Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

OPAPA thumbup.gif nesitikejau biggrin.gif begu rasyt Irmai laiskuti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vismaz @ 2011 03 16, 21:55)
OPAPA  thumbup.gif  nesitikejau  biggrin.gif  begu rasyt Irmai laiskuti  ax.gif

Smagumelis thumbup.gif
Dar karta sveikinu clap_1.gif
Atsakyti
sveikinimai!

Astos ir Meadows man patiko taip pat!

O Meadows nuotraukos man irgi nostalgija sukele....pavakarys(nebutinai tai buvo tavo nuotraukoj), kazkur kaime, pievose, laukines geles, grynas oras...mmmm...taip lietuviska ir miela wink.gif

4u.gif
Atsakyti
Man Astos dar labai patiko wub.gif {neturi blogo tai komentuoju cia)
...Tokiam rimtam, profesonaliam, daug ka gyvenime pasiekusiam zmogui kzkp sunku man asmeniskai butu skrebinti...vis ka prideciau pagalvociau: "kad tik neatrodytu vaikiska ar lyg karikatura"....
Betgi visos detales skoningai parinktos, ir teksto korteles tiek smulkmenu papasakoja... thumbup.gif skrebukas
Atsakyti
QUOTE(vismaz @ 2011 03 16, 22:55)
OPAPA  thumbup.gif  nesitikejau  biggrin.gif  begu rasyt Irmai laiskuti  ax.gif

Sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
Mano blogo Konkursas Nr. 19 paskelbtas čia ploja.gif ploja.gif ploja.gif
ir priziukas neblogas, ane? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 17 kovo 2011 - 05:54
Ačiū merginos už gerą žodį mano LO. 4u.gif
Nuoširdžiausiai sveikinu Vismaz 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Jūsų visų darbeliai buvo nuostabūs wub.gif

Atsakyti
Pagaliau ir aš ramiai galiu prisėsti su dideliu kavos puodu ir šokoladu "Nomeda".
Be vaikų thumbup.gif ramu, gera, saulutė per langus šviečia ...
Pagaliau po visų ligų (lyg išsikapstėm) susiruošiau pakomentuoti jūsų darbus ...
Ale, suprantu, kad komentuojant visas mano laisvas pusdienis taip ir prabėgs doh.gif

Noriu pasidžiaugti, kad kai kurių darbeliai tikrai sustabdo dėmesį ilgesniam laikui ... mačiau puikių idėjų thumbup.gif Jūs tikros šaunuolės ir vienas šaunuolis mirksiukas.gif

Beja, Irma - konkursinis super thumbup.gif Einu fotkint darbo vietą kol saulė šviečia.
Atsakyti
Aš ir pagaliau apsikapsčiau su ligom ir keliu darbelį į blogą su aprašymu ir daugiau nuotraukėlių:
user posted image
Atsakyti
Glide, komentarai bloge mirksiukas.gif jau apžiūrinėjant konkursinius darbelius įkrito į akį tavo darbelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanrita @ 2011 03 17, 03:51)
Pagaliau ir aš ramiai galiu prisėsti su dideliu kavos puodu ir šokoladu "Nomeda".
Be vaikų  thumbup.gif ramu, gera, saulutė per langus šviečia ...
Pagaliau po visų ligų (lyg išsikapstėm) susiruošiau pakomentuoti jūsų darbus ...
Ale, suprantu, kad komentuojant visas mano laisvas pusdienis taip ir prabėgs  doh.gif

Noriu pasidžiaugti, kad kai kurių darbeliai tikrai sustabdo dėmesį ilgesniam laikui ... mačiau puikių idėjų  thumbup.gif Jūs tikros šaunuolės ir vienas šaunuolis  mirksiukas.gif

Beja, Irma - konkursinis super  thumbup.gif Einu fotkint darbo vietą kol saulė šviečia.

thumbup.gif ligoniukai pasveiko...kiekvienai po baliona 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Labai lauksiu pamatyti tavo skrebinimo vieta. Pasiilgau tavo skrebuku...
QUOTE
Aš ir pagaliau apsikapsčiau su ligom ir keliu darbelį į blogą su aprašymu ir daugiau nuotraukėlių:

palikau komentara bloge...nuostabus rytas prasidejo pamacius toki skrebuka wub.gif
(jei nepyksi turiu tik viena mazutele pastaba kuri nei kiek nenuvertina skrebuko zavesio ax.gif Man is pirmo karto uzkliuvo pavadinimas ax.gif buciau nr. 100 klijavus skirtingu sriftu/spalva/dydziu, ar....bent tarpa palikus tarp 100 ir nostalgiju, kadangi dabar blush2.gif du kartus turejau iziureti kadangi man skaitesi kaip 'loonostalgiju'.
Atsakyti
Dėkui Sanrita wink.gif
Irmut, žinau dėl to 100, tiek mažai vietos ant tos juostelės, kad raides ir taip beveik suliečiau, nebebuvo kur palikti tarpą doh.gif bet kokiu atveju tarpas tarp 0 ir "n" didžiausias tarp visų mažų biggrin.gif
Atsakyti