Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Aciu Irmai kad pranese mano blogo adresiuka 4u.gif Vis pamirstu isideti ji i parasa blush2.gif va, eisiu dabar tai ir padarysiu biggrin.gif
Atsakyti
Na ir grožių merginos prigaminote. Tik neužeik ir žiūrėk visas šūsnis darbelių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vismaz @ 2011 03 24, 11:29)
Aciu Irmai kad pranese mano blogo adresiuka  4u.gif  Vis pamirstu isideti ji i parasa  blush2.gif  va, eisiu dabar tai ir padarysiu  biggrin.gif

Apžiūrėjau tavo tinklaraštį. Kiek nuostabių darbelių prikrovei. Buvo labai smagu juos apžiūrėti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Stengiuosi vis pakomentuoti visu darbelius bloguose, todel cia nebesikartoju ax.gif

Atnesu savo svieziena (tik nemoku ikelt nuotraukos)

Visokie komentarai laukiami!! Ir kvieciu i svecius cia
Atsakyti
QUOTE(Puskis @ 2011 03 24, 12:10)
Visokie komentarai laukiami!! Ir kvieciu i svecius cia

Cia vis dar ne blogo linkas hihihi.gif
Atsakyti
Puski, labai fainas skrebukas thumbup.gif
Aš gal tik pavadinimą pakoreguočiau - smulkesnį žodelį "boy" tvirtinčiau žemiau, po stambesniu "STYLISH". Bet čia smulkmena.

Pamenu ir šias mėlynas kelnytes - pati siuvai. Mačiau, skaičiau tavo bloge. smile.gif Man žalios labiau patiko. Patobulintos ir puikios gavosi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puskis @ 2011 03 24, 13:10)
Sveikos,

Stengiuosi vis pakomentuoti visu darbelius bloguose, todel cia nebesikartoju ax.gif

Atnesu savo svieziena (tik nemoku ikelt nuotraukos)

Visokie komentarai laukiami!! Ir kvieciu i svecius cia

Puski kur tavo tinklaraštis. Noriu apžiūrėti. Jatus kiek visko esu pražiopsojusi biggrin.gif
Atsakyti
Puskis, toks paprastutis ir mielutis, ir superinis stiliaga thumbup.gif lotuliukas.gif
Aš atsinešu vakarykštį:
user posted image
Jau tuoj atsibosiu blush2.gif
Atsakyti
Glide, labai švelnios spalvos... Labai gražus pagrindas... wub.gif O kokia nuotrauka... wub.gif Iš tolo atrodo, kad elniukas tikras, išties primena Rojų...
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 03 24, 14:43)
Aš atsinešu

Neatsibosi, neatsibosi bigsmile.gif Man patinka tavo skreb-bacila thumbup.gif
Labai grazuuu, einu i bloga apziurinet is arciau
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 03 24, 15:43)
Jau tuoj atsibosiu blush2.gif


Glide, tikrai neatsibosi 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kad man toks tempas ax.gif

Puskis - thumbup.gif LO, tik pavadinimas man skaitosi "boy stylish". Aš pavadinimą gal dėčiau ant dekoratyvios juostelės ir dar pridėčiau aprašymą žemiau. Bet čia tik šiaip, pastebėjimas. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kristi, koks gražus albumas. Nematau aš jokių tavo minėtų trūkumų 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mėnulio duktė, man tavasis LO l.l.gražus. Neapkrautas, švelnus. O kaip tu tą rėmelį padarei aplink nuotraukas? Ir pavadinimą? Štampavai?

Vismaz, l.gražiai atkartojai gėles wub.gif

Irma, sveikinu su nauju projektu 4u.gif Ir žaviuosi nauju LO 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Glide, okaip padaryta širdelė tavo skrebuke? Ten štampukas ir iškirpta + kniedės įmuštos?
Atsakyti