Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 22, 14:20)
*Vakar taip pat paemiau nauju pareigu vedzias: Sutikau buti dizainere naujo eskizo saito kuri uzvede mano drauguze Nadija.

Sveikinu su naujom pareigom thumbup.gif Butinai pasizvalgysiu po naujaji saita bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(lotta23 @ 2011 03 22, 19:19)
dekui uz pastaba Irma tikrovej velumo popierius daugiau matosi nei tie taskiukai wink.gif man del 'prigesinimo' nuotraukos norejosi kazko 'maskuojancio'

4u.gif

O man gal neuzkliuvo tie taskiukai, nes skrebukas toks margas. Dabar galvoju, gal margumas nukreipe demesi nuo nuotraukos g.gif
Bet anyway - grazus darbelis thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes wink.gif
kokiu groziu prisiziurejau... wub.gif saunuoles darbstuoles 4u.gif

sanrita, tavo darbelis labiausiai uzkliuvo wink.gif labai mielas

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 19, 13:37)
*Sveika 4u.gif  pasigedau... mirksiukas.gif
**  bigsmile.gif man butu l. idomu pamatyti ax.gif
***kaip betbutu konkurso tikslas yra atsakyti i klausima: Kodel as skrebinu? Tad tekstas atsakantis i si klausima yra konkurso pagrindas, o ne skrebinimo vieta 4u.gif



* 4u.gif
** kadangi nesu dailininke ir piesiau tik sau, tai nera kazkas ispudingo, bet atsiusiu nuoroda i az pasicekavinti wink.gif beje, piesdama vadovavausi vienu tavo patarimu wink.gif

***jei dalyvausiu konkurse, tai butent ir meginsiu atsakyti, kodel skrebinu wink.gif
Atsakyti
user posted image
Taigi...pagaliau kviečiu Jus į savo blogą...čia
Jaučiuosi lyg ratą išradau lotuliukas.gif ...bloge talpinau technikos aprašymą kaip štampuoti rašalu su embosinimo formelėm. Pamėginkite...labai labai paprasta thumbup.gif
QUOTE
** kadangi nesu dailininke ir piesiau tik sau, tai nera kazkas ispudingo, bet atsiusiu nuoroda i az pasicekavinti  beje, piesdama vadovavausi vienu tavo patarimu

***jei dalyvausiu konkurse, tai butent ir meginsiu atsakyti, kodel skrebinu

Lauksiu bigsmile.gif kaip įdomu...noriu pacekauti kokį patarimą ten įgyvendinai.
Tikiuosi dalyvausi konkurse, tema lygtai visas nubaidė ax.gif g.gif
Išvada kad visos skrebina bet nežino kodėl lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 22 kovo 2011 - 21:38
QUOTE(marikana @ 2011 03 22, 21:31)

** kadangi nesu dailininke ir piesiau tik sau, tai nera kazkas ispudingo, bet atsiusiu nuoroda i az pasicekavinti wink.gif beje, piesdama vadovavausi vienu tavo patarimu wink.gif

man irgi smalsu blush2.gif
Atsakyti
Marikana, ko tu mus tokias smalsiais kankini biggrin.gif ir as noriu bigsmile.gif
Lota na ir pasidarbavai thumbup.gif Man irgi tie taskiukai uzkliuvo, bet kaip sakei, ko gero nufotografuoti sunku tira vaizda su velumu.
Irma, super, turesim nauja dvisavaitini konkursa thumbup.gif o tu vis dar rengsi pas save? g.gif
Labai smagus tavo darbelis, juokiausi irgi iki asaru, "svarbiausia su pirstinem" lotuliukas.gif

O as rimtai susirgau... Srablige... Man jau baisu... padariau vakar skrebuka, siandien kita... ir man mazai.. jauciuosi nepasisotinusi, nepatenkinusi savo kurybiniu pojuciu doh.gif Ir toks jausmas kad net nieko nepadariau doh.gif Baisu darosi.. Reiktu 10 is kart prisedus padaryti, tada gal ramu keliom dienom butu. Gal istikruju tas jausmas del to, kad niekaip neprisedu viena, susikaupusi ir nesidarbuoju, vis pribegdama, ir del to nepajuntu pilnavercio malonumo g.gif
Va, issipasakojau lotuliukas.gif
Atsakyti
Dedu ir aš savo mini albumuką. Visai apsileidau paskutiniu metu darau labai mažai skrebukų. Visą laiką suvalgo mano mažasis teroristukas (gražiąja prasme biggrin.gif )
user posted image
Daugiau nuotraukyčių galima rasti mano tinklaraštyje:
http://mano-mazutis-...-albumukas.html
Atsakyti
Vakarykštis skrebukas bloge:
user posted image
Atsakyti
Sanrita, Glide, kokie gražūs jūsų darbeliai blink.gif wub.gif wub.gif
Kristi, koks dailus viršelis, ajnu pažėt, kas viduj, smalsu. smile.gif

prisiminiau ir aš, kad nesu rodžius savo dar sausį suskrebinto darbelio... blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėnulio duktė: 23 kovo 2011 - 16:07
Sveikutes 4u.gif

Visu darbeliai labai grazus, stengiausi pas visas uzbegti ir pakomentuot ax.gif Menulio dukte, pas tave man rodos neradau kur komentara palikti, tai cia pasakysiu, kad darbelis labai patiko 4u.gif

o as atnesiu savo varianta jau seniai pasibaigusiam, bet is mano galvos neiskritusiam Irmos konkursui lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Menulio dukryte, grazus tavo skrebukas.
Vismaz, o kur galima tavaji pamatyti daugiau? Kazkaip nerandu, kur slepiesi smile.gif

O man siandien nesekminga diena. Sugaisau gal kokias 4 valandas bandydama sudelioti skrebuka, bet niekas nelipo verysad.gif Jauciuosi tokia susierzinusi dabar, net paciai keista, kad toks dalykas, kaip nesekmingas skrebinimas gali taip smarkiai paveikti nuotaika dry.gif
Atsakyti
Menuliuke, jaukus drabelis, toks siltas wub.gif
Vismaz, ir as ieskojau ieskojau ir neradau kur tas tavo blogas slepiasi cool.gif
Zmogiuke, tikrai gali suerzinti, bet pagalvok koki dziaugsma teikia kai padarai mirksiukas.gif
As siandien dar viena darbeli padariau rolleyes.gif Turbut negalesiu nuotrauku daryti daugiau, nesustosiu kol popierius nesibaigs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Vismaz, ir as ieskojau ieskojau ir neradau kur tas tavo blogas slepiasi 

Vismaz skrebukas bloge cia.

QUOTE
O man siandien nesekminga diena. Sugaisau gal kokias 4 valandas bandydama sudelioti skrebuka, bet niekas nelipo  Jauciuosi tokia susierzinusi dabar, net paciai keista, kad toks dalykas, kaip nesekmingas skrebinimas gali taip smarkiai paveikti nuotaika 

Man taip buvo kada save priverciau skrebinti tik su Studio Calico kit'u...sukarpiau popieriuku, sugaisau 4 val. o spyga gavosi.
Jei nelimpa, atidek kitai dienai ir pakeisk ka nors: pacia ideja, dizaina, nuotrauka, technika, priemones...Pasikliauk savo igudziais, jei nelimpa, negaisk laiko o imkis "plan B" mirksiukas.gif
QUOTE
prisiminiau ir aš, kad nesu rodžius savo dar sausį suskrebinto darbelio... 

smagu kad cia pasirodai thumbup.gif patinka sis skrebukas iki siol cool.gif
QUOTE
O as rimtai susirgau... Srablige... Man jau baisu... padariau vakar skrebuka, siandien kita... ir man mazai.. jauciuosi nepasisotinusi, nepatenkinusi savo kurybiniu pojuciu  Ir toks jausmas kad net nieko nepadariau  Baisu darosi.. Reiktu 10 is kart prisedus padaryti, tada gal ramu keliom dienom butu. Gal istikruju tas jausmas del to, kad niekaip neprisedu viena, susikaupusi ir nesidarbuoju, vis pribegdama, ir del to nepajuntu pilnavercio malonumo 
Va, issipasakojau

uzuojauta nuo vienos sergancios skreblige kitai friends.gif
Man migrenos dazniau pasireiskia: tas pribegimas prie laptop'o greitas iraso sumetimas bloge, ar skrebuko pristatymas, o dabar naujos pareigos buti dizainere...Jauciu kad ne tik skreblige sergu o taip pat ir ADD (Attention Deficit Disorder/ Demesio deficitas) lotuliukas.gif . Vaikai jei ignoruojami, randa budu kaip skubiai mane atitraukti nuo laptopo..Vz, jauciu nuovargi nuo tokio besiblaskymo tarp virtualaus pasaulio ir buities reikalu. Tik naktimis sugebu pajusti gryna atsipalaidavima, kurybos pulsa. Naktis nesinori sedeti prie PC o ka nors pagaminti.

Einu komentuoti visas bloguose 4u.gif

P.S. apsilankykite mano bloge cia wink.gif Naujame konkursu saite Once Upon a Sketch, siuloma skanus saldainukas. Tebereikia skelbti sia zinia savame bloge ir tapti saito gerbeja.

Tikiuosi kad busite drasios ir dalyvausite siuose konkursuose. Nadia spec. paskelbe kiekvienos dizaineres gyvenama sali, kad visi suprastu kad tai tarptautinis konkursu saitas. As jau turiu eskiza...manau labai paprastas, tad ir naujokem butu lengva igyvendinti wink.gif
Atsakyti