Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 18, 15:11)
labai tau su jais sekasi wub.gif


Aciu tau uz gera zodi blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vavka: 18 kovo 2011 - 14:29
as sol nuostabus skrebukas, verta publikavimo 4u.gif

vavka zinai, ir as noreciau tokio albumelio, labai jau fainai ten...

Irma darydavau ir as anksciau atvirutes ant grindu...kai dabar pagalvoju, taigi ziauriai nepatogu...reiks pracekint tavo linka...nes ir man lyg nera ideju...

Kvieciu i bloga paziureti 3 D raideliu! ax.gif

user posted image

4u.gif
Atsakyti
Sveiki! (tikiuosi) 4u.gif
kokios jus saunuoles, vis darbuojates - milijonas balionu jums 4u.gif
Jau Lavrynka rase, kad dabar pratinu maziuka prie lopselio... bet tai tik atsikalbinejimas... gal dar viena is priezasciu - retai bunu namie, o nakties truputeli gaila blush2.gif nuo pirmadienio meginsiu maziuka palikti ilgesniam laikui lopselyje - su pietu miegu... bus daugiau laiko... visiskai neatsisakiau kurybos... nusipiesiau paveiksla sau i kambari blush2.gif atsiras laiko ir skrebui...
labai labai noriu sudalyvauti konkurse... galvoj sukasi mintys... skrebo darbo vietos neturiu, nes isvis turiu mazai vietos biggrin.gif bet yra keletas minciu... meginciau atsakyti i pati klausima KODEL skrebinu... atsakyma zinau, tik reik moketi pavaizduoti...

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 10, 04:59)
pergyvenu kadangi ir Tu, marikana, Lavrynka, aasta, nu ir Ignac retai cia pasirodo


pasistengsiu nedingti 4u.gif
bet jau greit grisiu i darbuka, tai laiko isvis liks visai mazai unsure.gif

QUOTE(vavka @ 2011 03 10, 17:26)
pagyvenes atvirukas prorameriu vadui


superine ideja

QUOTE(Katu @ 2011 03 10, 20:29)
Vavka, labai idomus atviruciu sprendimai. Ypac man pirmasis aktualus, nes su programeriu miegu 


lotuliukas.gif

QUOTE(vavka @ 2011 03 13, 18:46)
Atnesu Jusu teismui savo pirma mini albumuka  blush2.gif  dariau draugei dovanu jos vaikiuko gimimo proga  4u.gif


tas siluetas nepakartojamas... manau, galima ir paciai toki pasigaminti... man labai patiko

QUOTE(Lavrynka @ 2011 03 14, 00:15)
Man lietuviškos knygos kažkaip nei viena nepatiko turiu pora vyras padovanojo , bet nelabai jos man informatyvios 


drinks_cheers.gif
zinant kokie lobynai slypi internete, vien tik Irmos bloge... tai tu knygu neverta tikrai pirkti

QUOTE(Glidė @ 2011 03 17, 20:56)
blush2.gif na jau po tavo pousto begau žiūrėti ką galiu padaryti su pavadinimu


o man tas pavadinimas iskart buvo aiskus... net neuzstrigo akis skaitydama mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lotta23 @ 2011 03 18, 18:38)
Kvieciu i bloga paziureti 3 D raideliu!  ax.gif


jau apziurejau thumbup.gif labai labai grazios... nuostabi dekoracija vaiko kambary
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marikana: 19 kovo 2011 - 09:59
QUOTE
visiskai neatsisakiau kurybos... nusipiesiau paveiksla sau i kambari  atsiras laiko ir skrebui...
labai labai noriu sudalyvauti konkurse... galvoj sukasi mintys... skrebo darbo vietos neturiu, nes isvis turiu mazai vietos  bet yra keletas minciu... meginciau atsakyti i pati klausima KODEL skrebinu... atsakyma zinau, tik reik moketi pavaizduoti...

Sveika 4u.gif pasigedau... mirksiukas.gif
** bigsmile.gif man butu l. idomu pamatyti ax.gif
** Visos pasisakusios kad si tema neikandama, prasauna tiksla ax.gif Kaip jau minejau anksciau, nera butina tureti skrebinimo vietos...jei skrebinate ant grindu, taip ir nufotografuokite, jei savo priemones laikote dezese po lova...pavaizduokite ir tai; galbut sukursite koliaza savo svajoniu kambario kur noretumete skrebinti, ar gal tai braizinys jau konkreciai planuojamai vietai....kaip betbutu konkurso tikslas yra atsakyti i klausima: Kodel as skrebinu? Tad tekstas atsakantis i si klausima yra konkurso pagrindas, o ne skrebinimo vieta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 19, 13:37)

** Visos pasisakusios kad si tema neikandama, prasauna tiksla ax.gif  Kaip jau minejau anksciau, nera butina tureti skrebinimo vietos...jei skrebinate ant grindu, taip ir nufotografuokite, jei savo priemones laikote dezese po lova...pavaizduokite ir tai; galbut sukursite koliaza savo svajoniu kambario kur noretumete skrebinti, ar gal tai braizinys jau konkreciai planuojamai vietai....kaip betbutu konkurso tikslas yra atsakyti i klausima: Kodel as skrebinu? Tad tekstas atsakantis i si klausima yra konkurso pagrindas, o ne skrebinimo vieta 4u.gif


Mano galvoj mintys sukasi šiek tiek kita linkme, nei skrebinimo vieta. Turiu kiek kitokia idėją nuotraukoms mirksiukas.gif , o užduoties pagrindinę mintį taip pat supratau, kaip atsakymą į klausimą kodėl aš skrebinu?

Kviečiu apsilankyti mano atsinaujinusiame bloge ir susipažinti dar su vienu konkursu, bei apžiūrėti iš arčiau "Pienių fėją"

user posted image
Atsakyti
Pamiršau nuorodą blush2.gif
http://neandertaliet...ieniu-feja.html

Atsakyti
lotta23, raidelės jėga ... jau seniai audžiau mintį, kad norėčiau savo dukryčių vardus panašiu būdu pagaminus išdėlioti, o ir didžiąjai būtų proga pasimokinti ...
Tavo aparačiukas visas detales pjausto ... ir vidurinę juostelę ? Labai norėčiau išsamesnio pasakojimo ... jei neapsunkinsiu pls blush2.gif
Atsakyti
Sanrita dekui, mano bloge Glidei komentare aiskinau kaip kas wink.gif
Man kazkaip viskas paprasta ir aisku pasirode, bet ziuriu nelabai kitoms...

Mano aparaciukas tik raides ispjauna, bet kokio dydzio ir srifto pasirinktinai pagal mane.

Tada tarkim turi dvi A raides, atsipjauni juostele (tokio storio kokia raide bus) ir klijuoji ta juostele prie vienos A raides tada priklijuoji kita A raide su lipnia juostele (masking tape). viena A+juostele+antraA=A visa paruosta. baltos spalvos ( ar kitos betkokios) o tada kai jau pacia raide turi, vel iskerpi is 'grazaus' popieriaus A+A klijuoji klijais is abieju pusiu ir is 'grazaus' popieriaus juostele uzbaigimui. Juosteles prireikia ilgos, tad ja prailgini suklijavus dvi,tris tiek kiek reikia (ziurint kokio dydzio raides)

Vat taip wink.gif

ar aiskiau dabar? bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image
Šį vakarą damušiau konkursinį clap.gif ...nuotrauka man ramybės nedavė nuo 2007m.
Daugiau nuotraukų ir vaizdai iš arčiau čia.
Atsakyti
Irma, pakomentavau tavo konkursinį tavo dienoraštyje. ax.gif
Lotta, koks gražus tavo LO apie pienių fėją... wub.gif Kaip tau pavyko nufotografuoti taip, kad rožytės, darytos iš juostelių, išliktų 3D? Turiu ir aš panašių dukrytės nuotraukų skrebinimui. smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Mano prisistatymas čia
Galvoju bandysiu prisijungi prie jūsų kompanijos jei priimsit ax.gif 4u.gif
Iškart norėčiau pasidžiaugti nauju Irmos darbeliu, labai gražu!! Pakomentavau ir bloge.

Bandau rodytis ir aš su savo naujausiuoju rožiniu darbeliu http://www.flickr.co...s/5543768161/#/

Daugiau mano bloge. Įvirūs pastebėjimai, kritika visad laukiami, kaip sakau reik gi mokytis biggrin.gif

hm.. kazkaip neiseina tiesisi ikelt paveiksleli...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puskis: 21 kovo 2011 - 09:13
Puski, vaaau! Toks raudonas LO smile.gif Tavo raudona fantastiška, labai liux thumbup.gif Na aš tikrai neturiu jokių pastabų, man viskas labai patinka. Nuotrauka faina ir tavo noras - jėga thumbup.gif
Atsakyti