Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 26, 03:33)
Zmogiuk, mum reikia pavasariui paruosti siuos namucius, ir dideli Welcome zenkla pakabinti.

drinks_cheers.gif gal tada daugiau slaptu skaitytoju isdris pasirodyt g.gif
Papildyta:
QUOTE(remini @ 2011 02 26, 09:46)
nedingau  blush2.gif  tik dabar laiką truputį kitaip dėliojuos  ax.gif  skrebukus visad galit pamatyti mano bloge  4u.gif  kažkaip šiais metais įgavau pagreitį ir nemažai darbuojuos  blush2.gif 
o buvimą prie kompo truputį bandau riboti  nestuke.gif  nors esu visiškai priklausoma  doh.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Sveikinu!! smile.gif Tai sakai siemet igyvendini suki maziau kalbu, daugiau darbu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
o buvimą prie kompo truputį bandau riboti  nors esu visiškai priklausoma 

bigsmile.gif kokios geros naujienos bigsmile.gif SVEIKINU!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
sveikinimai Remini! 4u.gif
Atsakyti
Remini, sveikinimai dideliausi bigsmile.gif

Žmogiukės
darbelis labai švelnus ir vasariškai šiltas. Labai patiko schema ir pats darbelis be galo malonus akiai wub.gif

Skrebuke Irma, užuojauta dėl Adomuko traumos. O va darbu tai žaviuosi, labai įspūdingas. Ir nuotraukos, ir popieriai ir detalės be galo taikliai parinkti.

Rodau ir savo darbelį. Dariau rusaičių konkursui, nes labai užkabino jų pateikta schema. Patinka man tokios kuriose daug erdvės... fantazijai biggrin.gif
user posted image

detalės bloge http://neandertaliet...peterburge.html
Atsakyti
Na, pagaliau radau jus naujoje temoje ax.gif pas kai kurias nubegau i blogus pakomentuot, bet visoms laiko neuzteko blush2.gif daug darbu o dar MB susirgo doh.gif mano pradetas skrebukas guli ant stalo nuskriaustas ir laukia savo dienos blush2.gif pasistenksiu kita savaite pabaigti ir pasirodyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 02 25, 23:06)
O va jau seniai noriu paklaust, kodel dingai?  g.gif  Visai nebepasirodai  unsure.gif
Kaip ir Marika - kur ji pasidejo?  lens.gif


labukas visiems wink.gif as pasidejus niekur biggrin.gif vis dar ten pat esu biggrin.gif pastaruoju metu su nuotraukom bendravau truputi kitokiu budu - atsispausdinau fotoknyga... ir su rankdarbiais biskiuka kitaip - lipdziau lelyte...
as stebiu jus ir laukiu kazko tokio, kas mane isprovokuos imtis nauju darbeliu... leidziu savo mazyli i lopseli nuo kovo 1d.... gal tai ir bus tas postumis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 02 22, 00:39)
Pagaliau ir as turiu ka parodyt smile.gif Labai pasiilgau vasaros...
Komentarai ir kritika laukiami smile.gif


Na kaip visada, man tokie darbeliai prie sirdies thumbup.gif

QUOTE(remini @ 2011 02 26, 10:46)
nedingau  blush2.gif  tik dabar laiką truputį kitaip dėliojuos  ax.gif  skrebukus visad galit pamatyti mano bloge  4u.gif  kažkaip šiais metais įgavau pagreitį ir nemažai darbuojuos  blush2.gif 
o buvimą prie kompo truputį bandau riboti  nestuke.gif  nors esu visiškai priklausoma  doh.gif

sveikinu thumbup.gif thumbup.gif zinau ka reiskia, nebereikalo tiek darbu, pas mane urgu buvo maximalus ikvepimas tuomet mirksiukas.gif reiks rimciau pasidairyti bloge thumbup.gif

Irma, praeita pavasari ir as tokia patirti turejau, bet neuzfiksavom. Uzjauciu, zinau ta skausma sad.gif Maniske tai bego nakti pas mus i lova, atsitrenke i foteli stovinti salia, atsoko ir krito i lovos kanta. Toje pacioje vietoje kaip Adomukui doh.gif ilgai paskui budedama miegojau kad isgirsciau kada parbega ir ijungciau sviesele doh.gif

Assol pakomentavau bloge wub.gif

O as nespesiu su konkursiniu sad.gif turiu minti, bet ruosiames Kaziukui, tai laiko nera, o ir prie to pasiruosimo sunkiai prieinu per diena su dviem kleckiukais rolleyes.gif
Atsakyti
ačiū už sveikinimus 4u.gif
padariau atviruką ax.gif vismaz sako, kad meškis liūdnas, o man jis toks susimąstęs... tongue.gif
As sol, jau gyriau kitur thumbup.gif man ir labai patiko ši schemutė, bet va neprisėdu ax.gif

ar jums veikia favorite temos? jau kiek laiko negaliu prisijunti prie savo temų, tai nervina, kad reik ieškot pastoviai doh.gif atsiprašau už off topic blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(remini @ 2011 02 27, 12:46)
ačiū už sveikinimus  4u.gif
padariau atviruką  ax.gif vismaz sako, kad meškis liūdnas, o man jis toks susimąstęs...  tongue.gif
As sol, jau gyriau kitur  thumbup.gif  man ir labai patiko ši schemutė, bet va neprisėdu  ax.gif

ar jums veikia favorite temos? jau kiek laiko negaliu prisijunti prie savo temų, tai nervina, kad reik ieškot pastoviai  doh.gif atsiprašau už off topic blush2.gif


Man favorite veikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
as stebiu jus ir laukiu kazko tokio, kas mane isprovokuos imtis nauju darbeliu... leidziu savo mazyli i lopseli nuo kovo 1d.... gal tai ir bus tas postumis

dziaugiuosi kad nepabegai per toli nuo musu. Kaip tik Kovo 1 d. prasides naujas konkursas mano bloge, tai galbut tai bus tas postumis sugrizti prie skrebo mirksiukas.gif
QUOTE
Irma, praeita pavasari ir as tokia patirti turejau, bet neuzfiksavom. Uzjauciu, zinau ta skausma

Aciu 4u.gif ... ir jum uzuojauta. Mano mazius labai manipuliuoja sia situacija sau i nauda biggrin.gif
Manau labai daug tevu isgyvena tokia patirti su savo vaikuciais bet retai kas iamzina. Tik vakar pastebejau savo 2peas galerijoj (kadangi prie kiekvieno skrebuko pateikia ir lankytoju statistika), tai sis '6 siules' skrebukas esa labiausiai pazymetas/ 'bookmarked' labiau net negu bent koks kitas mano skrebukas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ignac @ 2011 02 24, 21:08)
Dekui uz naujus namus. Tik man vel uzkliuvo: "Gera terapija popieriukų mylėtojoms"

blush2.gif

blush2.gif niu nepyk...aš vis dar negaliu persiorientuoti blush2.gif lotuliukas.gif Reik prašyt moderatorės kokios, kad pataisytų doh.gif

Irma, skrebukas šis man labai patiko, nors ir skausmingas...

remini, sveikinimai dideliausi nestuke.gif O aš ir nežinojau, kad toks džiaugsmas jus aplankė bigsmile.gif

Glide, tu tikrai turbinė lotuliukas.gif Neįsivaizduoju, kaip su dviem mažyliais spėji tiek paskrebint, padirbti ir dar Kaziukui pasiruošt blink.gif Jei ne paslaptis, tai gal Kaziuke kokias atvirutes pardavinėsit ar šiaip ką susijusį su SB?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justess22: 28 vasario 2011 - 00:31
QUOTE(remini @ 2011 02 26, 10:46)
nedingau  blush2.gif  tik dabar laiką truputį kitaip dėliojuos  ax.gif  skrebukus visad galit pamatyti mano bloge  4u.gif  kažkaip šiais metais įgavau pagreitį ir nemažai darbuojuos  blush2.gif 
o buvimą prie kompo truputį bandau riboti  nestuke.gif  nors esu visiškai priklausoma  doh.gif

dabar tik radau tema..Wau Remini , kokios nuostabios naujienos .. sveikinimai dydeliausi 4u.gif , tavo pagreiti pastebejau.... liuks, as ji lyg ir turiu.. bet tikrai nesilaukiu lotuliukas.gif
Tai atviruku atskiros temos nebebus ? ax.gif
Atsakyti