Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

QUOTE(ader @ 2011 03 25, 21:49)
As irgi jau galiu pasirodyt su paskutiniu skrebuku. Kaip jau minejau nauju nuotrauku nera, tai traukiu is stalciu senienas. Bet kadangi tuomet dar nebuvau pradejusi skrebint, tai manau teisinga atsigrezt i praeiti ir skrebint senas nuotraukas  biggrin.gif


Toks jau berniukiskas, be gelyciu thumbup.gif
Sauniai sutaupei popieriu thumbup.gif isradingai wink.gif
O sakyk, kaip tu suembosinai visa pagrinda? Gi lapas 30*30 nelabai pro kokia masinyte lenda? g.gif
Atsakyti
nu jo berniukiskas, sunkiai man be tu gelyciu einasi, bet reikia kazkaip persilauzt biggrin.gif
embosinau su fiscars plokstelem ir tuo irankiuku su trim galvutem. tiesiog dejau po lapu ir bruzinau mazom atkarpelem. nesiekiau kad idealiai sueitu langeliai, svarbiausia kad visa plota padengtu. o paskui virsu nutryniau dilde.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2011 03 26, 15:24)
nu jo berniukiskas, sunkiai man be tu gelyciu einasi, bet reikia kazkaip persilauzt  biggrin.gif
embosinau su fiscars plokstelem ir tuo irankiuku su trim galvutem. tiesiog dejau po lapu ir bruzinau mazom atkarpelem. nesiekiau kad idealiai sueitu langeliai, svarbiausia kad visa plota padengtu. o paskui virsu nutryniau dilde.

supratau, rankiniu būdų. Aš irgi jį turiu, bet nekyla rankos vargti doh.gif
Atsinešu atvirutę:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2011 03 26, 06:03)

kaip faina kad yra tu kurios su manim dziaugiasi...aciu oro_buckis.gif
As pirma atlikau konkursini (visu dizaineriu LOs publikuos Balandzio 1)...sunku man patiketi kad esu tame dizaineriu bury, kadangi... ax.gif dekoratyvinis geletas stilius tenai valdo, bet nuramino mane kad mano skrebukai suteiks ivairoves. Pradzioj stresavau kazka 'nerealaus' skrebinti, bet finale suskrebinau grynai "Irmiska" skrebuka biggrin.gif

Dar geros naujienos...jei leisit pasigirti ax.gif siandiena pagaliau gavau balandzio men. Scrapbook Trends zurnala, kuriame mano antras skrebukas (tas apie kuri vavka uzsimine)... thumbup.gif neapsakoma laime bigsmile.gif Mano LO gavo net du puslapius, kaip dera kategorijos izangai. Atspausdino netgi mano aprasyma, kad emigravau i JAV is 'Lithuania'... cool.gif nerealus jausmas. Nufotkinsiu kada veliau, bet manau daugel pamena kuris skrebukas.
Atsakyti
Sveikinimai, sveikinimai Irma, tu tikrai to verta!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 27, 06:17)
kaip faina kad yra tu kurios su manim dziaugiasi...aciu  oro_buckis.gif

O kaip gi nesidziaugsi mirksiukas.gif Nors faktai zinomi, bet atidziai viska perskaiciau. Labai smagu, kad esi toje dizaineriu komandoje.
O del naujos publikacijos, tai galiu tik isivaizduoti tavo laime, vartant zurnala bigsmile.gif Ir dar netgi aprasyma idejo, super!

Balandzio pirma.... oj priminei, kad reikia man konkursiniam nufotkinti savo darbo vieta - norejau sulaukt savaitgalio, kad butu dienos sviesoje daryta nuotrauka.
Atsakyti
Saunuole Irma! Taip tu ten ir ta musu maza Lietuva platini skrebo zurnale budama! Nors USA lietuviu juk yra, net dideliu bendruomeniu, etc.. bet vistiek.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 27, 07:17)
kaip faina kad yra tu kurios su manim dziaugiasi...aciu  oro_buckis.gif


Tai jau patikėk kad džiaugiamės, aš vis namiškiams apie tavo pasiekimus pasakoju kaip apie šeimos nario wub.gif Mes gi čia, skrebintojos, kaip ir virtuali šeima lotuliukas.gif ax.gif
O tai darbam be gėlyčių konkursuose bus be šansų doh.gif nejau teks keisti stilių lotuliukas.gif
Labai noriu sudalyvauti konkurse tik nebežinau ar spėsiu g.gif Tas prizas - fantastiškas, dažniausiai vardan azarto dalyvauju, o šį kartą noriu dėl prizo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glidė: 27 kovo 2011 - 12:49
Sveiki. Buvau prapuoles visai nemazai laiko. blush2.gif Kiekvieno darbelio dabar nekomentuosiu, o tiesiog pasakysiu, kad visi labai grazus ir kiekviena skrebuke turi kazka to, ka neturi kita, ta prasme, kad galima atskirti vienos skrebukes darbus nuo kitos ir pan. Ai kazkokia nesamone as cia veliu. biggrin.gif Pakomentuosiu blog'uose kai atseksiu kas, kap, kur... smile.gif

P.S. Gal kas galit pasakyt kur sitam blog'e galima pafollowint? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ignac @ 2011 03 27, 13:56)
P.S. Gal kas galit pasakyt kur sitam blog'e galima pafollowint?  blush2.gif


Na, man desiniame sone, 3-ias boxas nuo virsaus yra followeriai. Nerandi?
Papildyta:
O as rodausi su savo skrebuku, tuo ilgai privargtu, bet galiausiai padarytu...
user posted image

Is arciau - bloge
Atsakyti
Na man rodo tik tik kairiaja sidebar. g.gif Ir dar apacioj raso Error on page. verysad.gif Gal as kazko isiinstaliaves neturiu? g.gif


Pakomentavau blog'e. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ignac: 27 kovo 2011 - 14:29
QUOTE(Ignac @ 2011 03 27, 14:27)
Na man rodo tik tik kairiaja sidebar.  g.gif  Ir dar apacioj raso Error on page. verysad.gif Gal as kazko isiinstaliaves neturiu?  g.gif
Pakomentavau blog'e.  thumbup.gif

Gal pamegink atsidaryti per kita narsykle? Man su Google Chrome atidaro viska puikiai...
Aga, jau paskaiciau - aciu smile.gif
Atsakyti