Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

QUOTE(Mėnulio duktė @ 2011 03 21, 09:10)
Irma, pakomentavau tavo konkursinį tavo dienoraštyje.  ax.gif
Lotta, koks gražus tavo LO apie pienių fėją...  wub.gif Kaip tau pavyko nufotografuoti taip, kad rožytės, darytos iš juostelių, išliktų 3D? Turiu ir aš panašių dukrytės nuotraukų skrebinimui.  smile.gif

Ne Lotta, o Assol wink.gif
Bet is tiesu darbelis labai grazus - puikiai igyvendinta schemute smile.gif Ir nuotraukos bei detales labai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Puskis @ 2011 03 21, 09:10)
Bandau rodytis ir aš su savo naujausiuoju rožiniu darbeliu

Jau pakomentavau, tik uzmirsau pasakyti, kad mane suzavejo skrebuko laisvumas, nerupestingumas - man labai toks tinka prie crazy nuotraukos bei bendros nuotaikos ax.gif
Atsakyti
Ups, apsižioplinau doh.gif Taip, ne Lotta, o Assol, žinoma. blush2.gif Apsirgau, tai atleiskit už liapsusą - akys sinusitu užpiltos. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėnulio duktė @ 2011 03 21, 06:42)
Ups, apsižioplinau doh.gif  Taip, ne Lotta, o Assol, žinoma.  blush2.gif Apsirgau, tai atleiskit už liapsusą - akys sinusitu užpiltos.  doh.gif

Sveika bigsmile.gif sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aš neperseniausiai pasveikau, linkiu tau to irgi 4u.gif
Ačiū už komentarus mano skrebukui merginos cool.gif Negaliu apsakyti kokia man našta nuo pečių nusirito pagaminus šį 2x skrebą.
Visumoj esu juo patenkinta, bet...pačiai kas nelabai ax.gif Paskutinę detalę užmečiau tai tą vintažinę spausdinimo mašinėlę. Manau labai į temą atsakant kas man skrebas: Rašyba, nuotraukos, SB priemonės...bet tada tekstui labiau būtų tikę spausdinimo mašinėlės šriftas (deja viskas jau buvo priklijuota) doh.gif ...ir, dar neesu apsisprendus ar ta skaidri plėvelė tekstui tinka ar labiau būtų tikę sąsiuvinio tipo raštuotas popierius... ax.gif
Kitos kančios...štampavau fėją per 5 kartus. Siekau kad štampuotūsi sodriai juodai kaip štampukų pakuotės pavyz. Atnaujinau Distress juodą rašalo paduką privarydama nemažai juodo rašalo (Distress rašalas bonkutėse tai toks sirupinis, lyg medus)...finale, toks pats rezultatas kaip matote doh.gif Toliau bandžiau 'atskiesti' rašalą purkšdama vandeniu su Ranger 'Mister' purškikliu tiesiogiai ant rašaluoto, jau paruošto štampuoti štampo, bet tada rašalas tapo koncentruotas dėmėmis vietose, nors lygiai purkšta per visą štampa doh.gif

Aiva bloge minėjo dėl pilkai juodos spalvos pagrindui (kad labiau būtų tikę ruda), man kaip tik ši labiau tinka kadangi skrebinu naktį...nuotraukų ryškiai geltonas atspalvis tai lyg lempos nakties tamsumoj...Ruda būtų 'tipiškas' sprendimas, o rudo lapo medienos raštas per daug pasireiškė. Taip pat pagrindinėj nuotraukoj (ps.1), yra nemažai juodų atspalvių - nuotraukos kontrastas nemenkas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 21 kovo 2011 - 14:36
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 21, 14:27)
Kitos kančios...štampavau fėją per 5 kartus. Siekau kad štampuotūsi sodriai juodai kaip štampukų pakuotės pavyz.

O man neuzkliuvo per blyski feja g.gif Gal ryskesne butu buvusi su solvent ink spausdinant?
Hihi, bet tu ir perfekcioniste! Sugalvok tu man, kad prie spausdinimo masineles butinai reikia "masininio" srifto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Gal ryskesne butu buvusi su solvent ink spausdinant?

bigsmile.gif reikejo pameginti...
off-topic juokinga istorija, netyciom pasigaminau hibridini (pigmentini+StazOn) rasalu misini. Pigmentinio rasalo paduka bandziau atnaujinti, bet per velai man paaiskejo kad atnaujinu su StazOn rasalu (bonkutes vienodo dydzio juk) doh.gif lotuliukas.gif Tokie ivykiai man visad primena kad per velai naktineju biggrin.gif
QUOTE
butinai reikia "masininio" srifto 

jep, esu perfekcioniste, ne tai 'reikia', bet butu labiau tike mano akimis lotuliukas.gif mirksiukas.gif Nu bet yra kaip yra, nieko jau nekeisiu...skrebukas jau tupi albumo imautese.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 21 kovo 2011 - 15:03
lotta23, aišku mirksiukas.gif genialumas paprastume mirksiukas.gif
Puskis, sveika prisijungus thumbup.gif



Atsakyti
Kadangi sąžinė neleidžia pradėti konkursinio, kol nepristačiau paskutiniojo darbelio. Tiesa, jis darytas prieš porą savaičių ... po to užpuolė mus ligos ir darbas nusėdo ant lentynos verysad.gif
user posted image

Smulkesnis pasakojimas: čia.


Atsakyti
Sanrita, kaip gražu wub.gif Tos dvi širdelės taip tinka, ir spalvos tokios mergaitiškos, ir nuotrauka, ir aprašymas wub.gif

Puskis, labai patiko tavo darbelis wub.gif

Lotta, o jau tavo raidės - ohmy.gif O krupštumas, o dailumas 4u.gif 4u.gif 4u.gif

As sol - l.graži tavo pienių fėja. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Vavka, puikūs tavieji albumai. Kiek daug darbo idėjai. Ar nustebinai draugę?
Atsakyti
Sanrita pagaliau pasveikote thumbup.gif ...pasigedau

Pas mane kelios naujienos:
*Pabaigiau dar viena skrebuka kuris susiklojo visai kitaip negu buvo planavus, bet...nespejau nufotografuoti velai ryte, tad veliau siandien bandysiu pasirodyti smile.gif
Labai nekantrauju pasidalinti nauja technika kuria isradau skrebinant si skrebuka bigsmile.gif

*Vakar taip pat paemiau nauju pareigu vedzias: Sutikau buti dizainere naujo eskizo saito kuri uzvede mano drauguze Nadija. Esu be galo patenkinta bigsmile.gif ...dizaineriu skrebinimo stiliai labai ivairus; Tikiuosi kad bus sekminkas saitas, ir kvieciu visas skrebukes ir (skrebuka mirksiukas.gif ) dalyvauti. Prizai bus nemenki mirksiukas.gif
http://onceuponasket...g.blogspot.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 22 kovo 2011 - 14:43
Puski labai ir man patiko toks nerupestingas skrebukas...man labai patinka kai nera viskas per daug skrupulingai sudeta, pati to bandau ismokti.

Sanrita - mielas mergaitiskas skrebukas, grazus zodziai...uzvadinimas.

Irma laukiam tavo naujojo skrebuko, fainas tas saitas reiks tiks issiaiskint kas kaip kada...

Rodausi su savuoju skrebuku...daugiau bloge 4u.gif

user posted image

ax.gif
Atsakyti
QUOTE
Rodausi su savuoju skrebuku...daugiau bloge 

Komentaras bloge mirksiukas.gif , o jei man leisi kukliai ir tyliai cia pasisakyti...man ant nuotraukos 'spuoguotas' efektas schmoll.gif ...per=eng4 pro 'per daug jau' riba... ax.gif
QUOTE
man labai patinka kai nera viskas per daug skrupulingai sudeta, pati to bandau ismokti.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
dekui uz pastaba Irma tikrovej velumo popierius daugiau matosi nei tie taskiukai wink.gif man del 'prigesinimo' nuotraukos norejosi kazko 'maskuojancio'

4u.gif
Atsakyti