Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Sveikutes, as irgi turiu kai ka ax.gif Vakar isnaktinejau konkursini darbeli
http://www.flickr.co...N05/5576502918/
Pirma karteli tiek teksto publikuoju biggrin.gif Labai paprastutis skrebukas, bet vistiek "uzsiskaito" lotuliukas.gif
Geros jums visiems dienos! Man siandien laisvadienis (darbe), bet daug darbu laukia (namuose)... verysad.gif
Atsakyti
koks produktyvus vakaras vakar buvo thumbup.gif tiek darbelių prikūrėt thumbup.gif
ir aš vakar nesnaudžiau tongue.gif irgi padariau skrebuką... visai netikėtai ax.gif
na pasigyriau, einu jūsų darbų iš arčiau pasižiūrėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanrita @ 2011 03 31, 02:30)
Nesupratau  g.gif ko čia taip tylu  blink.gif

Tai va, įkėliau konkursinį, bet be ilgų išvedžiojimų ir komentarų ... nes vakar pradėjo zvimti ir leisti keistus garsus mano stacionarus kompas ir šiandien ryte jo nebeprikėliau iš mirusiųjų  verysad.gif Numirė su visomis mano programomis ir prisijungimais prie blogo. Iš nešiojamojo galiu tik publikuoti per fotki  blush2.gif

Svarbu - prisidaviau  thumbup.gif

maciau konkursini wub.gif thumbup.gif ...Sanrita, Amira butent tai ir turejau omeny, skelbdama si konkursini, kad rastiskai imazintumet sau, vaikam, bei busimai kartai priezasti(-)is kodel skrebinate. Labai idomu apziureti kitu skrebinimo vieteles smile.gif

Sanrita: sekmes su PC...tikiuosi viskas issispres!

Konkurso terminas balandzio 2 (7val ryto)... dar turite visa para (cia tom kurios naktineja mirksiukas.gif ).

P.S.**** is anksto pranesu kad kada po keliu dieneliu zadu paruosti bloge irasa tema: Kaip fotografuoti skrebukus nakti (be naturalios sviesos)? Jau nufotografavau savo visa procesa, bet negaliu pristatyti kadangi nuotraukose pavaizduotas nematytas skrebukas naujam konkursui.
Nzn ar zinote, bet beveik visi mano skrebukai fotkinti po 24 val. be jokios saules.
Uzvire si diskusija naujo konkurso dizaineriu kabiniete, kadangi daug kas ten "laukia dienos sviesos". Pagalvojau gal kam pravers si info. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Amira4 @ 2011 03 31, 02:58)
Sveikutes, as irgi turiu kai ka  ax.gif  Vakar isnaktinejau konkursini darbeli
http://www.flickr.co...N05/5576502918/
Pirma karteli tiek teksto publikuoju  biggrin.gif  Labai paprastutis skrebukas, bet vistiek "uzsiskaito"  lotuliukas.gif
Geros jums visiems dienos! Man siandien laisvadienis (darbe), bet daug darbu laukia (namuose)...  verysad.gif

komentaras flickr 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 31 kovo 2011 - 14:08
As su dar vienu darbeliu:
user posted image
Turbut ne visai mano stiliaus g.gif
Atsakyti
o Glide, kazkas labai grazaus matosi, kaip tu taip ir speji? manajam lyg dantukai kalasi, vienas neilgai pasedi, visai nebeleidzia man nieko biggrin.gif

Amira man patiko tavasis, grazus popiereliai ten tavo graziai sukomponuoti.... 4u.gif

Sanritos dar eisiu kazkur ieskot darbo... g.gif

Irma, o as galvojau tu skanuoji savo darbus...man vistiek dienos sviesa labiau patinka, zinau naktiniam fotografavimui spec lempos reiktu...

As konkursini norejau ir vis dar noriu padaryt, ir tikiuosi kad gal gal dar kaip nors kazka sukurpsiu (del laiko, nes kai kam kitam ruosiuosi), minti ir net visa sukomponavima galvoj turiu, reikia tik prisest....ech... doh.gif
Atsakyti
Sanrita, Amira, abieju tokie minimalistiniai ir tvarkingi thumbup.gif

QUOTE(lotta23 @ 2011 03 31, 17:12)
o Glide, kazkas labai grazaus matosi, kaip tu taip ir speji? manajam lyg dantukai kalasi, vienas neilgai pasedi, visai nebeleidzia man nieko  biggrin.gif

Nezinau kaip speju, turbut kuo daugiau darbo turiu tuo daugiau padarau wink.gif
Atsakyti
user posted image
Rodausi su pirmu skrebuku naujam tarptautiniam konkursų tinklaraščiui: Once Upon a Sketch....nu rodau tik gabaliuką smile.gif
Kviečiu visas skrebukes (-ą) wink.gif sudalyvauti...
Taisykles išverčiau į lietuvių k. savam bloge, čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 01 balandžio 2011 - 03:37
QUOTE
Irma, o as galvojau tu skanuoji savo darbus...man vistiek dienos sviesa labiau patinka, zinau naktiniam fotografavimui spec lempos reiktu...

Man dienos sviesa irgi patinka, bet skrebui randu laiko tik naktimis...yra kaip yra wink.gif

Skenuoju tiktai jei dvigubas skrebukas kad galeciau sujungti du pslp. ir parodyt kartu.
Siaip, skenavimas labiausiai tinka jei LO yra plokscia. Jei yra kokiu 3D iskylu, tai labai matosi nepageidaujami seseliai ir spalvas iskraipo.

Skeneri dabar pagrinde naudoju skenuoti senas filmo juostas kad paversti skaitmena, o skrebukus skenuot...jau seniai nedraugaujam.

Spec./fotografu lempu nereikia, tik lemputes pakeisti stalo lempose.
Sia info pateikti, bus mano sekantis projektas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 01 balandžio 2011 - 06:53
oii, mergaitės... "Išgimdžiau" pirmąjį skrebuką blush2.gif
Bandau jį pristatyt kaip konkursinį, nors aišku jis dar to nevertas doh.gif
Labai nebauskit ir nedaužykit per šonus, stengsiuosi, mokinsiuosi, tobulėsiu mirksiukas.gif

http://www.flickr.co...N08/5579196168/
Atsakyti
Apie nuklydimus i "arabijas" Irmai papasakojau cia smile.gif
http://www.flickr.co...N05/5576502918/
Atsakyti
Sofija, sveikinu prisijungus prie musu burelio. As irgi pradedanti:) Labai mielas tavo pirmasis darbelis. Grazi mintis - padaryti gelytes perejima is nuotraukos! Ir atiduodu pagarba Mazajam Princui... Giliu minciu galima rasti...
Atsakyti
Prisidedu prie sveikinimų Sofijai. Išties graži pradžia. Mintis su gėlės pratęsimu tikrai gera.
lotta, dar neieškok mano darbo ... MB namo nevažiuoja (dirba ne Lietuvoje) verysad.gif kompo su mano blogo valdymu irgi nėra. MB - kompiuteristas. Išsikviečiau jo kolegą dirbantį netolies ... jis sako, kad kietam diskui amen verysad.gif Pajungė be jokių mano duomenų, net neįsivaizduoju kas bus toliau ... Bet kokiu atveju laukiu (kaip niekad hihihi.gif ) MB ... labai ...
Glide, patiko širdučių panaudojimas. Tu man puikią mintį pametei mirksiukas.gif
Irma, tavo pamokos laukiu kaip niekad. Man labai aktualu, nes ir dieną saulės mano rajone minimumas ...
Atsakyti