Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

QUOTE(justess22 @ 2011 03 24, 17:08)
Glide, okaip padaryta širdelė tavo skrebuke? Ten štampukas ir iškirpta + kniedės įmuštos?

Aha, viskas butent taip 4u.gif
Atsakyti
aasta, pavadinimą štampavau, o rėmelį aplink nuotraukas rašikliu nusipiešiau bigsmile.gif
Atsakyti
merginos, kokiu fantastiniu darbu prisiziurejau wub.gif superiniai visi iki vieno. As cia paskutiniu metu visokiais salutiniais darbukais uzsiemiau, bet jau siandien pasiemiau kelias nuotraukas, imsiuosi skrebuko. Be to ir nauju nuotrauku uzsakiau, nes ziuriu kad jau atsilieku nuo laiko. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ader: 24 kovo 2011 - 18:26
QUOTE(Glidė @ 2011 03 24, 16:43)
Aš atsinešu

Labai svelnus ir grazus skrebukas wub.gif
Man labai patinka, kad visada surasai priemones ir net su nuorodomis, naujokems tai labai naudinga. Aciu 4u.gif
Atsakyti
oi atsiprasai, visai apsizioplinau blogas cia

aasta , menulio dukte del pavadinimo tai jo, matyt tikrai nera jis cia gerai sukomponuotas, bet tai jau liks kitam kartui, sita klaida paliksiu, kad tureciau is ko pasimokyt mirksiukas.gif Dekui uz pastabas thumbup.gif

Glide tavo darbelis labai saunus, man tikrai patiko!!!
Atsakyti
QUOTE(GundaC @ 2011 03 25, 12:10)
Labai svelnus ir grazus skrebukas  wub.gif
Man labai patinka, kad visada surasai priemones ir net su nuorodomis, naujokems tai labai naudinga. Aciu  4u.gif

Dar kartelį dėkui 4u.gif
Įdėčiau ir šiandien darbelį, bet duosiu pailsėti lotuliukas.gif
Ne vienam bloge pastebėjau kad surašo priemones, ir kartais pamatai kaip panaudojami dalykai, kurių net neįsivaizduotum kur dėti. Tad pamaniau kad tikrai bus šaunu pasidalinti kaip priemonė atrodo "žalia" ir kaip panaudota. Smagu kad kažkam tai naudinga. Nes ir užtrunka kol sužiūri ką čia panaudojai doh.gif
Atsakyti
Glide, man irgi labai patiko tavo priemonių sąrašiukas... atradau ir naujų dalykų wink.gif Jei aš blog'ą kada gyvenime susikursiu, tai irgi stengsiuos taip daryt 4u.gif Manau, po kurio laiko net ir pačiai gi įdomu, kad buvo naudota - visko gi neprisiminsi po metų ar dviejų ax.gif
Atsakyti
Puski - labai fainuoliskas tavo berniukiskas!

Glide - wow, koks sviesus, zaismingas, jau popiereliu grazumas!

kvieciu i bloga paziureti manojo 4u.gif

user posted image
Atsakyti
As irgi jau galiu pasirodyt su paskutiniu skrebuku. Kaip jau minejau nauju nuotrauku nera, tai traukiu is stalciu senienas. Bet kadangi tuomet dar nebuvau pradejusi skrebint, tai manau teisinga atsigrezt i praeiti ir skrebint senas nuotraukas biggrin.gif

user posted image

pameginsiu paminet kelias priemones, nors ju cia labai nedaug.
Pagrindo popierius corecollor spalva berods olive . visa pagrinda "sulangavau" fiskars ploksteles ir spec. irankiuko pagalba, nes norejau kazkokios fakturos smile.gif
kadangi pagailejau tikrus websteriukus det po nuotrauka, nes jau labai nedaug ju matosi blush2.gif tai nukopijavau su kopijuokliu ant akvarelinio poperiaus ir patusavau krastus, trecias sluoksnis dryzuotas popieriuko gabaliukas (nepamenu kokios firmos)
Languota juostele apkarpyta krasto skylamusiu Martha stewart scallop dot .
geltona juostele ir virvute neatmenamo senumo, rasta pas mano mama skiauciu lobyne biggrin.gif
sone lipnios raideles simbolizuoja mokykla.
pavadinimo raides kirtau su cuttlebut typrewriter formelem is kamstinio padekliuko..
tekstas uzrasytas ant korteles kuria irgi iskirpau pati.
virsuj tagiukas su voveriuku, kuri irgi radau internete, atsispausdinau ir pagaminau kaip emblema, prisegda dviem maziukais brads vinukais.
peleda, stampuota, iskirpta ir priklijuota ant pagalveliu

stai ir visa technika lotuliukas.gif arba tiksliau jos nebuvimas
Atsakyti
QUOTE
Glide, man irgi labai patiko tavo priemonių sąrašiukas... atradau ir naujų dalykų  Jei aš blog'ą kada gyvenime susikursiu, tai irgi stengsiuos taip daryt

Glide 'good businesswoman' kaip sakoma wink.gif...
As irgi bandau prie kiekvieno skrebuko ikelti priemoniu sarasa. Galbut tai naudinga mano blogo lankytojams kad nereiketu klausineti 'koks cia popieriukas' kas karta, bet sarasas labiau man paciai ax.gif
Mane patirtis pamoke, kad geriau tureti paruosta (butent tokiu formatu kaip pas mane), kadangi kada uzmatau skrebo zurnalu skelbimus pageidautinom temom, kartais jau toki skrebuka turiu ir 'perfect' tai temai. Spauda visad reikalauja priemoniu sarasa su LO nuotraukom, tada labai paprasta kopijuoti ir jiems issiusti. Kelias progas turejau anksciau praleisti kadangi nebuvau surasius priemoniu saraso, o jeu kada seniai LO pagamintas, juk neprisiminsi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 25, 22:21)
Glide 'good businesswoman' kaip sakoma wink.gif...


not so good as i would like to be lotuliukas.gif
Atsakyti
Irmos prisistatymas!!!

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti