Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Darbo vieta nufotografuota ir ... o minčių kaip musių ... taip ir zuja ...
Atsakyti
QUOTE(Sanrita @ 2011 03 17, 07:38)
Darbo vieta nufotografuota ir ... o minčių kaip musių ... taip ir zuja ...

thumbup.gif tyli, tyli o kaip griebiesi veiklos tai su garsiu 'boom!' Labai lauksiu pamatyti skrebuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanrita @ 2011 03 17, 14:38)
Darbo vieta nufotografuota ir ... o minčių kaip musių ... taip ir zuja ...

Kaip tau gerai... O man priesingai - jokia mintis i galva neina. Sunki man si tema. Turbut sunkiausia is visu buvusiu. Reikes gerokai pasukti galvele g.gif
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 03 17, 07:45)
Aš ir pagaliau apsikapsčiau su ligom ir keliu darbelį į


Man labai labai patiko darbas, bet pavadinimo as is viso neissifravau, kol nepaskaiciau Irmos komentaro blush2.gif Man ten ir moon-ostalgijos skaites, ir loon... bandziau ir angliskai, ir lietuviskai skaityt, niekaip... cool.gif

Bet pats darbas, idejos - mano akimis super, labai labai siltas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 03 17, 08:20)
Kaip tau gerai... O man priesingai - jokia mintis i galva neina. Sunki man si tema. Turbut sunkiausia is visu buvusiu. Reikes gerokai pasukti galvele  g.gif

Kodel sunku? Jeigu kuri nors is draugu paklaustu: Kodel tu skrebini? ar nerastum nei vienos priezasties?
Paskelbus tema zinojau kad daugel is jusu netures nuotrauku, tad reikes spec. pasidarbuoti ir fotosesija surengti pavaizduojant arba save pacia skrebinant, ar savo skrebinimo lobi, ar vietele kur skrebinate. Juk nebutina tureti atskira kambari skrebinimui kad 'tinkamai' pavaizduoti si hobi mirksiukas.gif Nemazai skrebukiu skrebina ant grindu sededamos...
Cia Effer Dares konkursas neperseniausiai pavaizdavo "Mano skrebinimo vieta" gal kas pasisems ideju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 03 17, 19:57)
Man labai labai patiko darbas, bet pavadinimo as is viso neissifravau, kol nepaskaiciau Irmos komentaro  blush2.gif  Man ten ir moon-ostalgijos skaites, ir loon... bandziau ir angliskai, ir lietuviskai skaityt, niekaip...  cool.gif

Bet pats darbas, idejos - mano akimis super, labai labai siltas  wub.gif

blush2.gif na jau po tavo pousto begau žiūrėti ką galiu padaryti su pavadinimu blush2.gif tai pastumiau pora milimetru raideles, nuliukus ištempiau truputį į aukštį ir padidėjo tarpukas, dabar manau bus gerai ax.gif Kai pati žinau ką rašiau, tai ir skaitosi, o va kaip reikalinga nuomonė ir blaivus žvilgsnis iš šalies.
Nepaaiškinau, bet gal ir taip buvo suprantama, tie 100 žodžių skirtų nostalgijai yra aprašyti aplink skrebuką.
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 03 17, 12:56)
blush2.gif na jau po tavo pousto begau žiūrėti ką galiu padaryti su pavadinimu blush2.gif  tai pastumiau pora milimetru raideles, nuliukus ištempiau truputį į aukštį ir padidėjo tarpukas, dabar manau bus gerai ax.gif  Kai pati žinau ką rašiau, tai ir skaitosi, o va kaip reikalinga nuomonė ir blaivus žvilgsnis iš šalies.
Nepaaiškinau, bet gal ir taip buvo suprantama, tie 100 žodžių skirtų nostalgijai yra aprašyti aplink skrebuką.

matai...tik antra nuomone itikino tongue.gif biggrin.gif
O rimtai, kodel butent ant vienos juosteles buvai nusiteikus talpinti pavadinima? Tas '100' labai graziai ziuretusi ant kokio apvalaus tagiuko kadangi labai daug staciakampiu siame skrebuke, tai apvalios detales 'suminkstintu' .
O to tarpo gal ne taip reiketu jei '100' butu stampuota skirtinga spalva, pavyz. zalia butu labai tikus.
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 17, 22:17)
matai...tik antra nuomone itikino  tongue.gif biggrin.gif
O rimtai, kodel butent ant vienos juosteles buvai nusiteikus talpinti pavadinima? Tas '100' labai graziai ziuretusi ant kokio apvalaus tagiuko kadangi labai daug staciakampiu siame skrebuke, tai apvalios detales 'suminkstintu' .
O to tarpo gal ne taip reiketu jei '100' butu stampuota skirtinga spalva, pavyz. zalia butu labai tikus.

Ne, ne antra, gal kokia šešta jau ax.gif
dar ne tokia išradinga, nesugalvojau kitaip išryškinti 100 blush2.gif Ir pavadinimą norėjau štampuoti, bet tinkamo dydžio ir šrifto neturėjau. O tagiukas ir tame tarpe prieš dabartinį pavadinimą būtų tikęs 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas. O rytas man šiandien džiaugsmingas išaušo - mano naujausias darbelis publikuojamas čia http://blog.artugolo...2011/03/47.html
Kviečiu jus būtinai sudalyvauti naujame konkurse, pateikta schema, mano nuomone, verta dėmesio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(As sol @ 2011 03 18, 08:10)
Labas rytas. O rytas man šiandien džiaugsmingas išaušo - mano naujausias darbelis publikuojamas čia http://blog.artugolo...2011/03/47.html
Kviečiu jus būtinai sudalyvauti naujame konkurse, pateikta schema, mano nuomone, verta dėmesio  mirksiukas.gif


Sveikinu!!!! 4u.gif Labai labai grazus darbelis!!! wub.gif
Atsakyti
Dar vienas nescias albumas (paskutinis) drauges dukrytei wub.gif Kai jos pasveiks - eisiu i svecius dovanuoti :pink
Cia paskutinis albumukas is sitos serijos - daugiau neturiu pagrindu ir daugiau neturiu kam dovanuoti 4u.gif thumbup.gif

user posted image

Seip man gal antra albumuka buvo truputuka lengviau daryti, ir galvojau kad daugiau visko galiu panauduoti nei berniukiskam, tia labai laukiu patarymu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(As sol @ 2011 03 18, 00:10)
Labas rytas. O rytas man šiandien džiaugsmingas išaušo - mano naujausias darbelis publikuojamas čia http://blog.artugolo...2011/03/47.html
Kviečiu jus būtinai sudalyvauti naujame konkurse, pateikta schema, mano nuomone, verta dėmesio  mirksiukas.gif

Sveikinu 4u.gif Nuostabus skrebukas ir kaip faina kad esi ju pakviestine dizainere thumbup.gif (sudalyvauciau bet deja...rusu k. tik kelis zodzius zinau blush2.gif nera galimybes isiliet i ta bury )
QUOTE
ar vienas nescias albumas (paskutinis) drauges dukrytei 

labai tau su jais sekasi wub.gif
Atsakyti