ( cia ne baladzio 1 pokstas bigsmile.gif )
Atsakyti
Prisiruosiau sudaltvauti Irmos rengiamame konkusre, taigi pristatau savo konkursinuka cia 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Puski ir Sofijai komentarai palikti! 4u.gif

dekui Irma uz pratesima, as si karta kaip tai nesuspejau laiku.... blush2.gif
Atsakyti
Ufff, suspėjau karsta.gif

user posted image

daugiau http://neandertaliete.blogspot.com/
Atsakyti
palikau komentara bloge As Sol 4u.gif

Prasome uzsukti i mano bloga! ax.gif

Irma - kaip niekad daug dalvaujanciu! thumbup.gif
Atsakyti
smagumelis ir dalijablog ir As sol prisidejo prie konkursinio thumbup.gif thumbup.gif ...tik man pasiliko toks ispudis kad pradedat ruosti konkursini diena ar dvi pries termina lotuliukas.gif
Man pratest termina aisku kad nesunku mirksiukas.gif
Daugiau priduodanciu nelieka?
Atsakyti
Pakomentavau darbeilius bloguose wink.gif
Žiūriu visiškai pereinam į bendravima bloguose o čia tik pasirodom kas ką sukūrėm, gal nenumarinam forumo, ką blush2.gif

Sofija, šaunuolė, puikus pirmas darbas thumbup.gif Linkiu tobulėti, atrasti savo stilių ir mėgautis procesu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano mažasis asistentas išrinko konkurso: Kodėl aš skrebinu? nugalėtoją thumbup.gif
Užsukite čia.
P.S. nuotraukoj atrodo toks rimtas, o gal piktas(?) kadangi atitraukiau jį nuo TV- jo mėgiamų multikų biggrin.gif
*** *** ***
Kas ką skrebinat? Po man ilgos pertraukos (savaitės), sugrįžtu prie skrebo pailsėjus ir kupina naujų idėjų bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 03 balandžio 2011 - 15:26
Sveikinam Laurute, labai idomus/grazus jos darbas 4u.gif

Irma, tavo mazasis labai i tave cia panasus, tikras tu (lyg cia kas nuostabaus butu, juk tavo vaikas, cha, cha biggrin.gif
Ir ne, bent jau as niekad neskrebinau paskutine diena, ir nesu is tu kurie atidejineja ivykius ar veluoja ir t.t, panasiai...taip jau isejo si karta, dienos bego, bego, o as vis ilgiau ar is vis prisest negalejau, bet ta paskutine diena prailginta isgelbejo!

O as isleidziu skrebuka atostogu siek tiek...savaitei, pora, bus matyt! kodel, veliau pasakysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotta23: 03 balandžio 2011 - 18:18
Fainas konkursas buvo smile.gif Man patiko, nors pradzioj ir atrode, kad uzduotis labai sunki biggrin.gif

Glide, man kartais irgi taip atrodo, kad visas bendravimas i blogus numigravo, bet gal tik protarpiais?

O man bedos su kompu... MB pasistenge, ir... as greiciausiai visi mano duomenys pradingo nesugrazinamai verysad.gif O back-up'o neturiu... labai liudna... uztat dabar esu teiseta okupante MB kompo. Nors tokia paguoda smile.gif
Atsakyti